توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430652
عامل شهادت مأمور پلیس38ساله به اعدام محکوم شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۳
ایران نوشت: 20 مهر سال 93 ، مأموران گشت کلانتری در غرب تهران، به سرنشین یک خودروی پراید در بزرگراه حکیم مشکوک شدند و دستور ایست دادند.

پس از توقف خودرو سرگرد محمد جلال کاشانی – 38 ساله- برای بازرسی خودرو وارد عمل شد اما ناگهان مرد تبهکار با شلیک گلوله‌ای از پشت سر، مأمور پلیس را هدف قرار داد و او را در دم به شهادت رساند. او در حال فرار بود که سرباز کلانتری حاضر در محل حادثه در عملیاتی ضربتی، جنایتکار مسلح را به دام انداخت.

محمود -21 ساله- که پیش از آن نیز به اتهام تیراندازی تحت تعقیب پلیس قرار داشت پس از انتقال به اداره آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت. پس از تکمیل تحقیقات، پرونده برای رسیدگی در اختیار قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.

عامل جنایت در جلسه محاکمه اتهام تیراندازی مرگبار را قبول کرد. با توجه به اسناد، مدارک و شواهد موجود در صحنه جنایت قاضی عبداللهی –رئیس دادگاه- و قاضی کیخواه –مستشار- پس از پایان جلسه و با توجه به درخواست اولیای دم متهم را به قصاص – اعدام- محکوم کردند.
 
کلمات کلیدی : اعدام + شهادت مأمور پلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.