نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 328953
حجت‌الاسلام ذوالنور: اگر رافت نبود برخی باید به آقازاده خود در اوین می‌پیوستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۲
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به هجمه اخیر به شورای نگهبان گفت: اگر نظام اسلامی رافت را کنار بگذارد باید اینها به کنار آقازادگانشان در اوین منتقل شوند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی‌ ذوالنور شامگاه دوشنبه در جمع نمازگزاران مسجد قدس شهر قم در سخنانی اظهار کرد: امروز می‌بینیم در عرصه اداره کشور برخی معامله‌گری کرده و وقتی جایی دچار مشکل شوند جیغ می‌کشند.

وی گفت: کسانی که دیروز در کنار امام(ره) بودند امروز در سالگرد ورود حضرت امام(ره) در فرودگاه حرف‌هایی می‌زنند که این حرف‌ها را حتی ما از زبان گوینده بی‌بی‌سی هم نمی‌شنویم و آنهایی که از اول انقلاب دشنه در قلب امام داشته‌اند نیز چنین سخنانی را به زبان نمی‌آورند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: آیا مراسم سالگرد گرامیداشت ورود حضرت امام، جای تخریب نظام اسلامی و یادگار امام و تخریب ارزش‌های انقلاب و نهادهای انقلاب است؟

وی تاکید کرد: اینهایی که هر روز از امام خمینی(ره) خواب جدید نقل می‌کنند چرا بیّنات فرمایشات حضرت امام(ره) را فراموش کرده‌اند که فرمودند «میزان شورای نگهبان است و اگر کسی در مقابل عمل شورای نگهبان گفت «کذا و کذا» مفسد فی‌الارض است و به عنوان مفسد فی‌الارض باید مورد تعقیب قرار گیرد.»

ذوالنور تصریح کرد: اگر نظام اسلامی رافت را کنار بگذارد باید اینها به کنار آقازادگانشان در اوین منتقل شوند؛ آنهایی که آقازاده‌هایشان برای ۵ میلیون دلار در ماجرای کرسنت ۵۷ میلیارد دلار به مملکت ضربه زدند، چرا وقتی با آنها برخورد می‌شود می‌سوزند و چرا جنجال در کشور ایجاد می‌کنند و نهادهای قانونی را مورد هجمه قرار می‌دهند، آیا اینها به امام می‌خواهند خدمت کنند؟ چرا باید آرمان‌های امام را زیر پا بگذاریم؟

وی گفت: امام فرمود میزان حال افراد است؛ میزان در هر کسی محک تبعیت از ولی، امام و آرمان‌های امام و اصول و ارزش‌هایی است که امام حاضر بود جان و زندگی خود را در آن مسیر فدا کند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه بیان کرد: چرا برخی‌ها با همه چیز می‌خواهند بازی کرده و همه خون‌هایی که در حفظ این اصول ریخته شده است را به بازی می‌گیرند؛ مردم این ارزش‌ها را ارزان به دست نیاورده‌اند که ارزان از دست بدهند.

وی گفت: چرا با کسانی گره می‌خورند که خون این مردم را می‌مکند و چرا با کسانی هم‌نوا می‌شوند که هیچ یک از اصول و ارزش‌های دینی ما را بدون هجمه باقی نگذاشته‌اند و چرا با کسانی که در فتنه ۸۸ هیچ بضاعتی را در مقابل مردم و انقلاب و نظام بدون استفاده نگذاشتند، هم‌صدا می‌شوند.

ذوالنور خاطرنشان کرد: امروز اصول را هدف قرار داده‌اند و اگر وجود ولی فقیه در نظام اسلامی نبود تا امروز هزار بار دولتمردان ما را با تهدید، ارعاب، تطمیع، فریب و انحراف به مسیر دیگری می‌کشاندند.
 
کلمات کلیدی : هاشمی رفسنجانی ، سید حسن خمینی
 
امیر حسین سلطان/تهران
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۱:۳۳:۱۰
جناب گوینده محترم این تهدیدها و انذارها ، لطفا و ترجیحا شعور مخاطبان سخنان تان را اینقدر دستکم نگیرید! اگر اظهارات جناب ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام برای شما سنگین بوده است لطفا قدری خویشتنداری نمایید و با عجله در پی پاسخگویی توام با عصبانیت برنیایید که وضع را پیچیده تر از وضع موجود نکند. والله اعلم. (3516545) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۱:۳۵:۲۶
آقای ذوالنور شما که داعیه دارید که باید رهنمودها و بیانات امام(ره)تمام و کمال اجرا شود بدانید:
امام خمینی در پیام 29 فروردین 1361 خطاب به تمامی نیروهای نظامی چنین می‏نویسد: «از امور مهمى كه باید تمام نیروهاى مسلح از آن پیروى كنند و اغماض از آن به هیچ‏وجه نمى‏توان كرد و باز هم تذكر داده‏ام، آن است كه هیچ‏یك از افراد نیروهاى مسلح، چه رده‏هاى بالا یا پایین در حزب و گروهى با هر اسم و عنوان نباید وارد شوند، هرچند آن حزب و گروه صددر صد اسلامى و به جمهورى اسلامى وفادار باشند. و هر كس در یك حزب و گروه وارد شد باید از ارتش و سپاه و سایر قواى انتظامى و نظامى و قواى مسلح خارج شود. و فرماندهان و مسئولان موظف هستند كه هر كس در یكى از احزاب یا گروههاى سیاسى یا دینى وارد شد به او تذكر دهند كه از حزب و یا گروهها و یا سازمان خارج شود، و اگر تخلف كرد او را از ارتش یا دیگر قواى مسلح اخراج كنند، و همه افراد موظف‏اند چنین اشخاصى را به فرماندهان معرفى نمایند. و باید توجه داشته باشند كه ورود قواى مسلح در احزاب و گروهها و سازمانها، پایه قواى مسلح را متزلزل خواهد كرد و غفلت از این امر موجب پیگرد خواهد بود.»
الان نظامیان ما در سیاست نیستند و کارهای اقتصادی انجام نمیدهند؟چرا اعتراض نمیکنید؟ (3516561) (alef-13)
 
مهندس جنت شهري
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۱:۵۹:۳۵
حاج اقا..انكه خواب تعريف ميكرد دوست شما بود نه هاشمي...هاشمي كه از اول نهضت با امام بود و اگر تعريفي كند خاطره است نه خواب ...خواب را امثال شما تعريف ميكنيد كه در كنار امام بودن را تلمذ نفرموده ايد يا كساني كه مبارزه را حرام ميدانستند..التفات داريد كه... (3516683) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۴:۱۷:۱۴
واقعا این افراد چطور به خود اجازه می دهند به هاشمی چنین حرفهایی را یزنند؟ اینها کجا و هاشمی کجا؟ (3517420) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۴:۲۹:۰۴
خدا را شکر که میلیون ها قاضی در کشور داریم وهمه هم به اسناد ومدارک کامل دسترسی دارند وحکم هم می کنند (3517483) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۵:۰۲:۰۳
آقای ذوالنور! میدونی ستون یعنی چی؟ (3517631) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۷:۲۵:۲۰
والا ما شنیدیم امام فرموده بودند میزان رای ملت است الان آپدیت جدید اومده شده شورای نگهبان ؟ (3518106) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۷:۴۸:۴۶
اگر رافت ملت نبود الان بعضیها یا باید بالای دار بودند یا فراری از کشور (3518183) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.