نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437376
تلاش صداوسیما برای انتشار اخبار پلاسکو با کمترین خطا
تاریخ انتشار : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰
مدیرکل روابط عمومی صداوسیما درباره‌ی عملکرد این رسانه در حادثه‌ی ساختمان پلاسکو، گفت:‌ در بخش‌های خبری تلاش می‌شود از منابع رسمی، اخبار اعلام شود تا همان‌گونه که دکتر علی‌عسکری (رییس صداوسیما) تأکید داشتند، مردم اخبار را از رسانه‌های رسمی دریافت کنند، نه از طریق شبکه‌های مجازی.

داوود نعمتی انارکی در عین حال تأکید کرد: در صداوسیما تلاش می‌کنیم تا اخبار را از منابع موثق اعلام کنیم و با کمترین ضریب خطا روبه‌رو شویم.

مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در گفت‌وگو با ایسنا تشریح کرد: با توجه در پی حادثه تلخ فرو ریختن ساختمان پلاسکو تعدادی از آتش‌نشانان جان بر کف جان خود را از دست دادند و از سوی دولت شنبه، عزای عمومی اعلام شد، رسانه ملی هم وظیفه خود می‌داند با خانواده‌های این عزیزان و مردم عزادار احساس همدردی کند و این همدردی باید در خروجی آنتن نشان داده شود.

او با تأکید بر اینکه صداوسیما تلاش می‌کند لحظه به لحظه آخرین اخبار حادثه ریزش پلاسکو را به اطلاع مردم برساند، مطرح کرد: در بخش‌های خبری تلاش می‌شود اخبار از منابع رسمی و موثق اعلام شود تا آنچه که اعلام می‌شود با کمترین ضریب خطا همراه باشد.

او اعلام کرد: با توجه به این که عده‌ای از هموطنان در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند، روال پخش برنامه‌ها تا حدودی تغییر می‌کند.

دکتر نعمتی خاطرنشان کرد: رسانه ملی ضمن همدردی با خانواده‌های عزیزان از دست رفته در حادثه پلاسکو، آخرین اطلاعات و اخبار را همچون روز حادثه لحظه به لحظه در اختیار مردم قرار می‌دهد و از سویی دیگر در تلاش است تا با نگاهی کارشناسانه، ابعاد ماجرا را بررسی و گزارش‌های آن را به مردم اعلام کند.
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + آتش‌سوزی + ساختمان پلاسكوی تهران + صداوسیما
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۲ ۱۴:۴۴:۳۷
صدا وسیما چرا به مردم نمیگه مالک ساختمان پلاسکو کوتاهی کرده در نصب سیستم اطفا و اعلام حریق؟ (4129158) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۱۱-۰۲ ۲۰:۰۲:۳۴
من اخبار را در این چند روز از طریق صدا و سیما پیگیر بودم. واقعا دستشون درد نکنه. پوشش خبری خیلی خوب بوده.

همه جای ندا نقصانی در کارها وجود داره. ولی تشویق و تشکر کردن یک هنر هست که ما بلد نیستیم و فقط کمبودها و نقصانهامون را تو سر هم می زنیم. انشالله کارها و رفتارهای درست را یاد بگیریم. (4129742) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.