نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388452
مردم تحقیر قرارداد FATF را تحمل نمی‌کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه مردم تحقیری مثل قرارداد FATF را تحمل نمی‌کنند، گفت:مسلماً چنین قراردادی قابل اجرا نیست.

به گزارش فارس، غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در واکنش به قصد دولت برای اجرای تحریم‌های غرب در داخل کشور و توافق FATF اظهار داشت: مسلماً چنین محدودیت‌هایی قابل اجرا نیست.

وی تصریح کرد: مردم و رهبری این نوع تحقیرها، دخالت‌ها و تسلیم‌ها را تحمل نمی‌کنند و دولت هم که همه جا خودش را تابع رهنمودهای مقام معظم رهبری می‌داند طبعاً نمی‌تواند غیر از این عمل کند.
 
کلمات کلیدی : کار گروه مالی+گروه اقدام مالی+FATF
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۴ ۱۴:۴۳:۵۶
اقاى دكتر FATF چى هست لطفا اين قرارداد كه به ملت ايران تحميل شد منتشر كنيد و چرا ظريف و دولت روحانى پائين اين قرارداد تحميلى بين ايران و امريكا أمضاه كرد و نام دو طرف قرارداد منتشر كنيد لطفا با تشكر از سايت وزين الف (3919327) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۴ ۱۵:۱۸:۲۳
به عنوان کسی که هر روز اخبار و مطالب سایت شما را پیگیری می نمایم و اخبار و اطلاعات سایت الف را تا حدودی زیادی مبتنی بر مبنع مشخص و همچنین ارائه اطلاعات لازم به خواننده می دانم ، از شما انتظار دارم قبل از ورود به حواشی یک موضوع در مورد اصل موضوع به خوانندگان اطلاعات بدهید. در این خصوص خواهشمندم گزارشی در خصوص FATF و روند کارکرد آن و همچنین کشورهایی که در آن عضو هستند ارائه بفرمائید.
با تشکر (3919442) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.