توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405579
احتمال حضور مجدد خواننده پاپ در انتخابات شورای شهر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۷
محمدرضا عیوضی خواننده موسیقی پاپ از احتمال حضور خود در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران خبر داد.

محمدرضا عیوضی خواننده موسیقی پاپ در گفت‌وگو با تسنیم از احتمال حضور خود در پنجمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تهران خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه دغدغه‌مندی عامل اصلی کاندیداتوری هنرمندان در انتخابات شورای شهر می‌باشد، گفت: به هر حال هنرمندان دارای دغدغه‌هایی هستند و یکی از بهترین محافل قانونی برای طرح و پیگیری این دغدغه‌ها شوراهای شهر است و هر کسی که فکر می‌کند قادر است در رفع این مشکلات به نحو مطلوب‌تری حضور پیداکند، وارد گود انتخابات می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در صورت رفع مشکلات فرهنگی، دستیابی به حل مشکلات در حوزه های دیگر مقدورتر خواهد بود، گفت: هنرمندان از مشکلات جامعه هنری و فرهنگی مطلع هستند و بی‌شک حضور افرادی از جامعه فرهنگی و هنرمندان کشور در شوراهای شهر باعث خواهد شد تصمیمات و اقدامات در چارچوب بافت‌های فرهنگی که از نیازمندی‌های ضروری جامعه است، انجام شود.

عیوضی کاندیدای دوره پیشین انتخابات شورای اسلامی شهر تهران که به همراه عبدالحسین مختاباد به نمایندگی از جامعه هنری خوانندگان، کاندیدای شورای شهر تهران شده بود و رای کافی برای ورود به شورای شهر تهران را کسب نکرد، با اشاره به اینکه درکنار تخصص و تجربه‌اش در هنر و موسیقی و خوانندگی، تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته های اقتصاد بازرگانی و علوم سیاسی گذرانده، بر احتمال حضور مجدد در انتخابات شوری شهر تهران تاکید کرد.

این خواننده موسیقی پاپ، با استقبال از تغییر طیف اعضای شورای شهر تهران در چهار دوره قبل که به مرور از اعضایی کاملا سیاسی در نخستین دوره  و رسیدن به اعضایی از  طیف‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، هنری و ورزشی، مشارکت متخصصان مختلف از حوزه های مختلف برای تصدی نمایندگی شورای شهر تهران را برای اخذ تصمیمات مناسب در شورای شهر تهران ضروری عنوان کرد.

محمدرضا عیوضی نتیجه حضور افراد متخصص از اقشار مختلف در شورای شهر تهران را تصمیم‌گیری و نظارت مبتنی بر آرای مختلف با دغدغه‌‌های مختلف و اثرگذار عنوان کرد.

در دوره قبل با برگزاری چهارمین انتخابات شوراهای شهر و روستا، در تهران شاهد کاندیداتوری جمع زیادی از سلبریتی‌ها بودیم: امید زندگانی، افسانه بایگان، دانیال عبادی از بازیگران سینما و تلویزیون و حبیب‌الله کاسه‌ساز تهیه‌کننده سینما، اسماعیل آذر شاعر و «الهه رضایی» مجری نوستالژیک برنامه کودک و نوجوان و محمد سلوکی مجری تلویزیون از این دست بودند. عبدالحسین مختاباد و محمدرضا عیوضی هم هر دو از خواننده‌های نامدار کشور برای انتخابات ثبت‌نام کردند.

از ورزشکاران هم قهرمانان کشتی، عباس جدیدی، علیرضا دبیر و حمید سوریان کاندیدا شدند و از سایر رشته‌های ورزشی هم حسین رضازاده وزنه‌بردار، هادی ساعی تکواندو کار، آرش میراسماعیلی جودوکار، بهنام ابوالقاسم‌پور  فوتبالیست، میرشادماجدی سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال و محمد فنایی کمک داور فوتبال در چهارمین انتخابات شورای شهر تهران حضور داشتند.
 
کلمات کلیدی : خواننده پاپ، شورای شهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.