نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465979
روسیه اقتصاد مقاومتی اجرا می‌کند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
پوتین تأکید کرد: کشورهای جهان قانون تجارت جهانی را نقض می‌کنند و برای موفقیت در این بازار باید از تولید داخل و صادرات آن حمایت کنیم.

به گزارش فارس به نقل از تاس، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به دنبال اجرای تفکری است که براساس آن تولید داخل را تقویت و سازوکارهای حمایت از صادرات را عملی سازد.

پوتین در جلسه‌ای با نمایندگان مشاغل در منطقه یاروسلوف گفت: «زمانی که ما مرکز صادرات روسیه را ایجاد کردیم و ابزارها را برای حمایت از صادرات فناوری پیشرفته به کار گرفتیم در حقیقت می‌خواهیم بگوییم که بسیار سخت است که در بازارهای بین‌الملل شکست بخوریم. طرف‌های مقابل ما بازارهایشان را بسته‌اند و به‌رغم‌ اینکه قانون تجارت جهانی را وضع می‌کنند اما رویه محافظه کارانه‌ای در پیش گرفته‌اند. ما همواره بازار داخلی خود را حمایت خواهیم کرد و تولیدکنندگان هم باید با این مسئله کنار بیایند اگر مشکلی هم وجود داشته باشد ما باید درباره رفع این مشکل تلاش کنیم.»

براساس گفته‌های پوتین، ریشه مشکلات اقتصادی روسیه در سال 1990 اتفاق افتاد، زمانی که به صورت غیرکنترلی  اقلام زیادی وارد کشور شد و بازار داخلی را بهم ریخت.

پوتین با بیان اینکه نگرانی‌هایی درباره تکنولوژی‌های پیشرفته و همچنین محصولات غذایی وجود دارد، گفت: «ما باید بدانیم که چه کار می‌کنیم و چگونه محصولات خود را تولید می‌کنیم که به ما کمک کند تا پیشرفت کنیم.»

پوتین با اشاره به اینکه اکنون بسیاری از خرده فروشان محصولات خارجی خریداری می‌کنند، گفت: این نه تنها در بازاری است که با محصولات خارجی پر شده بلکه در بازار محصولات کشاورزی هم همینطور است.
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۰۹:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۹ ۱۲:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۱۱:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۱:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۸ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۰:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۰۸:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ۱۵:۰۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۲۱:۴۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۳ ۱۶:۴۰
 
 
کلمات کلیدی : ولادیمیر پوتین+قانون تجارت جهانی+اقتصاد مقاومتی
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۶ ۱۹:۰۴:۱۳
چرا از مسئولین نخبه ایرانی استفاده نمی کنند (4286734) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.