توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305471
توقف بارسلونا در جام حذفی اسپانیا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۳۴
بارسلونا که با تیم دوم خود برابر ویانوونسه به میدان رفت در نهایت به تساوی بدون گل رسید و نتوانست دروازه این تیم را باز کند.

به گزارش ایسنا، بارسلونا کوپا دل ری فصل جدید را بدون یاران اصلی خود و در زمین تیم دسته سومی ویانوونسه آغاز کرد. در ادامه رقابت های جام حذفی اسپانیا (کوپا دل ری) بارسلونا برابر ویانوونسه به میدان رفت و به تساوی بدون گل رسید. آبی اناری ها که در غیاب تمامی بازیکنان اصلی خود تقریبا با تیم جوانان و محصولات لاماسیا پای به زمین بازی گذاشته بودند، بسیار ناهماهنگ نشان دادند و نتوانستند کیفیت بازیکنان اصلی را در زمین پیاده کنند.

جدی ترین موقعیت بازی را ساندرو در نیمه نخست از دست داد و ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. البته انریکه در حالی در این دیدار از بازیکنان دوم خود استفاده کرد و به بازیکنان اصلی میدان داد که می تواند در دیدار برگشت در صورت احساس خطر بازیکنان اصلی را به میدان بفرستد.

سرانجام این دیدار با همان تساوی بدون گل به پایان رسید تا همه منتظر دیدار برگشت دو تیم در نیوکمپ باشند. بازی برگشت نزدیک به دو ماه دیگر در نوکمپ برگزار خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : بارسلونا، اسپانیا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.