توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405452
هشدار پلیس درمورد ماموران قلابی سرشماری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
پلیس و ستاد مرکز سرشماری کشور در مورد ماموران قلابی سرشماری نفوس و مسکن هشدار دادند.

به گزارش میزان، ستاد سرشماری کشور و نیروی انتظامی در اطلاعیه ای مشترک با اشاره به آغاز مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن به شیوه حضوری، اعلام کرد: شهروندان چنانچه با افراد غیر تحت عنوان مامور سرشماری، مواجه شدند با شماره تلفن 110 تماس حاصل کنند.

در این اطلاعیه آمده است:

بسمه تعالی

ضمن قدردانی از ملت فهیم ایران برای مشارکت بی نظیر در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن، به اطلاع عموم می رساند که با آغاز مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن به شیوه حضوری، ماموران سرشماری از تاریخ 28 مهر به مدت یک ماه با مراجعه به درب تمام منازل نسبت به اخذ اطلاعات لازم اقدام می کنند.

انتظار می رود، هموطنان ضمن همکاری با ماموران سرشماری که با ارائه کارت شناسایی و پوشش مشخص خود را به مردم معرفی می کنند، اطلاعات خواسته شده را برای تصمیم گیری های لازم در برنامه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در اختیار ماموران قرارداده و چنانچه با افراد غیر تحت عنوان مامور سرشماری برای سایر مقاصد به درب منازل مراجعه می کنند، مواجه شدند با شماره تلفن 110 تماس حاصل کنند.
 
کلمات کلیدی : هشدار پلیس +مامور قلابی +سرشماری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.