توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429258
آشنایی «اینستاگرامی» دختر جوان با مرگ وی خاتمه یافت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۶
۱۰ ماه قبل با الهام در اینستاگرام آشنا شدم و از آن به بعد با هم دوست شدیم، الهام به من علاقه داشت اما این علاقه یک طرفه بود تا اینکه چند روز قبل، الهام مرا با دختر دیگری سوار بر خودروی پدرم حوالی میدان صنعت دید و با خودرویش به خودروی پدرم کوبید ...

به گزارش تسنیم؛ ساعت 10 صبح روز گذشته مأموران کلانتری 135 آزادی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر کشف جسد دختر جوانی به نام الهام در محوطه ساختمان دوازده طبقه‌ای در اکباتان را اعلام کردند که دقایقی بعد سجاد منافی آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل کشف جسد حاضر شد.

طی بررسی اولیه مشخص شد دختر بیست و سه ساله‌ای که دانشجوی رشته مهندسی پزشکی بوده بر اثر سقوط از یکی از طبقات این ساختمان به داخل محوطه جان خودش را از دست داده و کارکنان خدماتی هنگام نظافت ساختمان جسد دختر جوان را پیدا کرده‌اند.

همچنین در رابطه با مرگ این دختر، پسر جوانی بازداشت و پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

پسر جوان در اظهاراتش به بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: 10 ماه قبل با الهام در اینستاگرام آشنا شدم و از آن به بعد با هم دوست شدیم؛ الهام به من علاقه داشت اما این علاقه یک طرفه بود تا اینکه چند روز قبل الهام مرا با دختر دیگری سوار بر خودروی پدرم حوالی میدان صنعت دید و با خودرویش به خودروی پدرم کوبید، الهام آنجا با من دعوا کرد و گفت که آن دختر را از خودرو پیاده کنم اما این کار را نکردم.

وی ادامه داد: پس از آن ماجرا الهام سه، چهار روز به منزلشان نرفت و من او را به منزلشان بردم و تحویل مادرش دادم اما مجدداً حدود ساعت 17 روز قبل از حادثه (6 دی ماه جاری) الهام به منزل ما آمد (منزل ما حالت دوبلکس دارد و و آن زمان پدرم نزد ما نبود)؛ با هم دعوایمان شد و الهام پس از نیم ساعت از منزل ما خارج شد، من حدود ساعت 7 بعد ازظهر روز 6 دی ماه الهام را در محوطه ساختمان دیدم و دیگر از وی خبری نداشتم تا اینکه صبح دیروز هنگام نظافت منزل جسد وی در محوطه ساختمان پیدا شد.

پس از این اظهارات بازپرس پرونده پسر جوان را آزاد کرد و دستور داد از تهران خارج نشود تحقیقات بیشتر در رابطه با مرگ مشکوک این دختر ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : قتل، اینستاگرام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.