نظر منتشر شده
۱۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471558
روحانی: تا پایان دولت دوازدهم صادرات غیرنفتی را دوبرابر و فقر را ریشه‌کن می‌کنیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۵
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه طبق برنامه ششم توسعه سالانه ۹۵۵ هزار شغل باید ایجاد کنیم،‌گفت: یکی از طرح‌های ما در پایان دولت دوازدهم این است که صادرات غیرنفتی‌مان دو برابر شود، همچنین در پایان دولت فقر مطلق در کشور از بین برود که ما از هم‌اکنون این کار را آغاز کرده‌ایم و قدم به قدم در حال پیشروی هستیم.

به گزارش فارس، حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز پس از ضبط برنامه تبلیغاتی خود در صداوسیما در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق برنامه ششم توسعه 955 هزار شغل سالانه ایجاد می‌شود و سازوکاری که ما برای اشتغال داریم این است که به غیر از ایجاد رونق اقتصادی در جامعه به خصوص در صنایع کوچک و متوسط، همچنین در زمینه گردشگری و فناوری و... طرح‌هایی هم برای مهارت‌آموزی جوانان داریم، جوانان فارغ‌التحصیل می‌توانند در سایت موردنظر ثبت‌نام کرده و به مدت 4 الی 6 ماه مهارت بیاموزند و همزمان در بنگاه اقتصادی مشغول کار می‌شوند.

وی در ادامه افزود: بر اساس این طرح دولت یک چهارم حداقل حقوق را در دوران آموزش به این افراد پرداخت می‌کند و در بنگاه‌هایی که مشغول به کار می‌شوند‌ تا یک سال سهم کارفرما را دولت پرداخت می‌کند و همچنین طرح‌های جداگانه‌ای هم در دانشگاه‌ها و دبیرستان‌ها برای بالا بردن مهارت جوانان طراحی کرده‌ایم و البته طرح‌های دیگری هم وجود دارد که بنده در کتاب دولت دوازدهم مفصل تشریح کرده‌ام.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: مهم‌ترین طرح دولت دوازدهم همان‌طور که در برنامه‌ها عنوان شد مسئله آزادی،‌ امنیت و آرامش و پیشرفت است، ما باید شاهد پیشرفت بزرگی باشیم، پایان دولت دوازدهم یعنی آغاز قرن جدید و این برای ما بسیار مهم است که کشور ما خودش را برای قرن جدید آماده کند و ما شاهد کشور پیشرفته باشیم.

روحانی با بیان اینکه کشور ما به پیشرفت‌های خوبی رسیده است، ادامه داد: ما مشاهده کردیم که در زمینه رشد اقتصادی می‌توانیم حرکت خوبی داشته باشیم، همچنین می‌توانیم نشان دهیم شرایط اشتغال‌مان نسبت به سال‌های گذشته خیلی بهتر شده،‌ در‌حالی‌که در سال‌های گذشته میزان اشتغال خالص ما صفر بود، ولی سال گذشته توانستیم 650 هزار شغل ایجاد کنیم. همچنین بانوان در زمینه اشتغال فعال شده‌اند و ما باید شرایط را برای آنها فراهم کنیم،‌ بنابراین در پایان دولت،‌ باید کارآیی و پیشرفت ایران و دولت را مشاهده کنیم.

وی تأکید کرد: یکی از طرح‌های ما در پایان دولت دوازدهم این است که صادرات غیرنفتی‌مان دو برابر شود، همچنین در پایان دولت فقر مطلق در کشور از بین برود که ما از هم‌اکنون این کار را آغاز کرده‌ایم و قدم به قدم در حال پیشروی هستیم.
 
کلمات کلیدی : روحانی + دولت دوازدهم + صادرات غیرنفتی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۳:۵۲:۲۶
میگه شعار نده اونوقت خودش شعار میده- اگه شعار بده برا همه بده (4346452) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۳:۵۳:۱۰
بله ایشان دوباره بعد از چهارسال خواهد گفت من کی گفتم... (4346457) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۳:۵۷:۱۵
یه وعده دیگه
درختی که 4سال میوه ندهد دیگر میوه نخواهد داد (4346475) (alef-11)
 
مقداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۴:۲۱:۰۱
تا 1400 با روحانی (4346564) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۵:۲۸:۵۲
یک چهارم حداقل حقوق یعنی 250000 تومان یعنی دزدی طرح قالیباف (4346833) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۶:۰۴:۳۵
توی خیال و وهم شاید (4346957) (alef-11)
 
China
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۶:۵۷:۳۱
هنوز 100 روزه ی دروغ یادمون نرفته. رفتی باز یک دروغ دیگه جور کردی؟ (4347122) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۷:۴۵:۰۹
توی 4 سال اول که بجای صادرات، واردات را چند برابر کردید و بجای فقر، کار و اشتغال را ریشه کن فرمودید. هر کس یک اشتباه را دوبار تکرار کند باید در ایمان خود شک کند چون پیامبر اکرم (ص) فرمود: «مؤمن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود» (4347312) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۵:۲۷:۱۰
ارباب وعده ها وعده داد مثل رفع تحریمها هزار تا قید میخوره اخرش هم می گه من کی گفتم هههه (4346827) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۵:۲۹:۴۰
البته آن زمان (پایان دولت دوازدهم )این حرف خود را تکذیب میکنید و می گویید کی چنین قولی دادم! (4346836) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۶:۱۰:۱۸
روحانی:
یارانه نیازمندان را 3 برابر میکنیم

سایت کارورزی ایجاد و بیکاران را شناسایی و سازماندهی میکنیم

صادرات و درآمد کشور را بیش از دو برابر میکنیم

یک میلیون شغل ایجاد میکنیم

و......


این صحبتها خیلی آشناست

یعنی از زبان بقیه کاندیداها هم شنیده میشه

ولی مشکل اینجاست که وقتی بقیه کاندیداها این صحبت را میکنند میشه وعده انتخاباتی و صحبت های غیر کارشناسی و عدم وجود منابع برای انجام و توهم و فریب مردم

ولی چرا برای روحانی اینجوری نیست

مواظب باشید به کی رای میدید

احتمالا چهر سال دیگه به جای این وعده ها به شما میگن که " ما سایه جنگ را از سر شما کوتاه کردیم برید خدا را شکر کنید" (4346981) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۶:۱۹:۰۷
طبق گفته ی جهانگیری قرار شد شعار توخالی ندین دیگه!
از ریشه کنی صحبت نکنین که موجب ریشه کنی خودتون میشه. (4347012) (alef-11)
 
صالح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۶:۳۶:۱۴
خدا خیرت بده شما همون وعده چهار سال پیشت رو تا پایان دوره یازدهم ریاست جمهوری به سرانجام برسان باقی وعده هات پیش کش (4347049) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۶:۳۶:۱۹
باز هم وعده جدید باز هم حرف
«ملت ما از چنان درآمد سرشاری .... که اصلا نیازی به این 45 هزار تومن نداشته باشند.» کو؟ کجاست؟ (4347050) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۶:۴۸:۱۸
برای رسیدن به این اهداف ،مبارزه ای سخت در پیش روی دولت است که باید از همراهی ،وتوان مردمی برای رسیدن به اهداف تعیین شده استفاده کند ؟ تا تمام تحریمهای کشور برداشته شود ،وایران یک کشور مأثر ،باسیاست تعاملی در جامعهٔ جهانی پذیرفته شود ، کاری بس سخت ،ودشوار اما شدنی ، (4347090) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۶:۴۹:۲۳
درود بر روحانی (4347092) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۷:۲۸:۰۰
درختی که 4 سال میوه ندهد دیگر ثمر نمی دهد و باید آنرا از ریشه قطع کرد . (4347244) (alef-11)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۷:۳۸:۴۳
با سلام خدمت همکاران خبری الف. خسته نباشین. لطفا به آقای روحانی بفرمائید که بجای شعار دادن یه کمی همت بخرج بدن و عمل کنن. فعلا که آخر کار تصدی ایشون قیمت اجاره بها دو برابر و یا بیشتر شده. من مستاجرم و باید تا 10 روز دیگه جابجا بشم. واقعا با این افزایش بی رویه اجاره بها نمیدونم باید چیکار کنم. حالا این یه چشمه از شاهکارای ایشونه. تر خدا یه لطفی بکنین تا آقایون یه تلنگری بهشون بخوره و بفهمن که افراد مثل من چه زجزی میکشن. ممنون (4347280) (alef-11)
 
پرتو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۸:۰۷:۰۴
درود. (4347418) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.