توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436476
زمان بررسی استعفای مسجدجامعی در شورا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از بررسی استعفای احمد مسجد جامعی در جلسه یکشنبه هفته آتی شورای شهر خبر داد.

به گزارش میزان، مهدی چمران با اشاره به استعفای احمد مسجد جامعی گفت: متن استعفای احمد مسجد جامعی روز دوشنبه هفته جاری به دست من رسید و این در حالی بود که برای تعیین دستور جلسات شورا از یک هفته قبل برنامه ریزی می شود.

وی افزود: بر این اساس دستور جلسات مهم در اولویت قرار گرفته و روز گذشته نیز شاهد بودیم که حتی اعضا نتوانستند برخی از این دستور جلسات را مورد بررسی قرار دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بررسی نشدن مباحث مربوط به سامانه تنقیح قوانین در شورای شهر تهران خاطر نشان کرد: در جلسه روز گذشته قرار بود پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران توضیحاتی را در رابطه با سامانه تنقیح ارائه دهد اما برای این توضیحات نیز وقت نداشتیم.

چمران با بیان اینکه توضیحات شهردار تهران زمان ارائه بودجه سال 96 شهرداری طولانی تر است فرصت تعیین شده برای او بود گفت: در دستور جلسه روز گذشته ارائه بودجه از سوی محمد باقر قالیباف به اعضای شورای شهر نیز در نظر گرفته شده بود اما صحبتهای وی کمی طولانی تر از حد معمول شد و شاهد بودیم که جلسه تا ساعت 12 طول کشید.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ارائه درخواست استعفا و طرح آن در صحن علنی شورای شهر از سوی احمد مسجد جامعی اظهار کرد: با توجه به درخواست احمد مسجد جامعی برای بررسی استعفای وی روز گذشته من از اعضای شورا درخواست کردم که 15 دقیقه به وقت عادی جلسات افزوده تا این استعفا بررسی شود اما مسجد جامعی با این موضوع موافقت نکرد.

وی تاکید کرد: شخص استعفا دهنده خود رضایت نداشت که در اواخر جلسه به موضوع استعفایش رسیدگی شود و اعتقاد داشت که باید این بحث در آرامش و در زمانی مناسب مورد بررسی قرار گیرد.

چمران از طرح استعفای احمد مسجد جامعی در جلسه روز یکشنبه هفته آتی شورای شهر تهران خبر داد و اذعان کرد: در جلسه روز یکشنبه هفته آینده بحث استعفای احمد مسجد جامعی جهت حضور وی در کتابخانه ملی به عنوان رئیس این کتابخانه در شورای شهر تهران به رای گذاشته خواهد شد.

چمران با بیان اینکه دوستی من با احمد مسجد جامعی به دوران جوانی من باز می گردد تصریح کرد: مسجد جامعی دوست صمیمی من بوده و قطعا مطرح نشدن استعفای او در جلسه روز سه شنبه عمدی نبوده است.

وی تاکید کرد: قطعا به پاس 10 حضور موثر احمد مسجد جامعی در شورای شهر تهران تقدیر ویژه ای از وی خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی : مسجدجامعی + شورای شهر تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.