نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 152156
سدهای کرج، لتیان و طالقان لبریز شده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۰
ایسنا نوشت:

معاون عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه سازمان هواشناسی نسبت به بارندگی شدید در هفته آینده هشدار داده است، گفت: ظرفیت سدهای کرج، لتیان و طالقان پر شده و برای سرریز نشدن دریچه‌های این سدها را باز خواهند کرد.

محمدرضا محمودی گفت: با توجه به اینکه ظرفیت سدهای تهران تکمیل شده و هفته آینده نیز بارندگی خواهیم داشت لذا برای سرریز نشدن آب سدها دریچه‌های آن را باز خواهند کرد و توصیه می‌شود کسانی که از مسیر این سدها عبور می‌کنند در این مسیرها توقف نداشته باشند.
وی افزود: همچنین لازم است کارگاه‌های موقتی که در کنار سدها مشغول عملیات‌های عمرانی هستند نیز موقتا محل تخلیه را ترک کنند.

کارگروه ویژه "حادثه سیلاب مترو" پنجشنبه تشکیل جلسه می‌دهد
معاون عمرانی استاندار تهران همچنین درباره تشکیل اولین جلسه کارگروه تعیین چرایی حادثه مترو تهران نیز به ایسنا گفت: در این جلسه استاندار تهران به عنوان سخنگو برای این کارگروه انتخاب شد و مقرر شد در جلسه بعدی که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد مسئولین شهرداری، مترو، حمل و نقل، سازمان هواشناسی و سایر دستگاه‌های مربوطه حضور داشته باشند.

وی گفت: در این جلسه مقرر شده مدیریت بحران میزان خسارت‌ها را مشخص و حادثه پیش‌آمده برای مترو تهران توسط اساتید دانشگاهی به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد.

به گفته محمودی، استاندار تهران ومدیران، شهرداری، راه و شهرسازی، آبفای استان، هواشناسی،حمل و نقل، مترو، پخش و فرآورده‌های نفتی، اعضای این کارگروه هستند.
 
کلمات کلیدی : سدهای کرج+ لتیان + طالقان لبریز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۴ ۱۳:۵۲:۰۷
شکر خدا ، سال ها بود چنین وفور بارشی را شاهد نبودم.
خارج از موضوع : سد های ساخته شده طی این چند سال حالا به ظرفیت کامل می رسند. کاش مشکل دریاچه ی ارومیه نیز حل شود (752805) (moderator18)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.