توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473754
۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تعرفه در استان خوزستان توزیع شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۷
رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان گفت: ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تعرفه برای اخذ رای در استان خوزستان تهیه شد.

به گزارش تسنیم، علی‌حسین حسین‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیش از 3 میلیون و 200 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات سال جاری بوده‌اند.

وی افزود: بر اساس پیش‌بینی بیش از 3 میلیون و 200 هزار تعرفه در استان خوزستان تهیه کردیم و از این حیث کمبودی وجود ندارد.

رئیس ستاد انتخابات خوزستان تصریح کرد: جاهایی که اعلام نیاز کردند به درخواست آنها پاسخ داده شد و برای هشت فرمانداری که درخواست تعرفه داشتند، تعرفه مورد نیاز را ارسال کردیم بنابراین هیچ گونه کمبودی را در سطح استان مشاهده نکردیم.

وی خاطرنشان کرد: ممکن است در ارسال تعرفه‌ها برای برخی شعب تأخیری وجود داشته باشد ولی کمبودی برای توزیع تعرفه نداشتیم.

حسین‌زاده عنوان کرد: با توجه به استقبال بی‌نظیر مردم استان خوزستان در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا بعد از اتمام ساعات انتخابات تمام افرادی که در صف انتخابات شعب اخذ رأی هستند به داخل شعب دعوت و بعد از آن درب‌های حوزه‌های انتخاباتی بسته می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: کار شمارش آرا پس از پایان رای انجام می‌شود و سعی می‌کنیم تا در کمترین زمان این کار انجام شود.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات۹۶، رای دادن، صف رای دادن، مشارکت مردم،روحانی،جهانگیری، قالیباف، هاشمی‌طبا، میرسلیم، رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته