نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503750
جهانگیری: مهمترین اولویت ما حل چالش عظیم بیکاری است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰
معاون اول رئیس‌جمهور گفت:‌ امیدواریم با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از نظر اشتغال و معیشت شاهد وضع بهتر مردم باشیم.

به گزارش تسنیم، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور عصر امروز (یکشنبه 29 مرداد) در حاشیه اولین جلسه هیئت دولت دوازدهم، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: من قبل از هر چیز از اعتماد رئیس‌جمهور به اعضای دولت و رای بسیار خوب و قاطع مجلس به وزرا تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه فکر می‌کنم با هماهنگی دولت و مجلس می‌توان برای حل مشکلات مردم گام‌های جدی‌تر برداشت، گفت: رئیس‌جمهور در اولین جلسه به مطالبات و اولویت‌هایی اشاره کرد و از وزرا خواست با توجه به اولویت‌های رئیس‌جمهور و برنامه‌ای که به مجلس داده‌اند، برنامه عملیاتی طراحی کنند.

جهانگیری با بیان اینکه مهمترین اولویت ایجاد اشتغال و حل چالش عظیم بیکاری است و رئیس‌جمهور از وزارت‌ امورخارجه و بانک مرکزی خواستند در تامین منابع خارجی و داخلی تلاش کنند، اظهار داشت: منشوری تهیه شده بود که قرائت شد تا تمام اعضای دولت توان خود را به کار بگیرند و منافع کشور را بر هر منفعتی ترجیح دهند.

معاون اول رئیس‌جمهور درباره اجرای اقتصاد مقاومتی، گفت: من فکر می‌کنم اقتصاد مقاومتی یک نسخه دقیق است که برای پیشرفت کشور طراحی و توصیه شده و 26 بند دارد. باید اقتصادی بسازیم که در مقابل تکانه‌های خارجی مقاوم باشند. یکی از این اتفاقات کاهش قیمت نفت بود که برای اولین بار به حدود 30 دلار رسید، اما در زندگی مردم تغییری ایجاد نکرد و این سیاست را در دولت دوازدهم ادامه می‌دهیم.

وی افزود: امیدواریم با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از نظر اشتغال و معیشت شاهد وضع بهتر مردم باشیم.
 
کلمات کلیدی : جهانگیری+هیئت دولت دوازدهم
 
بیگی29
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۲۰:۳۴:۴۴
کارخانجات زیادی بعلت نداشتن نقدینگی در شرایط بدی به سر میبرند بخصوص درمناطق محروم.اگر قدری یارانه همانطور که به بسیاری از مراکز بدون تولید و بدون خدمات پرداخت میشود به این کارخانجات پرداخت شود قادر به ادامه فعالیت و حفظ یا افزایش نیروی کارمیشود.این قابل قبول نیست کارفرما تحمل هزینه های دارایی !وبیمه و تحمل زیان بنماید و دولت مردان پز بدهند که اینقدر اشتغال ایجاد کردیم.در اشتغالزایی دولت هم باید هزینه کند. (4527955) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۲۱:۲۲:۲۲
جناب جهانگیری با گران فروش 400 درصدی دلار بیکاری ریشه کن نمی شود (4528001) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۲۱:۴۲:۳۳
والله دروغ میگید. تو این چار سال گذشته خیلی دغدغه داشتید پس افتادید. (4528022) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.