نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484950
دستور جهانگیری به زنگنه پیرو نامه توکلی؛
وزارت نفت مسئول رعایت مصوبات دولت درباره لزوم رعایت ملاحظات امنیتی و حفاظتی با شرکت توتال شد
بخش اقتصادی الف؛ ۳۰ خرداد ۹۶
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷
به گزارش الف؛ اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری پیرو نامه دکتر احمد توکلی رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت، در مورد امضای قرارداد های نفتی ایران با شرکت‌های خارجی، به بیژن زنگنه وزیر نفت دستور بررسی و اقدام لازم را داد.

براساس این گزارش احمد توکلی، هفته گذشته (23 خرداد 96) با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهور با اشاره به امضای قرارداد جدید نفتی با توتال، هشدار داد که امضای هر قرارداد نفتی بدون رعایت مصوبات دولت در رعایت ملاحظات امنیتی و حفاظتی هیچ اعتباری ندارد.

رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت در خود نامه ای به جهانگیری، نسبت به روند امضای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی با شرکت توتال بدون رعایت مصوبات دولت درباره لزوم رعایت ملاحظات امنیتی و حفاظتی با شرکت های خارجی انتقاد کرد و خواستار ورود وی در سرعت دادن به مراحل تصویب آن شد.

لازم به ذکر است، براساس بند 13 تصویب نامه هیات وزیران پیرامون شرایط عمومی قراردادهای نفتی: "پیش از تحویل اطلاعات مخازن نفت و گاز به شرکت های طرف مذاکره با شرکت ملی نفت ایران و یا شرکت هایی که مایل به حضور در مناقصه های مربوط به اجرای طرح های موضوع این تصویب نامه می باشند، این شرکت ها باید، سند رازداری و حفظ محرمانگی این اطلاعات را به امضا برسانند.

به گزارش الف،‌ اکنون و پس از دستور معاون اول رئیس جمهور،‌وزارت نفت مسئول رعایت مصوبات دولت درباره لزوم رعایت ملاحظات امنیتی و حفاظتی با شرکت توتال در انعقاد قراردادهای نفتی شد.


تصویر نامه معاون اول رئیس جمهور به وزیر نفت و ارسال رونوشت آن برای رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۸:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۸:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۱۲:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۱۰:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۰۹:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۰۸:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۲:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۲:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۹:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۱۸:۲۵
 
 
کلمات کلیدی : قراردادهای جدید نفتی+رشوه توتال+شرکت ملی نفت+نامه توکلی به جهانگیری+توکلی+جهانگیری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۷:۲۹:۱۵
" جهت بررسی و اقدام لازم " در ادبیات مسئولان و مدیران حکومتی در ایران یعنی " هر کاری دلت میخواهد انجام بده " . (4435355) (alef-11)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۷:۴۹:۴۰
ملاحظات درسته عزیز (4435393) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۸:۴۳:۳۶
خب که چی؟ ایشون که قبلا این کار رو می کرده (4435457) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۲۰:۱۷:۱۰
خیلی رعایت می کرده. (4435511) (alef-11)
 
ت
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۲۱:۱۶:۰۵
نه دیگه قبلا همه پرونده های محرمانه مطالعات مخازن مشترک رو دوستان مدیر ارشد در وزارت نفت داده بودند توتال اونم مفت و مجانی ...لابد منظور آقای جهانگیری اینه اگه پرونده محرمانه دیگه ای در این خصوص که مونده لطفا ندن به توتال .... (4435535) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.