نظر منتشر شده
۶۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 362270
فروزنده در گفتگو با الف مطرح کرد؛
دولت یازدهم مسئول پرداخت‌های نجومی است که با مفاد قانون مغایرت دارد/ حقوق هیات علمی بودنم را می‌گیرم
بخش سیاسی الف، 25 خرداد 95
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۸
سخنگوی جمعیت ایثارگران تاکید کرد: پرداخت های نجومی ناشی از دستورالعملی است که با مفاد قانون تعارض دارد لذا دولت روحانی باید جوابگو باشد که بر چه مبنایی این دستورالعمل را نوشته و به شرکت‌ها، بیمه ها داده است که با موارد مفاد قانون مدیریت تعارض دارد.

به گزارش الف، رسانه‌ای شدن پرداخت‌ حقوق و پاداش‌های نجومی به برخی مدیران دولتی و گستره‌ ابعاد آن در روزهای اخیر، که واکنش های زیادی را به همراده داشته است.

خبرنگار الف، به سراغ لطف الله فروزنده رفته و در این خصوص با وی گفتگویی انجام داده است که متن این گفتگو به این شرح است:

لطف الله فروزنده در گفتگو با الف، در مورد نحوه پرداخت حقوقها و پاداشهای بحث برانگیز برخی مدیران بانکها و بیمه ها اظهار داشت: چند نکته در این خصوص وجود دارد، ابتدا اینکه قانون مدیریت چند حکم دارد که باید از این افزایش بی رویه جلوگیری کرد چراکه حداقل و حداکثر فاصله یک به هفت است و بالاترین حقوق باید هفت برابر پایین حقوق باشد.

وی تصریح کرد: نکته بعدی این است که در قانون گفته شده که کلیه دریافتی افراد اعم از حقوق، اضافه کاری، پاداش و همه موارد باید شفاف سازی شده و در فیش حقوق قید شود که این امر اجرایی نمی‌شود و سوم اینکه حقوق مدیران شرکت های دولتی و بانک‌ها باید یک و نیم برابر امتیازات این قانون باشد.

سخنگوی جمعیت ایثارگران ادامه داد: مسئله دیگر این همه دستگاهها مشمول ماده ۱۱۷ قانون هستند که متاسفانه شرکت‌ها‌، بیمه‌ها، بانک‌ها از این موضوع تبعیت نکرده و این موضوع ایراد به سازمان مدیریتی است.

وی با بیان اینکه دولت روحانی باید در مورد نحوه پرداخت حقوق ها پاسخگو باشد، اظهار داشت: در دولت روحانی این اتفاق افتاد که در قانون برنامه پنجم، ماده پنجاه بند (ح) به دولت اجازه داده شده است که در شرایط خاص حقوق مربوط به شرکت های دولتی، بانک‌ و بیمه ها را طی دستورالعملی مشخص کند که در اینجا تاکید کرده است که در شرایط خاص، لذا در حال حاضر این پرداخت های نجومی ناشی از دستورالعملی است که با مفاد قانون تعارض دارد لذا دولت روحانی باید جوابگو باشد که بر چه مبنایی این دستورالعمل را نوشته و به شرکت‌ها، بیمه ها داده است که با موارد مفاد قانون مدیریت تعارض دارد.

فروزنده خاطرنشان کرد: باید هرچه سریع تر بررسی شود که این پرداخت ها بر اساس چه مجوزی بوده است و دولت باید ایراد کار خود را پیدا کند.

عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه در حال حاضر مردم نسبت به حقوق مسئولین اعتماد نداشته و بدبین شده اند، گفت: بنده فکر میکنم رئیس جمهور و وزرای دولت یازدهم نیز باید حقوق خود را اعلام کنند.

فروزنده تاکید کرد: در حال حاضر دیوان محاسبات، مجلس شورای اسلامی باید نحوه پرداخت حقوقها و پاداشهای بحث برانگیز مدیران بانکها و بیمه هاو شرکت ها را بررسی کنند .
این استاد دانشگاه در مورد حقوق دریافتی خود اظهار داشت: در حال حاضر بنده استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس هستم که بعد از سی و دو سال سابقه حقوق ناخالصی ام شش میلیون هفتصد هزار تومان است و امیدوارم همه مدیران در مورد حقوق های خود شفاف سازی کنند.
 
کلمات کلیدی : فیش حقوقی+حقوق مدیران+حقوق+حقوق های نجومی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۰۹:۱۳:۰۵
یعنی زمان شما این مساله نبوده. این پرداختها حداقل سی سال قدمت داره من خودم شاهد ماجرا بوده و هستم الآن علنی شدن فقط دو علت میتونه داشته باشه یکی مسایل سیاسی و دوم خوردن کفگیر ته دیگ یعنی شاید چون دولت درآمد سابق را ندارد به فکر افتاده با کاهش این پرداختها کمی صرفه جویی کند باور کنید مردم اینها همش موقتیه (3758539) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۱:۵۱:۱۱
وزیر اقتصاد پس از افشای فیش‌های چند ده میلیونی، درس اخلاق گذاشتند که افشای آنها کار صحیحی نبود! وزیر ارتباطات نیز همانند او از فیش‌ها به عنوان حریم خصوصی یاد کرد! بنابراین مسئولین امر نباید به حریم خصوصی محتکرین و قاچاقچیان وارد شوند چرا که آن هم کار غیراخلاقی است!... ولی آش آن قدر شور شد که بالاخره دستور برخورد را دادند...! (3758846) (alef-13)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۴:۱۵:۰۱
دقیقا (3759167) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۵:۳۸:۱۷
مسائل سیاسی (3759355) (alef-3)
 
گلبانگ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۵:۴۵:۵۲
پرداخت های این چنینی در کشورهای سرمایه داری قابل پذیرش است. پرداخت های این چنینی در شرکت های خصوصی و شخصی قابل پذیرش است.
اما آیا این چنین پرداخت هایی در ساختار دولتی به هیچ وجه قابل پذیرش نیست. ضمن آنکه در کشور ایران نظامی اسلامی حاکم است و یکی از اساسی ترین اصول این نظام عدالت محوری و پرهیز از تبعیض می باشد. پس مردم ایران منتظر برخورد قاطع از سوی دولت هستند.
خوش بود گر محک تجربه آید به میان... (3759374) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۷:۱۰:۵۵
واقعا اين نهادهاي نظارتي چه چيزي را دارند بررسي ميكنند، چرا هيچوقت ديوان محاسبات و بازرسي كل كشور زير سئوال نميرند ، اصلا نبايد اجازه بدهند همچين اتقفاقاتي رخ بده كه بخوان بعدش كسي رو مجازات كنند ، متاسفانه دستگاههاي نظارتي دركشور بسيار ضعيف عمل ميكنند و خودشان مسبب اين گونه مسائل هستند ... (3759568) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۸:۲۶:۱۵
کاری نداره آقاجون
مال و اموال و دارایی وزرا ورئیس دولت قبلی و فعلی را منتشر و مقایسه کنید. و اگر غیر متعاراف است مشخص شود از کجا آورده اند. به طور شفاف اعلام شود که وزرا و رئیس دولت قبلی کجا ساکن هستند و چه مسکنی دارند و وزرا ورئیس دولت فعلی در این خصوص چگونه اند؟ (3759749) (alef-13)
 
آریان
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۹:۲۳:۲۹
گل گفتی آقا (3759834) (alef-3)
 
آریان
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۹:۲۶:۴۹
اینقد فساد اقتصادی در این کشور هستش که با وجود منابع مالی خوب وضع زندگی مردم نامطلوبه. این کشور نیاز به انقلاب اقتصادی دقیق و سیستم های کنترل مطمئن داره. (3759839) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۲۱:۲۶:۰۸
شما که سی سال است شاهدید این تفاوت با این شدت وجود دارد می شود اسناد سی ساله خودتان را ارائه دهید در ضمن در این سی سال ادعایی خودتان همه اش را همین دولت مردان فعلی حاکم بوده اند پس برای چه دارید از آنها دفاع می کنید؟؟ (3760032) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۰۹:۲۲:۰۹
این حقوق های میلیونی از دولت روحانی شروع شده, اگر در دولت قبل بود,مخالفانش تا حالا هزار بار ان را تیتر کرده بودند, (3758558) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۳:۰۵:۱۳
از کجا میدونی اونوقت (3759007) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۴:۵۰:۰۳
سلام
دوست عزیز اظهارات اقای مرتضوی رو بخون که راجع به حقوق 68 میلیونی خودش میگفت اونوقت بگو از دولت کی شروع شده. (3759233) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۶:۰۴:۲۸
قضیه حقوق‌های نجومی کاملاً در دولت فعلی اتفاق افتاده و وصل کردنش به دولت قبل خنده‌دار است.
مرتضوی در مجموع 6 ماه چنین حقوقی مطابق قانون نصیبش می‌شد (ماهی 10 میلیون) که البته آن را هم ندادند، اما آقایان در یک ماه 150 میلیون می‌گیرند. (3759423) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۴:۵۱:۳۱
من با تیتر و مانند اینها کار ندارم ولی در این مملکت زندگی می کنم و میدانم که از زمان دولتهای قبل این پرداخت ها بوده و خواهد بود (3759239) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۲۱:۲۹:۰۰
بله شما الان کاری نداری ولی می شود اگر شما کاری نداری چطور می آیی ربطش می دهید به دولت قبل؟؟ آن هم بدون سند؟؟ چطور کار نداشتن شما به تیتر و بقیه فقط برای دفاع از دولت فعلی حساس می شود؟؟ (3760040) (alef-13)
 
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۵۸:۲۸
برادر عزیز بیائید خودتان را قاطی مسائل سیاسی اایان نکنید واحساسی عمل نکنید سالهاست این حقوق های میلیونی ادامه دارد و وام های درصد هم مختص کارکنان بانک ها بوده وهست (3766396) (alef-13)
 
عزتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۰۹:۲۳:۰۱
به همین دلیل است که دولت حاضر نیست شرکتها و بیمه ها و بانکها را بطور کامل واگذار کند.چون چیزی به مدیرانش نخواهد رسید. (3758559) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۰۹:۲۸:۵۸
بنام خدا- برخی آقایان طوری از حقوق هیات علمی صحبت می کنند که انگار کف حقوق کارکنان دولت است. همین حقوق هیات علمی بزگترین تبعیض در بین کارکنان دولت بوده و هست. با دارا بودن مدرک مشابه و سابقه کار کمتر ( یک دوم) یک عضو هیات علمی بیشتر از یک کارمند دولت ولو در پست مدیریتی می گیرد.
ضمنا جناب فروزنده و هر بزرگوار دیگری که مسئولیت دارد و می خواهد در باب حقوق های کلان صحبت کند، راست و حسینی میزان دریافتی ( مجموع آنچه که به عنوان دستمزد و حق و الزحمه و ...) دریافت می کنند را اظهار کنند تا مردم ابتدا در مورد خودشان شبهه نداشته باشند (3758571) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۴:۱۹:۴۸
کارمندی که بیست دقیقه کار مفید نداره هم خیلی زیاد میگیره حتی اگه نصف هیات علمی باشه. کجای دنیا با 20 دقیقه نصف هیات علمی پول میدن. باید کارمندای اضافی پولو برگردونن و برن دنبال شغل هایی که با 20 دقیقه کار درامد بالاتری داره.. (3760387) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۰۹:۳۶:۵۳
دیگه دست دولت روحاتی برای مردم رو شده,هر اشتباهی7که دلشون میخواد میزنن بعد وقتی دستشون رو شد میگن کار ما نبوده و شو تبلیغاتی میان (3758585) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۴:۵۲:۰۹
اتفاقا دست دولت قبل بیشتر رو شده (3759241) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۸:۲۱:۱۸
شما یا خوابی یا خودتو زدی به خواب (3759729) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۲۱:۲۹:۵۰
می شود بگویید چطور یک رسانه هوادار دولت قعلی یک سند از فیش حقوقی دولت مردان قدیم که اثبات گر فرضیه شما باشد را منتشر نکرده است؟؟؟ (3760041) (alef-3)
 
هيات علمي
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۲:۰۷:۳۱
آخه شمايي كه ميگي تقاوت حقوق هيات علمي با بقيه تبعيض است، ميدوني يه هيات علمي چقدر زحمت ميكشه تا به اين مرنبه ميرسه؟!
بعد خودت رو مياي با اون مقايسه ميكني! حداقل ١٢ سال بايد درس بخونه و بعد كلي تلاش و ... (3760338) (alef-3)
 
تئو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۰۹:۴۴:۴۳
یادم هست که در اولین جلسات رسمی دولت چندین تبصره دولت قبلی حذف و بعد از آن به افزایش چند برابری اعضای هیئت دولت رسیدگی شد. حالا بعد از سه سال که سه بار لایحه بودجه به مجلس ارائه شده می گویند این پرداختی ها مربوط به مقررات دولت قبل است
سوال :
آیا این دولت همه مردم را فراموشکار (خیلی خیلی مودبانه ) فرض کرده یا ؟؟ (3758597) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۰:۱۲:۴۴
سلام
فعلا حقوق هییت علمی می گیرید . قبلا که معاون رییس جمهور بودید چگونه حقوق می گرفتید.
سایت محترم الف خواهشمند است هر مسئولی که اینچنین نظر می دهد لطفا درخواست کنید که فیش های حقوقی خود را هم ضمیمه گفتار خود کنند. (3758648) (alef-13)
 
بی پروا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۴:۱۹:۱۹
همین حقوق هیات علمی هم کم نیست. بسیار بالاتر و چندین برابر حقوق کارمندان با تحصیلات دانشگاهی لیسانس و ارشد است. (3759173) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۰:۳۹:۲۰
این پرداخت ها از قبل بوده است و دولت جدید بایستی بررسی می کرد و جلو آنرا می گرفت .پرداخت ها از زمان احمدی نژاد بوده است. (3758687) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۱:۱۴:۰۸
اگه خبری بود مطمئن باش اقایون رو می کردند فعلا که راس کارند مدارک هم که از بین نرفته (3758750) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۱:۱۶:۳۱
خب حالا که فیش های حقوقی رسانه ای شده؛ می توان به سوابق فیش ها نیز دسترسی پیدا کرد تا معلوم شود آقایان با استفاده از نقاب دین و اسلام و به بهانه کارکردهای مدیریتی، از چه زمانی به بیت المال دست درازی کرده اند.
از سازمان های نظارتی و قوه قضائیه می خواهیم این مسئله را تا باز شدن ابعاد پنهان آن پیگیری کنند. (3758758) (alef-13)
 
فرهنگ پرور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۰:۴۲:۵۴
چه کسی جرات می‌کرد و می‌توانست, در دولت پاکدستان فیشهای حقوقی را رو کند.وگرنه چه کسی از حقوق اونها خبر دار شده.
خدا رو شکر که وقتی کسی اعتراض کرد, صدایش خفه نشد. (3758694) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۸:۲۳:۲۸
خدا رو شکر روزنامه ها که همه دست اعتدالیون و اصلاحاتی هاست. اگر چیزی در دولت قبل بود تا الان تو بوق و کرنا شده بود (3759738) (alef-13)
 
من
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۲۲:۰۵:۵۶
واقعا هرچه از مذاکرات هسته ای اون زمان خبردار شدیم از حقوق هاشون هم خبر دار میشیم (3760093) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۹:۴۵:۳۹
دوست فرهنگ پرور و شیفته می دانم مثل نظرهای سابق الف نظر من را منتشر نمی کند اما اگر روزی بر حسب اتفاق منتشر شد بدان که الان سه سال از دولت قبل گذشته است در این سه سال شما یک کلمه از آقایان مدبر راستگو و معتدل شنیدی که از حقوق های نجومی دولت قبل شخنی بگویند؟؟ حتما نمی گویی از حجب و حیا و این سخن را نگفته اند زیرا هیچ کس باورش نمی شود دولت فعلی و هوادارانش ملاحظه آبروی دولت قبل را داشته باشند با این حساب چگونه بعد از سه سال شما و امثال شما می آیید و می گویید در دولت قبل این رویه وجود داشت؟؟ گیریم که وجود داشت که سند ندارید خوب در دولت قبل مسکن مهر می ساختند در دولت قبل هسته ای را رشد می دادند در دولت قبل به ازای گران کردن حامل های انرژی یارانه مردم افزایش می یافت در دولت قبل راه سازی بود و ساخت و ساز در این دولت همه تعطیل شد چطور بحث حقوق های نجومی به قول شما تعطیل نشد؟؟؟ (3762110) (alef-13)
 
عدالت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۰:۴۶:۳۱
بی عدالتی آشکار درسیستم های پرداخت بخاطر خدا یکی رو هم بفرستین دانشگاه ارومیه میزان پاداشهای اینجا رو هم بررسی کنن اضافه کار بعضیها و حقوقهای خالی از مزایای بعضی ها حقوق 500 تومنی نیروهای شرکتی که از 900هزار تومن به 500 هزار تومن کاهش پیدا کرده و .... به خاطر خدا اینجا رو هم تو اولویت قرار بدین لطفا...... (3758700) (alef-13)
 
امیر حسام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۰:۴۸:۰۵
آقای فروزنده عزیز ، جان جگرگوشه هایتان ، خواهشمندم شما دیگر از رفتار به قانون صحبت نکنید چون تنها یک قلم قصه استخدام چند صد هزار نفری پایان دولت دهم برای رد صلاحیت شما از هر اظهار نظری کافی و وافی است . (3758701) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۳:۲۸:۳۰
دقیقا
پرداخت 11 میلیاردی به دانشگاه ایرانیان فراموش نشود
اخراج و بازنشته کردن انتقاد کنندگان به احمدی نژاد که در زمان ایشان اتفاق افتاد فراموش نشود
ایشان به جای انتقاد باید عملکرد خود را توضیح دهد (3759054) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۲۱:۳۳:۳۸
باز گلی به گوشه جمال دولت مردان قدیم که صد هزار جگر گوشه داخل کشور داشتند که نه شرکت داشتند و نه میلیارد بودند و نیازمند به استخدام در یک اداره دولتی بودند جگرگوشه های دولتمردان سی ساله این دولت که همه شرکت های تجاری و بازرگانیشان در اقصا نقاط جهان یک پای قراردادهای تجاری با دیگر کشورهایندو نیازی به استخدام در نقش کارمند ادارات را ندارند. (3760049) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۰:۵۲:۴۳
اگه تو کشور اینهمه بی عدالتی نبود وکلیه حقوق مزایای کارکنان کلیه شهرها ازطریق وازت خانه ها واریز میشد تعادل برقرار میشد و مزایا و اضافه کارو پاداش به یک نسبت برای همه واریز میشد حالاااضافه کار ممکنه کمی فرق کنه ولی پاداش و سایر مزایا را میتوان یکسان سازی نمود بعضیها کلان نمیگیرن بعضیها هیچ اگر واقعا بنا برعدالت باشه این کار رو انجام بدین میبینی چند تا اداره زیر نظر یه وزارتخونه هستند و اشل یکسان دارن ولی پرداختیها کاملا متفاوت است همه اینها باید یکسان سازی شود و عدالت واقعی برقرار گردد.انشاا.... (3758706) (alef-13)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۰:۵۲:۵۵
استاد عزیز به فرمایش پیامبر ص ؛ رطب خورده کی منع رطب ؛ اگر عمل به قانون خوب است چرا خودتان در دولت دهم به آن عمل نمی کردید . (3758707) (alef-13)
 
کریمی
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۱:۰۴:۲۲
اصلا فرض بر اینکه تمام ایرادات و اشکالات از زمان احمدی نژاده
مردم به تو رای دادن که این مشکلات به جا مانده رو حل کنی
والا دوباره به اون و اطرافیان رای میدادن
مردم به تو رای ندادن که تقصیرات رو بندازی گردن اون
شما وعده 100 روزه اصلاح اقتصاد دادید (3758729) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۲۲:۱۲:۲۰
اقتصادی که طی 8 سال به خاک سیاه نشسته حالاها درست نمیشه اون هم با این همه تخریب علیه دولت.ضمنا آقای روحانی کجا گفته 100 روزه اقتصاد ایران را درست میکنه؟گفت در 100 روز آینده خبرای خوبی یا تحولاتی را مشاهده میکنید(نزدیک به مضمون )اقتصاد خراب ایران یا هر کشور دیگه ضد ماهه هم درست نمیشه (3760107) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۱:۱۷:۴۳
تمام قانون شكني ها وبي قانوني ها از دولت قبل شروع شده ومتاسفانه اين دولت هم از اين خلاء سوء استفاده كرده وحقوق هاي نجومي به مديران داده است وهمين دولت برايباز نشستگان امسال فقط 180هزار تومان به حقوق 95 اضافه كرده كه براي يكسال حدود دو ميليون ميشود واين است تدبير دولت اميد براي طبقه ضعيف ضمن اينكه اقاي نوبخت بازنشستگان را سربار دولت خواند وكلا در صدد حذف بازنشستگان از زير مجموعه دولت است براي هيمن امسال عيدي سال 94 را در خرداد 95 به بازشستگان راه اهن پرداخت كردند واعلام شد بدليل نداشان اعتبار واين درحالي بود كه به مديران حقوقهاي نجومي بالاي 200ميليون در همان زمان پرداخت كردند (3758765) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۱:۲۵:۰۹
من به دولت احمدی نژاد نمره 3 و به دولت روحانی نمره 1 از 100 میدهم (3758785) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۱:۲۶:۳۱
جناب بنده هم فارغ التحصیل بی کار هستم و هیئت بیکاران را تشکیل دادیم و ماهیان 45500 تومان حقوق دریافت میکنیم که به امید خدا بزودی قطع خواهد شد البته به تصویب مجلس گذشته در روز های اخر عمرش و دولت هم مخالفتی نکرد (3758789) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۱:۲۹:۱۶
این دولتم خوب نیست مثل بقیه دولت هایمان
دلیل
خود ما مردم بد هستیم تا خودمان را اصلاح نکنیم دولت هم که خود مردم است اصلاح نمیشود (3758799) (alef-3)
 
م فلاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۲:۰۰:۳۵
به قول شاعر گر قرار است مست گیرند هر آنچه در شهر است گیرند باید نهضتی در ارتباط با حقوق و مزایا کارمندان و مسئولین شکل گیرد تا روسیاه شود هر آنکه در او غشی هست (3758865) (alef-13)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۲:۰۰:۵۲
جناب اقای فروزنده زمانی . ددوران خدمتی شما چکونه بود آیا شما چگونه مدیریت کردید خودتان راضی هستید یا این صحبتهت را میکنید که دور بمانید. (3758866) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۲:۲۷:۲۹
خیلی جالبه : حقوق 12 سال من کارشناس ومدیر سابق برابر حقوق 20 روز مدیر

عامل بانک رفاه است که اون هم کارشناس ومدیر فعلی است !!!!!! معنی عدالت

را فهمیدیم . (3758919) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۲:۳۸:۳۸
ایا این اقایونی که حقوق های انچنانی میگیرند در این سه سال وارد کار شدند یا از دوره قبل در این وزارتخانه ها یا سازمان ها مشغول کار بودند. فقط میخوام بدونم همین (3758940) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۳:۰۱:۵۳
جناب آقای فروزنده چرا با افتخار می فرمایید که بعد از 32 سال هنوز حقوق دریافت میکنید ؟
شما می بایست بازنشسته شید و حقوق بازنشستگی بگیرید نه اینکه به جای جوانان بیکار همچنان دریافت حقوق با پایه ی بالا داشته باشید (3759001) (alef-13)
 
ناامید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۴:۰۰:۱۹
اگردر دولت قبل هم بوده،الان رو کنند.اگر از قبل بوده چرا در این 3سال جلویش را نگرفتند؟ (3759127) (alef-3)
 
شهروز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۵:۰۰:۱۳
جالب اینجاست که این دوستان مسئول و مدیر(اکثرشون) هیچ کار خاصی جز رانت آفرینی و استفاده از اموال بیت المال و غیره نمی کنن. اگر خلاقیتی داشتند و یا تحرک اثربخشی ایجاد می کردند باز هم قابل قبول بود. با کمال اطمینان میگم، اگر اینها را بردارید و چندتا دانشجوی با لیاقت بزارید بازدهی چندین برابر و حقوق ها چند صد برابر کمتر میشه.
از طرف کسی که همش حقش خورده شده!!! (3759266) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۷:۳۶:۲۵
این حقوقها چندین سال است که پرداخت میشه وبه علت خلا های قانونی وابهام است (3759620) (alef-3)
 
از روسنای سار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۸:۵۸:۴۰
از خشم مردم و خدا بترسیددولت قبل هم فاسد بود این دولت باید سریعا جبران کند (3759794) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۱۹:۴۴:۳۵
اولا واگذاری ها و خصوصی سازی های صوری که در دولت قبل اتفاق افتاد مثل بیمارستانها که پزشکان سود هنگفتی می برند و یا پتروشیمی ها که هیات مدیره ها و مدیران پاداش های هنگفت می گیرند٬ثانیا قانون مسخره ای که طبق آن درصدی از سود شرکتها به هیات مدیره ها داده میشه که مبالغی بالغ بر صدها میلیون تومان در سال به آنها داده می شود.
ثالثا طرح سلامت بسیار طرح مفت دهی برای دکترهای عمومی است که تا دیروز ۲میلیون براشون خیلی بود الان ۱۲میلیون براشون هیچی نیست (3759878) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۲۰:۱۴:۴۳
از زمان شما قرار بود قانون نهایی مدیریت خدمات کشوری تنظیم به مجلس برود چرا کوتاهی کردید؟ (3759933) (alef-13)
 
پرویز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۲۱:۱۷:۳۳
آقای دکتر توکلی خوب میدانند که این مدیر بازی ها و خصولتی سازی ها از دوره دولت به اصطلا ح سازندگی شروع شده و حالا هم از 1393 دوباره رواج یافته است. و این ها همون کارگزاران یعنی دلالان اشرافیت هستند. (3760016) (alef-13)
 
حقانی
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۵ ۲۲:۲۴:۵۷
ما مردم گیج شدیم مخالف و موافق در تلویزیون میزگرد داشته باشند تا واقعیت ها روشن شود جراید ما ذا اغنا نمی کند (3760126) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۱۹:۳۷
یه سایت درست کنن همه فیش ها رو بذارن (3760773) (alef-3)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۳:۳۶:۵۰
پرداختهای نجومی به مدیران از خیلی قبل ها بوده حداقل من خودم چند نمونه رو شاید از پانزده سال قبل میدونم ؛ اگه نمیتونن این مبالغ رو کم کنن طوری نیست حقوق کارگرا و کارمندای بیچاره را هم به یک سوم حقوق مدیران برسونن ما که گلایه ای نداریم !!!!! (3761291) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۲۰:۵۴:۲۸
آقای دکترخودتم فیشتونو رونمایی کنید؟نه حرفشوبزنید... (3762212) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۱۷:۳۷
چراهفت برابربایدحداکثر20درصدنسبت به کارمندان بیشترباشد (3766328) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.