توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308379
مدیرعامل خانه هنرمندان انتخاب شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۶
مجید رجبی معمار با رای گیری اعضای شورایعالی خانه هنرمندان ایران به عنوان مدیرعامل این مجموعه انتخاب شد.

به گزارش فارس، در نشست ظهر امروز شورایعالی خانه هنرمندان ایران، مجید رجبی معمار با رای گیری اعضای این شورا به عنوان مدیرعامل خانه هنرمندان ایران انتخاب شد.

دکتر «محمد سریر» رئیس شورایعالی خانه هنرمندان ایران در این باره گفت: با توجه به اینکه دکتر مجید سرسنگی مدیرعامل خانه هنرمندان ایران به سمت معاونت فرهنگی دانشگاه تهران منصوب شدند و ابراز علاقه مندی کرده بودند که از سمت مدیرعاملی خانه هنرمندان ایران استعفا دهند تا بتوانند بیشتر به کار دانشگاهی برسند، طی بحث‌هایی که در شورایعالی مطرح شد قرار شد که از ایشان خواسته شود که کماکان در سمت مدیرعاملی خانه هنرمندان ایران حضور داشته باشند ولی در نهایت با دو بار طرح موضوع استعفا ایشان و مخالفت شورایعالی سرانجام دکتر سرسنگی به علت فشردگی کاری که داشتند، استعفا دادند و قرار بر این شد که نامزدهایی که برای مدیرعاملی از جانب اعضای شورا و یا افراد دیگر معرفی می شوند مورد بررسی قرار بگیرند تا در نهایت بتوانیم گزینه مناسبی را برای مدیریت این خانه انتخاب کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به بررسی گزینه های پیشنهادی برای سمت مدیرعاملی خانه هنرمندان ایران اشاره کرد و افزود: از سوی شهرداری تهران با توجه به اینکه نماینده شهردار محترم تهران هم در شورایعالی عضو هستند، پیشنهادی در کنار سایر پیشنهاد های دیگر مطرح شد. ما در این دوره نزدیک به ۷ پیشنهاد داشتیم و قرار شد که شورایی منتخب شورایعالی و از اعضای این شورا بررسی اولیه ای روی شرح احوال و تجربیات این افراد انجام دهند و در نهایت نظراتشان را به شورایعالی ارائه دهند و این کار انجام شد، نهایتاً پیشنهادات به شورایعالی ارائه شد و شورایعالی بر اساس امتیازات داده شده دو تن از افرادی را که حائز بیشترین امتیازات بودند، یعنی آقایان علیرضا رضاداد و مجید رجبی معمار را به عنوان نامزدهای نهایی پست مدیریت عاملی خانه هنرمندان ایران تائید نمودند.

رئیس شورایعالی خانه هنرمندان ایران در ادامه گفت: با توجه به این موضوع، قرار شد در نشست مورخ ۱۷ آبان شورایعالی خانه هنرمندان ایران، این دو نامزد حضور پیدا کنند و ضمن ارائه نظرات و برنامه های خود، از شورایعالی رای اعتماد بگیرند و یکی از آنها برای سمت مدیرعاملی این خانه انتخاب شوند.

محمد سریر با اشاره به انتخاب مجید رجبی معمار به عنوان مدیرعاملی خانه هنرمندان ایران در نشست امروز با رای گیری اعضا این شورا گفت: در ابتدای نشست یکشنبه ۱۷ آبان، توسط یکی از اعضای شورایعالی پیامی از آقای علیرضا رضاداد قرائت شد که در آن، ایشان اعلام کرده بودند که نظرشان این است که آقای رجبی معمار توانایی بهتری در این زمینه دارند و می توانند این سمت را بهتر اداره کنند، در نهایت شورایعالی با یک گزینه مواجه شد و البته اعضای شورا از حسن ظن و سعه صدری که آقای رضاداد داشتند سپاسگزاری کردند و در عین حال پس از اعلام برنامه‌های آقای رجبی معمار و صحبت‌های ایشان، در نهایت رای گیری به عمل آمد که به اتفاق آرا از سوی افراد حاضر در جلسه به عنوان مدیرعامل خانه هنرمندان ایران انتخاب شدند.

ضمناً در این جلسه از خدمات ارزشمند دکتر مجید سرسنگی طی ۴ سال فعالیت ایشان در خانه هنرمندان ایران قدردانی و سپاسگزاری شد و قرار شد در جلسه‌ای با حضور ایشان و هنرمندان انجمن‌های عضو خانه هنرمندان ایران این قدردانی به صورت رسمی انجام پذیرد.
 
کلمات کلیدی : خانه هنرمندان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.