نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 393050
ماجرای عفو یک جوان از حکم اعدام در اینستاگرام قالیباف
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۳
شهردار تهران تلاشش برای عفو یک جوان برای رهایی از اعدام در اینستاگرام خود نوشت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ محمدباقر قالیباف در پست صفحه اینستاگرام خود از ماجرای آشنایی با خانواده ای که پسرشان مرتکب قتل شده بود در حاشیه بازدید از کوره پزخانه های اطراف تهران نوشت و چگونگی رهایی وی از این حکم را شرح داد.

وی در تشریح این ماجرا نوشته است:"ماجرای شهرام یکی از همان قصه‌های غم‌انگیز اطراف ماست. نوجوانی در ۱۵ سالگی مرتکب قتل می‌شود و ۱۴ سال از عمرش را در زندان می‌گذارند. چند ماه پیش که برای بازدید به یکی از کوره‌پزخانه‌های اطراف تهران رفته بودم مادری از من درخواست عجیبی کرد؛ او فرزندش را مي خواست. از ۶ ماه پیش كه در جريان موضوع قرار گرفتم، با کمک دوستان و خیرین تلاش کردیم تا خانواده محترم مقتول رضایت بدهند. شنیده بودم که حاضر به اعدام متهم هم نیستند. به لطف خدا راضی شدند از شهرام بگذرند. همه احکام خدا در جای خود خوب است؛ حتی این که خانواده‌ای اجازه داشته باشد که از حکم قصاص بگذرد. با تمام وجود از این اتفاق خوشحال شدم. از خانواده‌ بزرگوار آن مرحوم هم از صمیم قلب تشکر می‌کنم. مطمئنم خداوند اجر گذشت شان را خواهد داد."

 
کلمات کلیدی : قالیباف
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۷ ۱۸:۲۷:۵۷
مگه در سن كودكي هم اعدام داره؟ (3938585) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۷ ۱۹:۵۴:۳۰
بله به سن قانونی که رسید اعدام میشن (3938662) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته