توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308955
مذاکره زردها با گزینه دوم؛ سپاهان منتظر حل معمای اسکوچیچ-فولاد
بخش ورزشی الف، 19 آبان 94
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۷
مدیرعامل باشگاه سپاهان می‌گوید دراگان اسکوچیچ برای حضور در این تیم اصفهانی و فسخ قرارداد با فولاد، تا آخر امشب فرصت دارد وگرنه سپاهان سراغ گزینه‌های بعدی می‌رود.

بحث حضور دراگان اسکوچیچ در تیم سپاهان و فسخ قراردادش با فولاد خوزستان پیچیده شده است و به نظر می‌رسد این مربی کُروات حاضر نیست قبل از راحت شدن خیالش از حضور در تیم سپاهان، قراردادش را با فولاد فسخ کند.

از سوی دیگر باشگاه سپاهان برای انتخاب جانشین حسین فرکی زمان زیادی ندارد و به همین خاطر برای سرمربی تیم فولاد زمان تعیین کرده است.

دراگان اسکوچیچ که روز دوشنبه در نشستی با مسئولان فولاد برای جدایی از این تیم به توافق رسیده بود، امروز با تردیدهایی مواجه شده و از فولادیها خواسته تا ضمانت بدهند اگر او با سپاهان به توافق نرسید بتواند دوباره هدایت فولاد را برعهده بگیرد.

ظاهرا فولادیها هم این شرط را نپذیرفته اند تا مراحل جدایی دراگان از فولاد به بن بست بخورد. با این حال سپاهانی ها هنوز منتظر مشخص شدن وضعیت اسکوچیچ با فولاد هستند.

اصغر باقریان مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره طولانی شدن روند حضور اسکوچیچ در سپاهان و فسخ نشدن قرارداد این مربی با فولاد خوزستان، اظهار کرد: ما تا آخر امشب به اسکوچیچ فرصت داده‌ایم تا قراردادش را با فولاد فسخ کند و به اصفهان بیاید.

وی افزود: اگر اسکوچیچ تا پایان زمان تعیین شده به اصفهان نیاید، با گزینه‌های دیگر موردنظرمان مذاکره خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سئوال که اگر اسکوچیچ فردا قراردادش را با فولاد فسخ کند، همچنان شانس حضور در سپاهان را خواهد داشت یا خیر، گفت: خیر، همانطور که گفتم اسکوچیچ تا امشب فرصت دارد و اگر پاسخی به ما نداد در همان فولاد بماند یا هر کاری که خودش صلاح می‌داند انجام بدهد.
 
کلمات کلیدی : لیگ برتر+سپاهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.