نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 289551
حرکت ستاره فوتبال ایران سوژه شد +عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۷
سایت‌های روسی نوشتند همیشه می‌توان انتظار داشت كه یک انسان معمولی به یك زن دیگر كمک كند اما تصور این از سوی بازیكنی از لیگ حرفه‌ای روسیه دشوار است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ حرکت سردار آزمون در کمک به زنی برای عبور دادن کالسکه کودکش از پله‌های فرودگاه کازان که توسط خبرنگاران شکار شد، به سوژه روز فوتبال روسیه تبدیل شده و سایت «kp» روسیه از این صحنه به عنوان سند نجابت فوتبالیست ایرانی نام برد.
سایت‌های روسی نوشتند همیشه می‌توان انتظار داشت كه یك انسان معمولی به یك زن دیگر كمك كند اما تصور این از سوی بازیكنی از لیگ حرفه‌ای روسیه دشوار است اما حالا مشخص شد كه هنوز چنین مردانی در این فوتبال حضور دارند. آزمون كه هفته گذشته روستوف را به مقصد كازان همراهی می‌كرد، در فرودگاه كازان به همراه باكو مترجم تیم به زنی كمك كردند تا كالسكه كودكش را از پله‌ها عبور دهد.
 
کلمات کلیدی : فوتبال، سوژه، عکس
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۷ ۱۰:۲۰:۲۶
آفرین به سردار ایرانی (3122780) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۷ ۱۱:۲۱:۰۹
آفرین به سردار گنبد کاوس (3122893) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۷ ۱۱:۳۲:۴۳
چقدر انسانیت در روزگار ما در محاق و خاموشی است که یک همچین حرکتی که اگرچه زیباست ولی نه اونقدر که بعنوان سند انسانیت منتشر شود اینطور بازتاب جهانی پیدا میکنه............. (3122928) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۵-۲۷ ۱۷:۵۲:۲۱
عزیزم صحبت راجع به قشر فوتبالیسته اونم توی روسیه (3123722) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.