توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462576
آخرین خبر از زمان افزایش کرایه‌های شهری
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران گفت: هنوز کرایه‌های حمل و نقل عمومی در سال جاری افزایش نیافته است. در هفته آینده مصوبه افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی تعیین تکلیف شود.

غلامحسین آرام در گفت‌وگو با فارس، درباره مهلت افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی در پایتخت اظهار داشت: فرمانداری تهران دو بار با مصوبه شورای شهر مبنی بر افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی در سال جاری مخالفت کرد و نهایتاً برای حل اختلاف مابین فرمانداری و شورای شهر این مصوبه به وزارت کشور ارسال شد.

آرام درباره افزایش غیرقانونی کرایه‌های غیرقانونی تاکسی‌ها اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی موظف است نظارت لازم را در خصوص عدم افزایش کرایه‌ها داشته باشد. فعلاً هیچگونه افزایش کرایه‌ای به تصویب نرسیده است و افزایش کرایه تاکسی که از سوی بعضی رانندگان اعمال شده  غیرقانونی است و سازمان تاکسیرانی باید برخورد کند.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران گفت: در هفته آینده مصوبه افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی در تهران تعیین تکلیف می‌شود.
 
 
کلمات کلیدی : افزایش کرایه‌ + حمل و نقل عمومی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.