نظر منتشر شده
۲۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 307578
دفاع جانانه «بهاره رهنما» از «علي ضياء»
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۱
به سهم خودم از مسئولين صدا و سيما تقاضا دارم نگذارند اتفاقي بيفتد که موجب خوشحالي کساني باشد که از اين طور اشتباهات هنرمندان کمال سو استفاده رو ميکنند و مسير کاري چنين جوان مستعدي رو از روند رو به رشدش خارج کنيم.

بهاره رهنما در پي دفاع از علي ضياء در اينستاگرامش نوشت:
ما هممون انسانيم و جايز الخطا ،علي ضيا هم جواني است که من سال هاست به واسطه مادرش که نويسنده بسيار محترم و با ارزشي است (خانم شهره احديت) با ايشون و خانواده شون آشنا هستم اشتباهي رخ داده ايشون هم به اين اشتباه معترف هستند جوون هست و شور در لحظه اي موجب اين اتفاق شده من به سهم خودم از مسئولين صدا و سيما تقاضا دارم نگذارند اتفاقي بيفتد که موجب خوشحالي کساني باشد که از اين طور اشتباهات هنرمندان کمال سو استفاده رو ميکنند و مسير کاري چنين جوان مستعدي رو از روند رو به رشدش خارج کنيم به عنوان يک استقلالي از طرفداراي خوب اين تيم هم خواهش ميکنم کمي با إغماض خودشون رو جاي علي ضيا بگذارند و قضاوت ناعادلانه نکنند، علي ضيا به عنوان يک جوون ايروني خيلي بايد نبايد ها رو رعايت کرده تا به اينجا رسيده تمام مسير حرکت يک هنرمند رو نبايد با يک حرکت اشتباه که خودش هم معترفه اشتباه بوده قضاوت کرد .
والله خير الحافظين...
 
کلمات کلیدی : علی ضیا+بهاره رهنما
 
امیر
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۱۸:۴۱:۴۲
کی گفته انسان جایز الخطاست؟ (3301980) (alef-11)
 
ﻋﻠﯽ ﻣﯿﺮﺯﺍ
۱۳۹۴-۰۸-۱۵ ۰۷:۲۶:۳۶
ﺟﺎﯾﺰﺍﻟﺨﻄﺎ ﺑﻮﺩﻥ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻣﻌﻨﺎﯼ ﺍﺻﻠﯽ ﻟﻐﺖ ﺟﺎﯾﺰ (ﻭ ﻧﻪ ﺁﻥ ﻣﻌﻨﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺑﻤﻔﻬﻮﻡ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ )ﺑﻤﻔﻬﻮﻡ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺻﺎﺩﺭ ﺷﺪﻥ ﺧﻄﺎ ﺍﺳﺖ.ﺑﺪﯾﻦ ﺟﻬﺖ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﻼﻡ ﻣﺸﻬﻮﺭ ﺍﺯ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﺩﻭﺭ ﺿﺮﺏ ﺍﻟﻤﺜﻞ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. (3302604) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۵ ۰۹:۰۶:۵۳
یعنی شما خطا نمی‌کنی؟؟؟؟ (3302788) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۱۹:۰۲:۳۸
خیلی خوب گفتن ایول، مگه ما اشتباه نمیکنیم؟ و دوس نداریم خداببخشتتمون؟.. پس اشتباهات دیگرانم زود ببخشیم... (3302018) (alef-11)
 
رزا
۱۳۹۴-۰۸-۱۵ ۱۴:۲۶:۳۴
خدا ببخشه یه طرف بنده خدا ببخشه یه طرف.
قانون ببخشه یه طرف عرف ببخشه یه طرف.
میخوام ببینم خودش می تونه خودشو ببخشه؟ یه ماه از جریان منا نگذشته! اونم در ماه محرم در یک مجلس نیمه خصوصی تمام مختلط ، با اون ادا و اصول های زننده. هر وقت خودش خودشو بخشید من آماده ام برنامه هاشو ببینم. مرسی. (3303286) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۱۹:۲۰:۴۷
چشم مد نظر قرار میدیم!!! (3302045) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۱۹:۳۹:۲۵
خانم رهنما اشتباه میکنه (3302071) (alef-11)
 
بنده خدا. اصل
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۱۹:۵۴:۴۹
از خانم رهمناوآقای مظلومی که ما درس گذشت میدهند ممنمونم.بانظر ایشان موافقم. کمی باهم مهربان باشیم. آینده این جوان را با مشکل مواجه نکنیم.
شخصا نمیدانم به چه رویی بدیدار معبود خواهم رفت. (3302096) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۰:۲۵:۳۶
وا!! (3302162) (alef-11)
 
امير
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۰:۳۰:۵۵
خانم رهنما اگه به پدرشون توهين ميشد گذشت ميكرد (3302180) (alef-11)
 
من
۱۳۹۴-۰۸-۱۵ ۱۴:۲۸:۱۷
به خودش یه نمک توهین شده بود شوهرش وکیل گرفت و رفت حق زنش و پس! گرفت. یادمون نرفته ها. (3303290) (alef-11)
 
javad
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۰:۴۷:۳۸
متاسفم برای خانم رهنما که هر کسی لقب هنرمند میدن (3302205) (alef-11)
 
اصغر
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۱:۰۲:۴۵
شاید و احتمالا خانم رهنما درست می گویند و انسانها جایز الخطا هستند / اما افراد نهادی مانند صدا وسیما که برنامه های ارزشی را برای میلیونها نفر ارائه می کنند، باید ویژگیهایی را رعایت کنند . و دون شان افرادی است که چنین رفتاری را انجام می دهند. صدا و سیما لازم است برای مجری های خود هر چند وقت یکبار کلاسهایی را بگذارد تا نسبت به موقعیت خود بیشتر آگاه شوند. (3302221) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۱:۲۸:۵۷
مجری یا هر کسی که می خواد باشه بی ادبی کرده و باید سزاشو ببینه. این می خاد درآینده برنامههای تلویزیون رو دستش بگیره باید بفهمه که مسخره کردن آدما و خوشحالی که در آن یک نفر دیگه ضایع میشه خوشحالی نیست و حماقته. البته اینکه خانم رهنما دفاع کرده به خاطر ضیا نیست به خاظر پرسپولیسی بودن ایشونه.
خدا مسخره گران را دوس ندارد (3302247) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۱:۳۲:۱۸
خداوند گناه كبيره را هم با توبه عذر خواهى ميبخشد ، اين جوان اشتباه كرده و به اشتباهش اعتراف نموده و عذرخواهى هم كرده ، با يك هشدار قاطع به ايشان كه ديگر مشابه اين رفتار تكرار نشود ، او را به كار دعوت نماييد ..... (3302251) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۱:۴۴:۲۴
آقایی که این خانم دارند ازش دفاع میکنند بار اولش نیست ایشان قبلا هم به یک بخش دولت توهین کرده بود. (3302260) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۲:۴۱:۳۲
كا ملاً موافقم يادمون نره كه در استاديوم هزاران نَفَر از زمانيكه وارد مى شوند تا لحظه خروجشان به داور وباز يكن و مربى و همه كس فحش مى دهند كسى جلوشان رأ نمى گيرد بحر حال اقاى ضيا يكى از بهنرين وموفقترين مجر يها هستند با رفتن ايشان صدا وسيما تعداد زيادى از همين ته مانده ى بيننده هاش رو هم از دست ميده (3302339) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۲:۵۰:۴۰
با تشکر، انسان باید وجدان داشته باشد، ايشان در برنامه هایش خیلی ها را مسخره کرد. از علی پروین گرفته تا قلعه نوعی و مظلومی و ...... بنظرم اگر صدا و سیما خطی برخورد نمی کرد و جلوی ایشان را زودتر ميگرفت الان ابرواين بچه وخانواده اش وازهمه مهمتر لکه سیاه و ننگی بر تاریخ وحيتيت صدا و سیما نقش نمی بست البته نه بخاطر آقای مظلومی، بلکه بخاطر حاشیه هاي مهمی که یادآوری آن رسالت صداوسیما را در نزد مردم بی اعتبار وبی صدا میکند. خانم رهنما بایستی به اندازه وزن هرکسی به او کارسپرد وبه او میدان داد واز او حمایت کردو..... چراکه در غیر اینصورت این خدمت به او نیست بلکه خیانت است. باتشکر (3302354) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۵ ۰۱:۳۴:۲۱
خانم رهنما توي پمپ بنزين هم شما گذشت بلد بوديد؟ كاشكي كسي از اين حرفها ميزد كه اون سابقه را نداشت (3302521) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۵ ۱۰:۰۳:۳۹
خانم رهنما چسمتي در مديريت صدا و سيما دارند كه توصيه ميكنند؟!؟! (3302858) (alef-11)
 
حمید
۱۳۹۴-۰۸-۱۵ ۱۲:۰۵:۲۹
خانم رهنماچونکه با شما اشنا هست باید ط رفداری کنید شما ان لحظه را برای خودتان مجسم کنید که مردم به مظلومی بی گناه چقدر خندیدن .. حتما باید ضیا مجازت بشه درسی باشه برای دیگران که دیگه از این کارها نکنن تا یاد بگیره طرفداری از تیم قرمز چه دردسری براش داره (3303061) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۴-۰۸-۱۵ ۱۵:۰۰:۴۵
سلام این درسته که گذشت خصلت جوانمردانه اما وقتی یه آدم مشهور اشتباه میکنه و به بزرگان توهین میکنه باید بدونه که گاهی وقتا اولین اشتباه آخرین اشتباهه ودیگه نمیشه آب رفته رو به جوی برگردوند شاید به مرور زمان همه علی ضیاء رو ببخشند اما دیگه نباید مجری برنامه‌های سیما باشه چون خاطره خوبی از خودش به یادگار نذاشته (3303334) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.