نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 366474
مسئول روابط عمومی سپاه: حقوقهای بالا درسپاه واقعیت ندارد/ اگر معذوریت‌های حفاظتی نبود، فیش حقوقی خودم را منتشر می‌کردم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۴
روز گذشته متنی در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در آن حرف از پرداخت‌های نامتعارف بود؛ طبق ادعای مطرح‌شده در این متن، دریافت‌کننده این ارقام از مقامات ارشد سپاه پاسداران هستند.

سردار «رمضان شریف» مسئول روابط عمومی سپاه در گفت‌وگو با «شرق»، این ارقام را تکذیب کرد و غیرواقعی دانست. او که نامش در فهرست شایعات بود، با شنیدن رقم ادعایی دریافتی درباره خودش، گفت: «اگر معذوریت‌های حفاظتی نبود، حتما فیش حقوقی خودم را منتشر می‌کردم تا رقم واقعی را ببینید».

سردار «شریف» در ادامه گفت: «سپاه همواره با حساسیت نسبت به افزایش حقوق کارکنان خود تصمیم‌گیری می‌کند». او درباره پرداخت‌های سپاه به ذکر خاطره‌ای از زمان انتصاب سردار «جعفری» به فرماندهی کل سپاه پرداخت: «چندین سال قبل که سردار جعفری فرمانده کل سپاه شدند، بحث تجدید نظر در پرداخت‌ها و حقوق‌ها مطرح بود که ایشان در جمع دو هزارو ٥٠٠ نفری از فرماندهان سپاه گفتند از زیباترین جلوه‌های سپاه این بوده که فرماندهان و افسران و کارکنان حقوقی نزدیک به هم می‌گرفتند و به‌هیچ‌وجه قانع نمی‌شویم که حقوق رده‌های بالا نسبت به رده‌های پایین‌تر افزایش یابد».

سردار «شریف» همچنین دریافت‌های کارکنان سپاه را نسبت به سایر نیروهای مسلح ازجمله «ناجا»، «ارتش» و «وزارت دفاع» کمتر اعلام کرد. به گفته او «این امر با اراده خود فرماندهان سپاه است».

مسئول روابط عمومی سپاه ادامه داد: «البته به صورت طبیعی سنوات و جایگاه افراد در درصد افزایش حقوق، نقش دارد که این درصدها هم کم است».

سردار «شریف» مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران، همچنین درباره فیش‌های حقوقی اخیر برخی مدیران که در رسانه‌ها منتشر و به آن پرداخته شده، گفت: «در شرایطی که مردم با مشکلات اقتصادی روبه‌رو هستند، از این فضاسازی‌ها درباره فیش‌های حقوقی این‌طور حس می‌شود که این موضوع به دعواهای سیاسی کشیده است».

او ادامه داد: «فارغ از اینکه در این دولت بوده یا دولت دیگر، می‌توان گفت این موضوع برای لطمه‌زدن به اعتبار نظام بوده. همان‌طورکه مقام معظم رهبری گفتند، موضوع فیش‌های حقوقی تهاجم به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است». مسئول روابط عمومی سپاه با بیان اینکه «به نظر می‌رسد در این موضوع طرفین بیش از اندازه به آن می‌پردازند»، گفت: «البته با کسانی که تخلف کرده‌اند باید برخورد و پول‌ها به بیت‌المال بازگردانده شود اما با این قضیه فیش‌ها می‌خواهند اعتماد مردم به نظام را از بین ببرند». او افزود: «مطمئن باشید ما به‌عنوان پاسداران، صددرصد همراه کسانی هستیم که با پرداخت‌های نجومی مبارزه می‌کنند تا شاهد چنین اعداد و ارقامی نباشیم».
 
کلمات کلیدی : فیش حقوقی+حقوق مدیران+حقوق+حقوق های نجومی+فیش های حقوقی
 
بیژن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۹:۵۶:۲۷
سردار عزیز ما هم معذوریت های شما را درک می کنیم ولی پیشنهاد می کنم شما فقط بند مربوط به میزان خالص دریافتی تان یا ستون کسوراتتان را نمایش دهید. بنده چندین سال مستأجر یک پاسدار با میزان تحصیلات ابتدایی بودم که به مراتب میزان حقوق ایشان از بنده که در آن زمان لیسانس داشتم بسیار بیشتر بود به همین دلیل نمی توانم سخنان شما را بپذیرم (3784473) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۰:۴۵:۳۰
احسنت به این نظر. واقعیت را گفته است. (3799980) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۱۰:۰۲:۲۹
سلام
اینکه فرمودند اگر معذوریت های حفاظتی نبود فیش حقوقی خود را منتشر می کردم ابهام دارد . اگر یک فرمانده بگوید من فرضا ماهی ده میلیون تومان می گیرم این چه معذوریت حفاظتی است.والله اعلم. (3784487) (alef-13)
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۲۱:۵۷:۰۷
از اون حرفا بودا ، معذوریت حفاظتی برای اعلام حقوق !!!!!!!!! (3785775) (alef-13)
 
سید علی
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۰۱:۱۹:۲۹
آخر برادر من:این چه ممنوعیت امنیتی دارد که جنابعالی به ان بهانه حاضر به انتشار فیش خود نیستید قطعا اگر حقوقتان پایین است فیش حقوقتان را منتشر کنید و هم جناب اقای اژه ای تا ابهامات رفع شود (3785956) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.