توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428150
مدارس صبح و عصر تبریز فردا تعطیل شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۸
آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و کمیته اضطرار آلودگی هوای تبریز به دلیل آلودگی هوا و بارش سنگین برف مدارس شیف صبح و عصر فردای تبریز را به تعطیل کردند.

به گزارش تسنیم،  آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و کمیته اضطرار آلودگی هوای تبریز به علت شدت آلودگی هوا و قرار گرفتن در شرایط اضطرار فردا دوشنبه مورخه 6 دی ماه مدارس کلیه  مقاطع تحصیلی مناطق شهری و روستائی نواحی پنج‌گانه تبریز در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، امتحانات نهائی سر موعد برگزار خواهد شد. امتحانات هماهنگ استانی ویژه بزرگسالان و آموزش از راه دور سر ساعت مقرر برگزار می‌شود.

بجز مدارسی که امتحان نهائی برگزار می‌کنند، کلیه مدارس نواحی پنجگانه شهرستان تبریز در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل خواهند بود، ضمن اینکه مدارس استثنائی هم در کلیه مقاطع شدند.

به گزارش تسنیم، شاخص آلودگی هوای تبریز امروز به 170 پی اس آی رسید که شرایط ناسالم محسوب می‌شود و وارونگی هوا بوجود آمده است.
 
کلمات کلیدی : تعطیلی مدارس+آذربایجان شرقی+برف و سرما+تبریز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.