نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505956
مادورو؛ تحریم های نفتی آمریکا در ونزوئلا موفقیت آمیز نخواهند بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴
رئیس جمهور ونزوئلا گفت: تحریم های جدید آمریکا در این کشور ناموفق خواهند بود و با تلاش مردم این تحریم ها با شکست روبرو می‌شوند.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، با اعمال تحریم در معاملات اعتباری آمریکا با دولت ونزوئلا و شرکت ملی نفت این کشور (پدوسا)، «نیکولاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا علاوه بر انتقاد از «دونالد ترامپ» به دلیل به راه انداختن جنگ اقتصادی در ونزوئلا، گفت: این تحریم ها موفقیت آمیز نخواهند بود.  

 این اقدام «واشنگتن» بزرگ ترین تحریم آمریکا علیه دولت «مادورو» است.  رئیس جمهور ونزوئلا در مصاحبه ای تلویزیونی همچنین گفت: تمام آن کسانی که تلاش می کنند تا به ونزوئلا حمله کنند، «احمق» هستند.  

«مادورو» تصریح کرد، با تلاش مردم این تحریم ها شکست خواهند خورد و ونزوئلا قدرتمندتر، آزادتر و مستقل تر از گذشته خواهد بود.

 ونزوئلا با رکود شدید اقتصادی روبرو شده و میلیون ها نفر در این کشور از کمبود مواد غذایی،  دارو و نیز نرخ تورم سر به فلک کشیده رنج می برند.

 «سیتگوپترولیوم»  پالایشگاه آمریکایی ونزوئلا که زیر نظر شرکت ملی نفت «پترولئوس د ونزوئلا» است، با تحریم جدید آمریکا، فعالیت هایش در ایالات متحده متوقف شد و رئیس جمهور ونزوئلا دستور نشست فوری با مشتریان آمریکایی نفت ونزوئلا  را صادر کرد.   

 تحریم های جدید آمریکا دسترسی شرکت های ونزوئلایی را به سیستم مالی ایالات متحده محدود و این کشور را در بازپرداخت بدهی های خود ناتوان می کند.
 
کلمات کلیدی : مادورو+آمریکا+تحریم ونزوئلا
 
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۰۰:۰۴:۲۱
این یارو من رو یاد احمدی نژاد میندازه (4536656) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.