توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446376
خودروی در حال سقوط در چین باعث سقوط مادر و بچه شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵
یک خودروی "اس‌یووی" در خیابانی شیب‌دار و در حالی که راننده کنترل آن را از دست داده بود با یک مادر و بچه برخورد کرد و باعث سقوط آنها از ارتفاعی چند متری شد.

به گزارش ایسنا، این حادثه روز یکشنبه ۱۲ فوریه ۲۰۱۷ توسط یک دوربین ناظر در چین ثبت شد.

آنگونه که تصویر نشان می دهد، برخورد اس‌یووی با این مادر و پسربچه شش ساله او، هر دوی آنها را چند متر به پایین پرتاب می‌کند که ظاهرا محل ورودی یک پارکینگ است.

زن سپس تلاش می‌کند تا خود و بچه‌اش را از زیر خودروی در حال واژگونی و آنهم درست روی محلی که لحظه‌ قبل آن دو افتاده بودند، بیرون بکشد و ظرف چند ثانیه بعد، اتومبیل نیز در همان محلِ ورودی پارکینگ سقوط می‌کند.

هرچند مادر و کودک هر دو از این حادثه که دو بار جانشان را تهدید کرد به شکل معجزه‌آسایی نجات یافتند اما این زن دچار شکستگی‌های متعددی شده و مدتی در حالت کما بوده است.

به گزارش یورنیوز، راننده اس‌یووی که یک زن میانسال بوده پس از حادثه بدون آسیب دیدگی از ماشین خارج شد. تحقیقات مقدماتی نشان می‌دهد این حادثه به این دلیل رخ داده که راننده کنترل خودرو را از دست داده است.
 
کلمات کلیدی : سقوط+خودرو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته