توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508250
وزیر ارتباطات خواستار شد
پیگیری علت تنزل کارایی دو شرکت مخابراتی داخلی
بخش دانش و فناوری الف،13 شهریور96
وزیر ارتباطات در راستای حمایت از تولیدات بومی، طی نامه‌ای پیگیری علت تنزل کارایی دو شرکت مخابراتی و ارائه پیشنهاد جهت برون‌رفت از وضع موجود را به دکتر علی اصغر عمیدیان واگذار کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۰
به گزارش ایسنا،‌ محمدرضا فرنقی‌زاد - رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - با بیان این مطلب گفت: با توجه به اینکه شرکت‌های کارخانجات مخابراتی ایران و صنایع مخابراتی راه دور ایران، دو شرکت با سابقه طولانی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده و به نوعی نماد برخورداری از تولیدات داخلی محسوب می‌شوند، اما در شرایط فعلی شاهد تحلیل و تنزل کارایی آنها بوده‌ایم، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،‌ پیگیری جدی این مهم را در دستور کار قرارداده است.

 وی اظهار کرد: به این منظور وزیر ارتباطات طی نامه‌ای به علی‌اصغر عمیدیان که سال‌ها تجربه فعالیت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را داراست، پیگیری این موضوع را واگذار کرده است. در بخشی از نامه مذکور آمده است: انتظار می رود در جهت برون‌رفت از وضعیت موجود و احیای این شرکت‌ها، جنابعالی با استفاده از امکانات و نیروهای متخصص، ضمن بررسی علت عدم پیشرفت سال‌های اخیر، پیشنهادات لازم را برای برون‌رفت از وضعیت فعلی، ارایه کنید.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+اینترنت+شرکت مخابراتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.