توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 311050
دلال های کی روش زیاده روی می کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال گفت: همین جوانانی که مدام پزش را می دهد، از باشگاه ها و توسط مربیان زحمتکش داخلی رشد یافته اند.

به گزارش افکارخبر، مهدی مناجاتی درباره ادعای جدید کارلوس کی روش مبنی بر احتمال جدایی از تیم ملی فوتبال عنوان کرد: این ها همه اش از بی عرضگی رییس فدراسیون است. کاش روسای قبلی فدراسیون سر کار بودند تا جوابی دندان شکن به این آقا بدهند. او فکر می کند کیست؟ قبل از کی روش مربیان بسیار بزرگ تر و اسم و رسم دار تری به فوتبال ایران آمدند و رفتند ولی هیچ کدام این کار ها را نکردند.

وی ادامه داد: من نمی دانم کی روش برای فوتبال ما چه کرده است؟ مگر همین تیمی که دیروز ۶ تا به آن زدیم را قبلا ۱۹ گله نکرده بودیم؟ کی روش دلال هایی دارد که برایش تبلیغات می کنند و از کاه او کوه می سازند. جمع کنید این بساط را. به حضرت عباس قسم کوچکترین مربی ایرانی به کی روش شرف دارد. حداقل مربی ایرانی دلش برای تیم ملی می سوزد. این همه پول می گیرد، هر دفعه هم یک داستانی برای تیم ملی درست می کند.

مناجاتی افزود: کی روش فوتبال ما را تحقیر می کنه و اینطور نمی شود. همین جوانانی که مدام پزش را می دهد، از باشگاه ها و توسط مربیان زحمتکش داخلی رشد یافته اند.
 
کلمات کلیدی : مهدی مناجاتی +کارلوس کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.