توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444378
معاون ترامپ: تا زمان نابودی داعش از پای نمی‌نشینیم
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴
معاون رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی در یک آکادمی نظامی این کشور تاکید کرد، آمریکا گروه تروریستی داعش را "متوقف خواهد کرد."

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی در محل آکادمی ارتش این کشور در وست پوینت، نیویورک به صحبت درباره تهدیدهای مختلف پیش روی آمریکا از جمله گروه تروریستی داعش پرداخت.

وی خاطر نشان کرد: نیروهای تروریسم افراطگر رادیکال نه فقط به دنبال از بین بردن مردم ما هستند بلکه می‌خواهند شیوه زندگی ما را هم از بین ببرند.

پنس تصریح کرد: وحشی‌هایی مشهور به داعش به شکلی بیرحمانه هر کسی که بر سر راه آنها برای ایجاد یک به اصطلاح خلافت جهانی قرار بگیرد، می‌کشند.  آنها تا زمانی ما آنها را متوقف نکنیم، به کارشان ادامه خواهند داد. اما ما قطعا آنها را متوقف خواهیم کرد.

معاون دونالد ترامپ در ادامه حرف‌هایش گفت: هیچ شکی در این باره نداشته باشید. دونالد ترامپ و این دولت و این کشور تا زمانی که این دشمنان از بین بروند و کشور ما دوباره امن شود آرام و قرار نخواهند داشت.

مایک پنس ادامه داد: دولت ترامپ تضمین خواهد کرد که سربازان، ملوان‌ها، خلبانان، تفنگداران دریایی و گارد ساحلی ما منابع لازم را در اختیار داشته باشند و بازسازی "زرادخانه دموکراسی" را تضمین کرده است.
 
کلمات کلیدی : ترامپ، مایک پنس، داعش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.