نظر منتشر شده
۲۳۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 191540
درحاشيه تهديد حسين‌الله كرم به تظاهرات مردمي؛
اردوكشي خيابانی ممنوع
داوود حشمتي، 9 تیر 92
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۳
كساني كه تا ديروز به چوب عدم بصيرت، ديگران را مي‌نواختند، بازهم فراموش كردند عتاب رهبري را درباره ممنوعيت اردوكشي خياباني.
 
ظاهرا بعضي‌ها قصد دارند تا از كسوت استادي خارج شده و دوباره در قامت يك نيروي «كف خياباني» ظاهرا شوند. حسين الله كرم كه در دوران احمدي‌نژاد به كسوت استادي در آمد اين روزها ظاهرا قصد دارد تا دوباره به نقشش در دوران اصلاحات باز گردد. الله کرم در گفت‌وگو با فارس صراحتا روحاني را تهديد مي‌كند كه در صورت اجرای سیاست‌های اقتصادی دولت اکبر هاشمی رفسنجانی باید در انتظار «تظاهرات مردمی» باشد.

اين عضو ارشد حزب‌الله، پيش از اين هم نشان داده كه در سازمان دهي آنچه او «تظاهرات مردمي» مي‌نامد تبحر خاصي دارد. اما بايد يادآور شد كه در كشوري كه رهبري آن را مديريت مي‌كند و صراحتا در مذمت «اردوكشي خياباني» سخن گفته، نبايد انتظار داشت كه به راحتي «تظاهرات مردمي» راه بيفتد.
 
مگر اينكه ابتدا پاسخ دهند: «چرا تا به حال به آنها كه در اين سالها به سياست‌هاي محمود احمدي‌نژاد، دولتش و حاميان ديروز و جداشدگان امروزش انتقاد داشتند اين فرصت داده نشد؟» آيا حاضر هستند تا پيش از پايان دولت دهم فرصتي در اختيار مخالفان قرار دهند تا ببينند تظاهرات مردمي در مخالفت با سياست‌هايي همچون يارانه‌ها، بي‌توجهي و ناتواني در ساماندهي بازار ارز، سكه، طلا، مسكن، مرغ، برنج، روغن و كره چه اندازه پرشور خواهد شد؟

از این رو بايد اميدوار بود شمشيري که پيش از آمدن روحاني بيرون آمده در قلاف شود، تا كشوري كه به همت مردم كم كم دارد روي خوشي و آرامش را به خود مي‌بيند، به آشوب كشيده نشود. مدلي كه اين روزها در مصر ديده مي‌شود. بايد شرايط امروز مصر را به خوبي ببينيم و اجازه ندهيم كه تا فضاي دو سال آينده كشورمان به مصر امروز بدل شود. كشوري كه در آن هر روز مخالفان و موافقان در خيابان بر عليه يكديگر شعار مي‌دهند. يك طرف دفتر حزب طرف مقابل را آتش مي‌زند و طرف مقابل سطل‌‌هاي زباله را. مهمترين چيزي كه بايد به آن توجه كرد مشت‌هاي گره‌ كرده‌اي است كه در هوا مي‌چرخد و به سمت يكديگر حواله مي‌شود. 

مسلما دوستاني كه هميشه سعي داشتند از خود چهره اي ولايي به نمايش بگذارند، كساني كه تا ديروز مدعي بودند كه يك اشارت رهبري برايشان كفايت مي‌كنند، همانها كه هيچ كس را غير از خود در تبعيت از رهبري قبول نداشتند‏، امروز هم بايد ميزان ولايت‌پذيريشان را نشان داده و از تبديل شدن ايران به كشوري كه سياستش در كف خيابان رقم مي‌خورد جلوگيري كنند.
کلمات کلیدی : حسين الله كرم
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۲۶:۰۹
ای خدا، اینا دوباره برگشتن. ولی مطمئن هستم دورانشون تموم شده. دیگه نمی تونن عرض اندام کنن. انقد که تو این 8 سال مملکت رو به ویرونی کشیدن هیج بدنه مردمی ندارن و نخواهند داشت (1482117) (alef-1)
 
as
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۴۳:۴۵
مگر اشکالی دارد با مجوز تظاهرات کنند . انها هم حق تظهار نظر دارند . ظاهرا از الان دیکتاتوری هاشمی شروع شده. (1482420) (alef-8)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۳۱:۳۴
مگه ما تونستیم تو این هشت سال با مجوز تظاهرات کنیم که این ها بتونن!!! (1482622) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۴۱:۴۰
دوست عزیز! چرا تو این 8 سال ا...کرم ها پبدابشان نبود؟ چرا تو این 8 سال هیچ اعتراضی حد اقل به عملکرد اقتصادی دولت صورت نگرفت؟ چرا تو این 8 سال به هیچ معترضی اجازه اعتراض داده نشد؟ (1482643) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۵۰:۲۰
عزیزی که صحبت از دیکتاتوری می کنی به نظرت این تندرو های اصولگرا چرا توی این 8 سال به جز در مورد اکران یک فیلم ساکت بودند؟ و اگر کسانی اعتراضی داشتند و یا مجوز تظاهرات می خواستند با آنها چگونه برخورد میشد؟!
خوبه فقط از روی تعصب حرف نزنیم و فکر هم بکنیم. البته من خوشحالم و خیال شما راحت باشه چون با ورود دکتر روحانی در کنار اجرای قانون فرصت آزادی بیان هم حتی برای مخالفان ایجاد میشود.
دکتر روحانی دیزروز در صدا و سیما:
حکومتی که ریشه در حمایت مردم دارد و از حضور رای دهندگان مشروعیت می یابد نه تنها از رسانه آزاد نمی هراسد بلکه از آزادی قانون مند رسانه ها استحکام بیشتری می یابد.
از الف تقاضا دارم این نظر را درج کند. (1482658) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۱۴:۵۱
مگه تو این 8 سال مجوزی برای اعتراض داده شده که تو 8 سال آینده هم داده بشه؟ (1482699) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۱۷:۱۱
این کار وقتی اشکال نداره که به افراد مخالفشون هم اجازه بدن !!!!!!! (1482701) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۲۵:۲۰
من در تعجبم که چرا مجوز راهپیمایی فقط به دوستان آقای الله کرم داده میشه، اونم راهیپمایی از نوع سوار بر موتور و بصورت دسته جمعی همراه با چاشنی گازگاز.اصلاً اونا مجوز می گیرن؟! (1482709) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۴۹:۴۴
مقام معظم رهبری گفتمان غالب فعلی را گفتمان قانون گرایی ذکر نمودند دیگه دوران الله کرمها گذشته کافیه به مواضع رهبری در خصوص حوادث قم و حرم امام وسفارت انگلیس توجه بشه تا آقای الله کرم متوجه بشه که دیگه نمیتونه کارهای گذشته رو انجام بده و خودش میدونه که بلوف زده و خواسته تهدید کنه که ما هستیم!!! (1482732) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۱:۰۶:۴۵
عجب !چطور اصلاح طلبان و مردم معترض اگر اعتراض کنن میشن فتنه ؟ اما اقایون چون ادکلن ولایت میزنن میشن چی؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب ممکلکتیه یکی حق داره هر کار میخاد بکنه ، یکی هم باید بره .... (1482745) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۲:۳۱:۰۴
نه اشسکالی نداره . فقط ای کاش تو این چهار سال گذشته هم اجازه میدادند تا دیگران هم با مجوز تظاهرات کنند و حق اظهار نظر داشته باشند . (1482829) (alef-6)
 
الحق
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۰:۰۹:۴۶
معلومه از شاگردان الله کرمی هستی کفنت تو هشت سال کجا بود زمانی که به تمام مقدسات اسلامی توهین شد به امام زمان ، به پیامبران ، به نیاکان ما ایرانیان و... (1482918) (alef-6)
 
رضا خ
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۷:۳۵:۴۲
عزیزم اصلا اشکالی نداره گروهی با مجوز راهپیمایی کنن ولی مهم اینه که به همه گروهها مجوز داده بشه و نه فقط به یه گروه خاص تازه نکته مهم هم اینه که امنیت اجتماعی کسانی که توی راهپیمایی ها شرکت میکنن تامین بشه (1483104) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۷:۴۶:۳۵
مگه به اصلاح طلبها اجازه تظاهرات دادید؟ اگه تظاهرات بده برای همه بده تو مملکت آزادی هست برای بعضیها (1483112) (alef-6)
 
دلی خون
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۹:۰۴:۰۰
اگر خاتمی سخن از نمیگذارند مطرح میکرد بلایی همچون این اقایون.... خاطره انگیز در جانش بود ولی احمدی که این اقایون را به درجه ی استادی رساند چرا مینالید وکشور را به تباهی کشاند؟ (1483287) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۹:۲۸:۰۶
نحوه ي اعتراض كردن خيلي اهميت داره و البته رانت مجوز گرفتن هم بيشتر و يك نكته اينها مگر در زمان دولت آقاي خاتمي مجوز هم ميگرفتن كه بيان تو خيابون ... (1483345) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۵۹:۱۷
جرات دارند بیایند تو خیابان . این بار مردم " واقعی" حساب این 8 سال را نقدا" همونجا باهاشون تصفیه می کنند. (1482438) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۰۳:۱۶
حالا اصلا این ا... کرم کی هست؟
من که اولین باره اسمش رو میشنوم.
یا شاید هم با "اتوبوس" اومده ما ندیدیمش.
زیاد بزرگش نکنید. (1482444) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۵۶:۵۲
اقای اله کرم وامثال ایشان رابایدچنان بایکوت خبری وشخصیتی کردکه دیگرجرات عرض اندام وفراخوان خیابانی نکنند. (1482674) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۵۹:۳۹
یک اصولگرا تندرو (1482680) (alef-13)
 
سیدمحمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۹:۱۸:۵۵
اصولگرا نه برادر عزیز ! بگو تخریب چی، بگو اصول نما !
من چند تا از بهترین دوستانم اصولگرا هستند و هیچکدام هم به روحانی رای ندادند اما به جناح مقابل با دیده کینه و نفرت نگاه نمیکنند و حتی به من هم بابت انتخاب آقای روحانی تبریک گفتند.اصولگرای واقعی هستند و فقط نگران نظام و انقلاب بوده و به دیگران با دیده حرمت و احترام می نگرند.متاسفانه اینقدر اینگونه افراطیها نماینده به ناحق جریان اصولگرا شده اند که این اصطلاح هم آبروی خود را از دست داده است. (1483321) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۰۸:۱۵
فردی است که به محض اینکه مملکت می خواهد آرام بگیرد اووارد میدان می شود چون نان او درآشوب است (1482692) (alef-13)
 
عزیز
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۱۷:۲۴
خوبه ادم انصاف داشته باشه و خدمات این دولت را هم ببینه خدمات این دولت خدمات نظام هست اگه انتقاد داریم موجت چشم بستن بر خدمات نظام نشود همه گروههای سیاسی زنده اند و لازم است عاقلانه همدیگر را تحمل کنند (1482464) (alef-8)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۲۰:۲۹
در 8 سال گذشته اين جماعت گستاخ و متعصب و تندرو و منفعت طلب . نانشان توي روغن بود و از كلي رانت ها و امتيازها برخوردار شدند. ظاهرا با روي كار آمدن آقاي روحاني به شدت نگران شده اند كه دوباره منافع دنياييشان به خطر بيفتد و دارند جلو جلو براي آقاي روحاني خط و نشان مي كشند كه منافع ما رو قطع نكن وگرنه...!
اما بايد به اين جماعت بگوييم ديگه دوران دلال بازي و رانت خواري و امتيازات ويژه تمام شد. (1482472) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۲۹:۱۴
اینا هیچ وقت بدنه مردمی نداشتن . فقط مردم از روحیه مغولی آنها می ترسن (1482493) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۸:۱۲:۵۵
از کدوم مردم حرف میزنی احمدی نژاد با رای همین مردم آمد و رایش خیلی بیشتر از روحانی بود خدا راشکر الان دگه همتون میگویید تقلب نشده بود حالا اگر بعد به بیراهه رفت مردم مقصر نیستن اما همین مردم خیلی خوب انحراف را در احمدی نژاد تشخیص داده و اینبار به روحانی اعتماد کردن که ان شا ا... ایشان به کج راه نیفتند پس نگویید بدنه مردمی نداشتن (1483155) (alef-6)
 
وهاب
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۳۳:۰۱
باید واقعبت را قبول کرد که وقتی تی تو انخابات 30% رای میارن یعنی بدنه مردمی دارن پس بهتره همراه دعا کردن فرهنگ عمومی را هم بالا برد (1482503) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۸:۵۲
ببخشید جناب آقای الله کرم تا حالا کجاتشریف داشتید که تا حالا بخاطر این همه تورم اردوکشی خیابانی نکردید دوم مملکت صاحب دارد و مجوزه لازم دارد سوما مملکت نیازی به ندارد (1482575) (alef-6)
 
ali
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۰۱:۳۵
حرف حساب.اقای الله کرم توجه داشته باشند مردم به اقای روحانی به خاطر بر نامه هایش در همه زمینه ها رای دادند و از رییس جمهور اینده توقع میرود به برنامه هایش عمل کند نه به خاطر چند نفر که در انتخایات معلوم شد چه جایگاهی در بین مردم دارند دست از برنامه هایش بردارد .
آقای الله کرم اگر واقعا ولایی است تن به قانون بدهد وبه جای تهدید و ارعاب واردوکشی خیابانی وتلخ کردن کام مردم به یاری رییس جمهور به پردازد که این خواست رهبری و مردم است و هرکس غیر ازاین انجام دهد ضد ولایت و در خط دشمن بوده ومردم جواب دندان شکنی به انها خواهند داد همانگونه که در انتخابات این گونه شد.اقای الله کرم توجه داشته باشند معدود افرادی نظیر ایشان هیچگاه نخواهند توانشت در مقابل رهبری ورییس جمهور منتخب با 18 میلیون رای که امروز به خاطر روشنتر شدن مواضع ایشان قطعا بیش از این است به ایستد.
به امید روزی همه مدعیان که خود را همه مردم واسلام میپندارند پشت سر رهبری حرکت کنند نه جلوتر ازایشان. (1482582) (alef-8)
 
نو انديش
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۰۲:۲۹
از ريس جمهور عزيز ميخوام در صورت عرض اندام اين تندرو ها از طرفداران خودش بخواد به تظاهرات بيان ديگه بايد افكار اين افراد رو منسوخ كرد وبراي هميشه به بايگاني تاريخ داد (1482587) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۵۴:۲۵
این که باز همون میشه . مگه نیروهای امنیتی برای چه موقع هستن .؟؟ (1482668) (alef-13)
 
عرفان
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۱:۰۹:۳۱
تازه اولشه منتظر باش دوباره یروکله کفن پوشها پیدا می شه (1482747) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۲:۱۵:۵۰
دوستانی که تا دیروز حسرت شورش ها و اعتراضات در اروپا را می خوردند، یک دفعه چه طور شد از نظر خود برگشتند. این آقایان که تا دیروز می گفتند این شورش ها و اعتراضات نشانه اصلی دموکراسی است و اگر نباشد یعنی دموکراسی نیست حالا چی شده، الله اعلم؟!
در ضمن مساله «اردوکشی خیابانی» که از سوی رهبری ممنوع شد فقط مربوط به مسائل سال 88 و وقایع نظیر ان است که طرفین برای قدرت نمایی حزب و گروه خود راهپیمایی و تظاهرات می کنند. خوب این مساله باید در صندوق رای مشخص شود نه در خیابانف به همین خاطر رهبر عزیزمان این کار را محکوم کرد.
در ضمن اعتراض آقای الله کرم و هشدار ایشان به مواتردی است که اصل نظام و اسلام را تهدید می کند نه گران شدن برنج و مرغ (1482818) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۱:۲۶:۱۰
نیازی. نبود شما یادآوری کنید خودمون نمیدونستم جناب الله کرم و رفقا شون درد گرانی برنج و مرغ ندارند !?!?! (1483005) (alef-6)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۷:۳۰:۴۶
خلاصه حرف حضرتعالی اینه که دمکراسی و اردوکشی خیابانی برای آقای الله کرم و دوستانش خوبه برای بقیه بده! (1483099) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۹:۲۵:۲۳
البته در این هشت سال هم خیلی مسائل وجود داشت که اقای الله کرم باید دعوت به تظاهرات خیابانی می کردن !! ولی طاهرا گرفتار قدرت و ثروت بودن و الان که موقعیتشون به خطر افتاده دوباره هوس بازی با احساسات دینی مردم به سرشون زده احتمالا شما هم جز دار و دسته ایشون هستید (1483337) (alef-6)
 
mohamad
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۳۲:۱۶
خوارج یعنی همین آدم ها!
خدا به داد این مردم برسد که بی نیاز از دشمن خارجی هستند و تا این آدم ها در داخل وجود دارند نیاز به دشمن نداریم.! (1482129) (alef-1)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۳۳:۳۹
اتفاقا 8 سال گذشته 8 سالي بود كه اين جماعت عده اي از افراد و عناصرشان را موفق شدند در مجلس و بدنه دولت نفوذ دهند كه همه ما چهره هاي اين افراد تندرو وابسته به جريان پايداري را در مجلس مي شناسيم و عملكردهايشان را در اين 8 سال ديديم. ديديم كه اين آقايان حتي يك بار هم نطق بر ضد دولت در مورد گراني كمرشكن. وضعيت سخت معيشتي مردم. كاغذپاره شدن پول ملي. تخلفات متعدد دولت در برداشت از حساب ذخيره ارزي و رعايت نكردن احكام بودجه و تاخير زياد در ارسال لايحه بودجه و عدم ابلاغ قوانين و خط قرمز ناميدن كابينه و ... نداشته اند يك بار نطق درباره وضعيت سخت كارگران و بيكار شدن برخي كارگران كارخانجات سراسر كشور نداشته اند اما دقيقا به ياد داريم نطق هاي جنجالي و تنش آفرين اين آقايان را بر ضد بزرگان و سابقون انقلاب در مجلس. دقيقا به ياد داريم حضور يكي از اين آقايان كه با كمال تاسف لباس روحانيت را نيز به تن دارند در تجمع حمله به سفارت انگلستان كه هزينه هاي زياد و بي دليلي بر كشور تحميل كرد .. كاري كه اصلا نيازي نبود مجلس مصوب كرده بود كه سطح روابط سياسي تا سطح كاردار تنزل كند و انگلستان نيز پذيرفته بود و همه چيز به صورت سياسي پيش مي رفت اما چرا به سفارت حمله شد تنها و تنها از ذهنهاي بيمار و متعصب برمي آيد و بس كه عقيده اي به منافع ملي كشور ندارند. اينها حتي يك بار هم نطق درباره فساد عظيم بانكي 3000 ميلياردي توماني نداشتند! يك بار از زبان اينها نطق درباره مردم نشنيديدم. اينها معناي واقعي تشنگان قدرت بودند به دروغ مي گفتند ما شيفتگان خدمتيم. بخشي از مردم ما فريب شعارهاي فريبكارانه اينها را با نقاب دين و ارزشها و انقلاب و شهدا و حمايت از ولايت و ... خوردند اما بعد از 8 سال اين بخش از مردم نيز اين جماعت تندرو متحجر قدرت طلب انحصارگرا را شناختند كه حتي به طيف معتدل و خردورز اصولگرايي هم رحم نكردند... به فضل خدا و با تدابير رهبري انقلاب و همت بلند و هوشياري مردم ايران زمين. دولت از دست اينها خارج شده است و انشالله دولت اعتدالگرا با تركيبي از اصولگرايان و اصلاح طلبان نخبه و كارآمد و معتدل تشكيل خواهد شد. اميدوارم مجلس آينده نيز اينگونه شود. (1482505) (alef-8)
 
مهرداد
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۳۳:۵۷
ممنون از توضیح کامل شما ....
ایشالا مقام رهبری با درایت و توانائی که از ایشان سراغ داریم با یک نطق محکم کام این یاوه گویان را تلخ میکنند و نمیگذارندبیش از این باند و باند بازی در این مملکت عزیز ،لطمه به زندگی مردم وارد نماید انشاء الله (1482627) (alef-6)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۳۶:۲۲
هیچ تظاهراتی در بین نیست آن هم از طرف گروهی مثل الله کرمیها!!!!!!!!!1
شما دست پیش گرفتی که پس نیفتی و از الن برخی حرفها رو گوشزد کنی اما....
الف جان به آزادی بیان اعتقاد داری؟؟؟؟؟؟؟؟ (1482137) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۱۷:۳۷
محمود جان ...
مهم نیست که تظاهراتی در بین باشد یا نباشد بلکه مسأله اینجاست که از ترس ملت جرأت این کار را ندارند . (1482465) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۱۹:۴۳
جناب محمود خان کدام بیان؟
آزادی در چارچوب قانون یعنی گفت و شنود. آقای الله کرم سخنی گفته که پاسخی دارد و البته حق مطلب را ادا نکرده و باید بهتر به سبک کیهان نیمه پنهانشان را می نوشت. شما چرا جوش می زنی حالا آنهم جوش آزادی بیان برای کسی که هیچ کس مانع بیانش تا حالا نشده و از این به بعد هم نمی شود ولی خودش مانع آزادی بیان بسیاری بوده و هست. (1482471) (alef-13)
 
همشیره
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۴:۴۹
برادرمن خود اقای برادر الله کرم خودش میگه .شما میگی نگفته؟ (1482539) (alef-8)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۳۶:۳۵
از این که واژه حزب الله به اینگونه افراد خطاب می شود نفرت دارم ... آبروی هر چه مذهبی و حزب اللهی واقعی است را اینها می برند.. زمان ان رسیده که دکان و مغازه اینگونه افراد بطور جدی جمع شود... (1482138) (alef-1)
 
آرمان
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۴۴:۳۱
حزب اللهی واقعی همسایه ماست با اینکه اصلا باهاش هیچ سنخیتی ندارم ولی کلا دنبال اینه که ببینه چطوری میتونه تو محل پولی لباسی برای بچه های بیسرپناه و زنهای بدون سرپرست جمع کنه ببینه کی میخواد ازدواج کنه دنبال جهاز جور کردنه. انصافا تا حالا ندیدم تو زندگی کسی سرک بکشه یا به عقاید کسی توهین کنه با اینکه ما ماهواره داریم وقتی میاد خونمون خم به ابروش نمیاره سعی میکنه با شوخی سر منو و خودشه گرم کنه.درود به شرف اونهایی که نام الله و یدک میکشنو نورانی هستن نه .... (1482422) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۲۶:۵۳
مطمئن باش روحاني همين كار رو ميكنه ديگه حناي اينها رنگي نداره (1482489) (alef-8)
 
بسيجي سابقا شاد و غمگين كنوني
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۳۷:۰۲
سالهاي طولاني عضو بسيج محل خود بودم. اكنون نيز عضو بسيج هستم اما بسيار دلسرد و غمگين هستم. اين بسيج آن بسيج اوايل انقلاب و جنگ و حتي سالهاي پس از جنگ نيست. اين بسيج تا حد ابزار قدرت يك جناح سياسي كشور سقوط كرده است. اين بسيج ديگر مردمي و فراجناحي نيست. البته از بسيجي كه فرمانده آن به شدت سياست زده شده است و بعضا غيرمنطقي سخن مي گويد انتظاري بيش از اين نيست. خدمت سردار نقدي عزيز به عنوان برادر كوچكتر توصيه اي دارم از اين حصار تنگ سياست زدگي بيرون بياييد و بسيج را قرباني نكنيد. در ميان مردم كه مي روم ديگر به بسيج مانند گذشته با صميميت نمي نگرند بسياري ديگر بسيج را از خود نمي دانند و اين بزرگترين خطر براي نيروي مردمي بسيج است. تو را به خدا بسيج را مثل سابق فراجناحي و مردمي نگه داريد. بسيج را سياسي و سياست زده نكنيد. (1482519) (alef-8)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۵:۰۵
قوه قضاييه و دادستان كشور يك بار محكم و قاطعانه و شجاعانه وارد ميدان شود و جلوي اين جماعت بايستد و اينها را احضار كنند به دادگاه صالحه اسلامي. قوه قضاييه و دادستان فقط نبايد براي مردم عادي و اصلاح طلبها باشه. قوه قضاييه بايد بدون عينك سياسي و عادلانه . با مجرمين از هر گروه و سليقه اي برخورد قاطع كنه. البته باز هم بعيد مي دانم. قوه قضاييه بارها ثابت كرده است كه سياسي رفتار مي كند و سياست زده است. عدالت قرباني سياست زدگي و مصلحت انديشيهاي زيانبار است. اگر قوه قضاييه ما در گذشته درست و قاطعانه رفتار مي كرد اگر به تخلفات كوچكتر دولت مثلا در تفريغ بودجه سال 85 و عدم واريز يك ميليارد و 58 ميليون دلار به خزانه و ... قاطعانه رسيدگي مي كرد شاهد فساد عظيم بانكي 3000 ميليارد توماني نمي بوديم.. حيف... ما مسلمانيم كشور ما اسلامي است اما...! (1482540) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۹:۱۰
اگر خودشان محترمانه كنار نروند مردم مسلمان ايران جواب انهارا خوب خواهند تااستفاده ابزاري ازدين مبين اسلام و سوء اثري كه برتشيع علوي گذاشته اند براي هميشه پاك شود (1482550) (alef-8)
 
صادقی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۰۰:۰۰
اینها حزب اللهی نیستند. ظاهر حزب اللهی دارند. پناه بر خدا ببریم از نام الله که بر پیشانی میزنیم و سپس در کار دولتمردان دخالت میکنیم به این دلیل که مملکت بر وفق مراد ما پیش نرفته است. شما فکر میکنید قشون کشی های خیابانی کار چه کسانی بود؟؟؟؟؟؟؟ در گیری نیروی انتظامی با دار و دسته همین الله کرم ها یادتون هست؟؟؟؟؟؟ مردم در حال رفت و آمد در خیابان بودند این ها همینجور افتادن به جون مردم همین ها مملکت را به آشوب کشیدند و نه مردم. بصیرت؟؟؟؟؟ بفرمایید بصیرت یعنی چه؟؟؟؟ بصیرت یعنی التزام عملی به فرامین مقام معظم رهبری و نه تهدید یک مقام عالی رتبه کشوری که به هر حال در انتخابات پیروز شده است. بصیرت یعنی کمک به مردم نه تهدید و تظاهرات. کاش تظاهرات ریشه های جدی داشت... بر میدارن هر چی ادم بیکار و جوان بیکار و بدبخت رو از مناطق مختلف کشور میارن تو تهران یکی یه دونه چماق هم میدن دستشون و الی اخر.....

این بصیرته؟؟؟؟؟؟؟؟ بصیرت یعنی وحدت و کمک به دولت برای برون رفت از بحران ها و تحریم های بین المللی.... (1482683) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۳۶:۴۱
ای بابا..
بازم دویست سیصد نفر کفن پوش میخوان برای 70 و خورده ای میلیون آدم مشکل ایجاد کنند
این مملکت که هیچوقت درست بشو نیست
امیدوارم آقای روحانی به شعارشون در مورد لباس شخصی ها که صراحتا در فیلم تبلیغاتیشون از تلویزیون پخش شد وفادار بمونن و نگذارند یک عده لات با سواستفاده از نام بسیج و حزب الله آبروی جمهوری اسلامی رو ببرند (1482139) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۲۶:۵۴
مسئله 20 يا 30 نفر ادم نيست مسئله عقبه انها و كساني است كه به انها دستور مي دهند است كه به بغضي جاها وصلند (1482490) (alef-8)
 
بسيجي سابقا شاد و غمگين كنوني
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۳۹:۲۱
اينها بسيجي واقعي نيستند. بسيجي واقعي امثال همت بودند و باكريها و خرازيها و زين الدينها و ... كه كوچكترين چشمداشتي نداشتند به مال دنيا. اكنون بسياري را مي شناسم كه به خاطر كسري خدمت يا دفترچه كالا يا استفاده از امكانات بسيج و اردوها و ... فقط عضو بسيج مي شوند و بس! متاسفانه برخي عضو بسيج مي شوند كه خود مشكل دارند و در لواي بسيج و كارت بسيج مي خواهند كسي به اينها گير ندهد! (1482526) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۳۹:۲۹
انشالله که خیر هست :) (1482146) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۳۹:۵۵
چشم .حتما به نصایح شما گوش می کنیم .مگه دانشجویان پیرو خط امام برای تسخیر لانه جاسوسی از امام اجازه گرفتند ؟همان هایی که امروز دوباره با شعار اعتدال به قدرت باز گشتند.شاید در آینده لازم باشد 9 تیر دیگری خلق شود. شما اسمش را بگذارید اردو کشی خیابانی! (1482148) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۰۸:۵۵
شما بياييد كهريزك در انتظارتان هست مرد هستيد يا علي حيف از اين واژه بهره اي نبرده ايد (1482450) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۱۳:۳۴
شماها نه دلسوز اسلامید نه دلسوز انقلاب و نه دلسوز رهبری و مطیع او اگر راست میگید سر جاتون باشید و ظلم نکنید رسیدگی به کار رییس جمهور کار مجلس و رهبر و ... است (1482456) (alef-8)
 
کاسه داغ
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۸:۴۹
یاد اون داستانی می افتم که شخصی در مراسم ختم مرحومی به نزدیکان گفت : این مرحوم به من وصیت کرده که بعد از مرگش به شماها بگم اون مرحوم راضی تیست برایش سیاه بپوشید!
نزدیکان پاسخ دادند : مرحوم بیخود کرده مگه دست اونه!!! (1482549) (alef-8)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۵:۱۰
برای همینه که سی و چندساله داریم چوبشو می خوریم .
"یک دیوانه سنگی را در چاه می اندازد، که صد عاقل نمی توانند آنرا در آورند." (1482565) (alef-8)
 
حميد
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۶:۵۹
برادر عزيزم آقاي توكلي. اي نمايندگان مجلس. اي كساني كه در قدرت هستيد. بدانيد راي به آقاي روحاني آخرين اميد بخش بزرگي از مردم است كه از ناكارآمديها و تندرويها و كندرويها خسته و دل زده اند. اگر آقاي روحاني نيز با سنگ اندازي اين جماعت متحجر و البته قدرت طلب نتواند اوضاع كشور را سر و ساماني دهد اقتصاد را بهبود بخشد و ... و خداي ناكرده اميد اين بخش بزرگ مردم قطع شود شما دوستان اصولگرا و اصلاح طلب معتدل و خردورز و دلسوز كشور و انقلاب و مردم و رهبري عزيز. مسوول مستقيم هستيد. ما از اين جماعت متحجر قدرت طلب اقتداگرا انتظاري نداريم كه اينها اصلاح بشو نيستند اما از شما انتظار داريم كه به كمك قوه قضايبه با قدرت در برابر اين جماعت اقليت فاشيست بايستيد. (1482569) (alef-8)
 
یک دوست
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۱۸:۲۵
من عاجزانه ار سایت الف درخواست دارم منفیها رو فعال کنن. دیگه انتخابات هم تموم شد.
بذارید بعضیها بدونن حرفهاشون چقدر خواهان داره و چقدر مخالف، بلکه دست از این کارها بردارن.
با سپاس پیشاپیش! (1482601) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۲۴:۰۳
بزرگترین ظلمی که آقای احمدی نژاد به ایران کرد بال و پر دادن به آدمای بی سواد و جاهلی مثل شما بود که هنوز تفاوت سفارت آمریکا و رئیس جمهور منتخب ملت رو نمیدونه. (1482612) (alef-6)
 
shahab
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۴۲:۱۵
و شاید خبر ندارید که همان زمان هم خاطر امام از این عده که بدون اجازه ی ولایت دست به این کار زدند مکدر شد که خاطرات تمام اطرافیان امام گواه این مدعاست. البته طبیعی است که امام پشت جوانان پر شور را در آن بحبوحه خالی نکردند. اما باید به شما دوست عزیز یاد آوری کنم که اکثر کسانی که آن روز بی اجازه ی ولایت از دیوار سفارت بالا رفتند همین کسانی هستند که امروز به نام اصحاب فتنه می شناسیدشان و خیلی هایشان از کشور فراری شده و در تلویزیون های آمریکا و انگلیس سخنرانی میکنند. این نکته ی ظریفی است. کسانی که دیروز بی اجازه ی امام از دیوار سفارت بالا رفتند و نظام را در عملی انجام شده قرار دادند، زمان ولایت پذیریشان را آزمود که اکثرا هم مردود شدند و نشان دادند ولایت پذیر هم نبوده اند. اگر دوست دارید لیست اولین کسانی که از دیوار سفارت بالا رفته اند را برایتان ذکر کنم تا با یک شمارش ساده تعداد فتنه گران و ضد ولایت های امروز را در میانشان درصد بگیرید (1482644) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۴۱:۵۸
باسلام


ظاهرا اله کرم شیپور آماده باش کفن پوشان را ازصندوقچه در آورده و دارد زنگار 8 ساله را از آن پاک می کند تا بعد از روغن کاری و آچار کشی آماده دمیدن در آن بشود و به کفن پوشان دیروز که البته در دولتهای احمدی نژاد صاحب مقام و ثروت شده اند ندا می دهد که هان این کفن پوشان ، کفن ها را در بیاورید و چون در این سالها شما فربه شده اید بدهید اندازه تان کنند که دوباره وقت به پا کردن بلوا و به راه انداختم دعوا فرارسیده و چون رئیس دولت دیگر مثل ما اهل هوچیگری نیست با ید در وقتش من در شیپور بدمم و شما هم بیایید تا از جلوی عقل بایستیم که بودن ما در بحران خلاصه می شود .
دولت روحانی باید بداند اگر با این جماعت نان به نرخ روز خور که در این 8 سال بر سرخان مفت خورده اند مماشات کند با دولتش همان می کنند که بر سر دولت خاتمی آوردند و بداند اگر در اولین گام در حد اعلای معنی کلمه جلوی اینها نایستد و به ایشان باج بدهد کم کم عقبه شان که در دستگاههای مختلف حضور دارند خود را جمع و جور می کنند و هر 9 روز که سهل است هر 9 ساعت یک بامبول برای دولت می تراشند البته راهش ،زور نیست کافی است از طرفداران دولت بخواهید یک روز با آرامش مطلق به خیابان بیایند تا این جماعت حساب کار دستش بیاید . (1482149) (alef-1)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۱:۰۶
واقعا يكي نيست كه به مردم بگويد بالاترين درآمدهاي نفتي تاريخ اين كشور در اين 8 سال گذشته كجاها صرف شده است كه سودي به اقتصاد كشور و به معيشت مردم نبخشيده است و برعكس مردم در فلاكتها و مشكلات بزرگ رها شده اند؟! (1482531) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۴۲:۴۱
ازکوزه همان تراود که دراوست...ازامثال این آقابیش ازاین انتظارنمی رود (1482150) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۴۵:۳۲
حالا يواش يواش پاي دكتر عباسي هم اين وسط باز ميشه

اين اقايان در زمان دولت اصلاحات به كوچكترين مسئله اي اعتراض مي كردند
اما در زمان اقاي احمدي نژاد چشمهاي خود را به روي بزرگترين مشكلات كشور بسته بودند
ا... كرم كه ديپلمات شده بود و ان ور اب سرش گرم بود
حسن عباسي هم دنبال تفسير كار تونهاي والت ديسني بود و تحقيق راجب تام و جري و يوگي و دوستان ............
هيچ كدام راجب 600 ميليارد دلار در امد نفتي و اختلاس 3 هزار ميلياردي و سفره خالي مردم سئوالي نمي كردند و تجمعي نمي كردند (1482152) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۱۰:۴۰
داداش عالی گفتی! عباسی خداییش کارش درسته! من عاشقشم! اگه فراخوان بده من میام! لباس میکی موس تنم میکنم و این شخصیت پلید جهان فاسد کارتون رو رسوا میکنم! زنده باد عباسی! مرگ بر میکی موس! مرگ بر یوگی! (1482452) (alef-8)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۰:۰۹
عدم صداقت و قدرت طلبي و انحصارطلبي و دنياطلبي و فريبكاري اين جماعت كه نقابي دروغين از دين و ارزشها و شهدا و ... بر چهره دارند همين بس كه در 8 سال گذشته حتي يك بار هم بر ضد گراني كمرشكن و مشكلات سخت معيشتي مردم تجمع نكردند.
همين بس كه براي كاغذپاره شدن پول ملي تجمع نكردند.
همين بس كه بيكار شدن كارگران كارخانجات و عقب افتادن 6 ماهه و يك ساله حقوق كارگران برخي كارخانجات تجمع نكردند.
براي خط قرمز ناميدن كابينه تجمع نكردند.
براي فساد عظيم بانكي تجمع نكردند.
براي تخلفات متعدد دولت از قانون تجمع نكردند.
با تاسف عميق اعتقادات ديني و مذهبي مردم ابزاري شده است براي سوءاستفاده اين جماعت از احساسات پاك مذهبي مردم و بالا رفتن از نردبانهاي قدرت.. كاري كه با تاسف عميق در 8 سال اخير تا حدي موفق به انجام آن شدند و البته نتايج تاريك و خسارت بار آن را در زندگي مردم و حوزه هاي مختلف اداره كشور از اقتصاد و سياست داخلي تا فرهنگ و محيط زيست و .... مي بينيم... (1482553) (alef-8)
 
رهگذر
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۷:۴۷
شما يه سر به سايت كلبه كرامت و انديشكده يقين بزن مي بيني كه غير از يوگي و دوستان در مورد خيلي چيزاي ديگه هم صحبت كرد منتها نقد علمي كرد شما مثل اينكه فقط نقد يوگي و دوستانشونو شنيدي اونم نه به خاطر حقيقت بلكه به ياد قديما افتادي اي بابا... (1482572) (alef-8)
 
سهراب
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۵۰:۵۵
خوبه برید صحبتای ایشان تو 4سال دوم خاتمی رو بخونید که چجوری برای بیان بی‌کفایتی‌های دولت خاتمی پشت تریبون ها، به نقطه جوش نزدیک می‌شدند. آقای عباسی و امثالهم تو اون 4 سال جوری همه چیز رو نشون می‌دادند که من که دنبال میکردم صحبتاشون رو فکر میکردم ایران ویرانه‌ای بیش نیست. حال برید موضع گیریاشون رو تو این 8 سال ببینید. این اسلام نیست. فکر کنم این صحبت دکتر روحانی به این بخش هم بخوره : "اینکه اگرظلمی در کشور غیردوست بود بگوییم ظلم است و اگر‌‌ همان ظلم در کشور دوست بود بگوییم ظلم نیست و نباید در دامی بیفتیم که غربی‌ها می‌گسترانند اینکه عملی را در غرب محکوم کنیم و وقتی خودمان دچار آن شویم آن را محکوم نکنیم این امر معیار دوگانه است." واقعاً کسی نیست بپرسه کفن پوش جماعت چرا تو این 8 سال که انقدر اعتقادای ناب شیعه دستمایه داستان‌ها و بازی‌های سیاسی قرار گرفت کجا بودند؟ اینا به نسل ما ظلم کردند با موضع گیری‌های بیجاشون. اعتدال بهترین پیشنهاد به این‌] گروه. دولت تدبیر و امید با استفاده از ظرفیت دوستان میانه رویی که دلسوز کشور هستند، بهترین گزینه برای پیشبرد اهدام کشور هست. (1482735) (alef-13)
 
a
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۴۵:۳۴
تظاهرات مردمی حق مردم است اما اینکه از الان به جای حمایت از فرد منتخب، او را تهدید کنیم یعنی افراط.
افراط از هیچ گروهی پذیرفتنی نیست چه از الله کرم و دوستانشان و چه از برخی اصلاح طلبانی که قانون اساسی را قبول ندارند.
اتفاقا مردم به این خاطر به روحانی رای دادند که از شر این افراطیون نجات پیدا کنند و دولت به جای کشمکش با مخالفین، به مشکلات مردم فکر کند. (1482153) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۴۷:۱۸
این آقایان مرد تیستند وگرنه دردوره احمدی نژاد بیشترین دلیل برای تظاهرات خیابانی وجود داشت .ولی آقایان دم برنیاوردند.حالا زبان درآورده اند.نه داداش اون ممه را لولوبرد ما هم تظاهرات خیابانی بلدیم ولی به خاطر امنیت اجتماعی واعتبار بین المللی ایران کاری نکردیم ولی اگر پررو شوید ما هم بلدیم.هم انقلاب را دیده ایم هم جنگیده ایم هم اسلحه را میشناسیم .هم مهمترین مسئله یعنی جرات داریم.باور ندارید بسم الله. (1482158) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۱۶:۳۶
مرد کجاست نون به نرخ روز خورند (1482462) (alef-8)
 
داود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۴۸:۵۶
اگه دین ندارید حداقل دردنیا آزاده باشید برادر عزیز.جناب الله کرم وهمفکران
چرا هنوزهیچی نشده کام ملت روتلخ می کنید؟
چرا دلار اینقدرگرون شد وقدرت خرید مردم یک سوم شد ندای عدالت خواهی وحق طلبی تون بلند نشد؟
چرا؟
چه جوابی برای خدا در روز قیامت آماده کردید؟ (1482162) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۲۹:۵۱
حرفتان درست، .ولی شما سال 88 دین که نداشتید آزاده بودید؟ چرا در کام ما تلخ کردید؟ (1482495) (alef-8)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۳:۵۰
اسلام به خودي خود دين رحمت و كمال است. دين رشد و توسعه و عدالت است. دين رحماني است. دين عطوفت است. دين عقل و تدبير و خرد و انديشه است. دين نظم و انضباط است...
اسلام عزيز و مظلوم در طول تاريخ خود نه از دشمنان واقعي و آشكار بلكه بيشترين ضربه را از زراندوزان عافيت طلب قدرت طلب متحجري خورده است كه به نام دين . بيشترين ضربه ها را به دين اسلام وارد كرده اند..
هنوز هم اسلام مظلوم دارد ضربه مي خورد از دست اين گروه متحجر زاهدنماي زهدفروش. (1482557) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۵۰:۲۳
شعبان بی مخ ها همیشه بوده اند (1482165) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۵۵:۵۴
به همت مردم رو خوب اومدی. (1482170) (alef-1)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۵۶:۰۰
اون سطل های زباله رو خوب اومدی (1482172) (alef-1)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۵۹:۰۰
کلا دین شده مضحکه برخی افراد که درد دینشان زمانی بالا میکیرد که منافعشان در خطر باشد در ضمن افرادی چون اقای الله کرم که خود را نماینده تمام مردم میدانند بدانند که مردم اینگونه فکر نمیکنند و رای به اقای روحانی دلیل همین تفاوت تفکر است لطفا دیگر دست از سر این مردم بردارند بگذارند عقلا کمی از این ویرانی ایجاد شده توسط فردی که انها خوابش را میدیدند و هزار حرف دیگر را جبران کند در ضمن اقای الله کرم شما بدانید روزی خواهد رسید که انقدر منفور خواهید شد که دیگر نتوانید سخن بگویید کمی از خواست ملت تمکین کنید وگرنه مردم تا ابد اینگونه نخواهند ماند (1482177) (alef-1)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۵۹:۱۵
با سلام وخسته نباشید به دست اندر کاران سایت الف و دست مریزاد به نویسنده آنچه گفتنی بود گفتید ولی بنده هم به عنوان یگ شهروند نیز تاکیدی دارم این دوستان که این گونه تهدید میکنند فکر میکنند هنوز در 23 خرداد هستندو آیا الان جرات این را دارند به مخالفان سیاست های هشت سال گذشته اجازه یگ تجمع آرام با همراه داشتن تمثال مبارک امام ره و رهبری عزیز را بدهند تا ببینند چند میلیمتر جا برا ی ایشان و همفکرانشان در تمام خاک جمهوری اسلامی خواهد ماند
با تشکر امیدوارم به روئیت جناب الا کرم برسد. (1482178) (alef-1)
 
داود حشمتي
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۸:۳۷
با تشكر از شما. اميدواريم روزي برسد كه براي آنها هم هزاران هزار متر فضا باشد تا بي دردسر به نشر افكار و اعتقاداتشان بپردازند اين حق طبيعي همه ماست. (1482546) (alef-8)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۵۹:۴۷
اینها ولایتی جز ولایت نفس اماره خودشان را قبول ندارند . چه ولایتی مسخره کردید خودتان را . ولایتمدار خاتمی و هاشمی رفسنجانی است نه الله کرم و سعید تاجیک (1482180) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۸:۲۵
سال88 این دونفر واقعا اوج حماسه ولایتمداریشان بود که تاریخ هرگز از یاد نمی برد. (1482574) (alef-8)
 
مهران
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۰۰:۰۵
همیشه همینه تا کار میاد سر و سامان بگیر یه عده به اصطلاح ولایتمدار با چماق کشی سعی میکنن برنامه ها طبق خواسته آنها پیش بره. توی تاریخ ایران شعبان بی مخ کم ندارم برای همینه که حال و روزمون اینجوری شده (1482181) (alef-1)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۰۲:۵۶
دوستان ظاهرا کسب و کارشان در دولت تمام شده و خرج پورشه هایی که در این ایام خریدند بالا است می خواهند دوباره کفن بپوشند و خرجی در آوردند اما ... برادر گرامی اینبار اگر بیرون آمدید مانند آن سالها نخواهد بود و بسیاری هستند که در کف خیابان منتظرتان باشند تا ضرب دستی را نشان تان دهند ... حالا اگر خواستید بفرمایید ... (1482188) (alef-13)
 
کمی شهروند
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۰۳:۱۱
8 سال مملکت در خدمت افکار افراطی شما بود چه کاری برای مشکلات مردم کردید جز اینکه بر مشکلاتشان افزودید حالا که گروهی دیگر با تفکری معتدل میخواهند کار کنند ایراد گیری شما شروع شد؟ لطفا اگر خود را شهروندتر نمیدانید این چند سال را هم شما سکوت کنید. مطمئن باشید وضع از این بدتر نمیشود. (1482189) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۰۴:۲۶
آقای اله کرم

در این چند سال نیروهای کفن پوش شما مشکلات و ناملایمات را نمی دیدند یا خود را به خواب زده بودند؟
استاد !!!!
وا اسفا بر شما و اطرافیان و اعوان و انصارتان !!!!!!
سیاسیت یک بام و دو هوا این است ای استاد معزز (1482193) (alef-13)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۰۵:۴۶
با وجود اینکه با تفکرات الله کرم فرسنگها فاصله دارم اما تجمع اعتراضی در چارچوب قانون مثل بیشتر کشور های اروپایی امری بسیار رایج است و در قانون اساسی هم به عنوان حقوق مردم و گروه های سیاسی به آن اشاره شده است. (1482195) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۰۷:۴۳
اردوكشي كلا بده چه از طرف حسين الله كرمي باشه چه از طرف ميرحسين موسوي باشه (1482198) (alef-13)
 
الف ر
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۰۷:۴۷
به خيابون كشاندن مردم درصورتيكه رئيس جمهور شعارش جز اعتدال نيست به مفهوم واقعي فتنه است (1482199) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۰۷:۵۲
ایشون اگر "اردو"کشی کنه، با "لشگر"کشی طرفداران روحانی مواجه میشه. (1482200) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۰۸:۱۹
خدا وکیلی هر کی غیرت و همت و دیانت داره ، هر کی ایران رو دوست داره دست به دست هم بده تا اینا دوباره مملکت رو به بی قانونی نکشن . حضرت عباسی اگه خدا عمر نوح رو به من بده من تا آخر عمرم تلخی این سال ها رو فراموش نمی کنم . آقای حسینی طیبه الله انفسکم . (1482202) (alef-13)
 
عادل
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۰۸:۵۳
خب من تعجب می کنم اگر ایشان چیزی گفتن شما چرا دارین برجسته اش می کنین من موندم شما به چه صراطی مستقیم هستین آقای الف . اصلا مرام مسلک شما تو این چند وقت به هیچ وجه مشخص نبوده و نیست . (1482204) (alef-13)
 
وحید
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۱۲:۳۵
خیلی از الف تعجب می کنم، میثاق ملی ایرانیان در سال 57 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بود و امروز رسماً یکی از اصول آن نادیده گرفته می شود و تیتر می زنند که "اردوكشي خيابانی ممنوع"
اصل 27
تشکیل اجتماعات و راه‏پیمایی‏ها، بدون حمل سلاح، به شرط آن که مخل به مبانی اسلام نباشد آزاد است.‏‏ (1482214) (alef-13)
 
سید محمد صادق
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۱۳:۴۶
غلط زیادی می کنند. این 8 سال کجا بودند؟ در ماجرای 11 روز خانه نشینی کجا بودند؟
مردم تومار اینها را هم مثل خیلی های دیگر که ادعایشان می شد خواهند بست.
این بار نه سنگ مفت است نه گنجشکش... (1482217) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۱۳:۴۶
حرف حساب.اقای الله کرم توجه داشته باشند مردم به اقای روحانی به خاطر بر نامه هایش در همه زمینه ها رای دادند و از رییس جمهور اینده توقع میرود به برنامه هایش عمل کند نه به خاطر چند نفر که در انتخایات معلوم شد چه جایگاهی در بین مردم دارند دست از برنامه هایش بردارد .
آقای الله کرم اگر واقعا ولایی است تن به قانون بدهد وبه جای تهدید و ارعاب واردوکشی خیابانی وتلخ کردن کام مردم به یاری رییس جمهور به پردازد که این خواست رهبری و مردم است و هرکس غیر ازاین انجام دهد ضد ولایت و در خط دشمن بوده ومردم جواب دندان شکنی به انها خواهند داد همانگونه که در انتخابات این گونه شد.اقای الله کرم توجه داشته باشند معدود افرادی نظیر ایشان هیچگاه نخواهند توانشت در مقابل رهبری ورییس جمهور منتخب با 18 میلیون رای که امروز به خاطر روشنتر شدن مواضع ایشان قطعا بیش از این است به ایستد.
به امید روزی همه مدعیان که خود را همه مردم واسلام میپندارند پشت سر رهبری حرکت کنند نه جلوتر ازایشان. (1482218) (alef-13)
 
سورنا
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۱۳:۵۸
کشور دستشونه و قانون براشون ارزشی نداره (1482219) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۱۴:۱۶
ایشان با توجه به استفاده از نام پروردگار در فامیلی خویش می بایست سنجیده تر رفتار کنند (1482220) (alef-13)
 
مجیدپاپی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۱۶:۱۷
اقای اله کرم قصاص قبل از جنایت کرده اند اما غافل از اینکه قیم ملت نیستند و معلوم نیست با چه حقی اینچنین گستاخانه تهدید به اشوب میکند شاید از اینکه تعدادی وی را مالک اشتر نامیدند باورش شده ولی مالک اشتر پیرو ولی اش بود اما ایا اقای اله کرم واقعا پیرو رهبری هستند کجا رهبری گفته اند تهدید به اشوب ان هم بدون هیچ دلیلی هدف این اقا شاخص کردن خودش میباشد (1482227) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۱۸:۲۷
دقیقا همین حرف الله کرم نشان دهنده ی این است که ایشان ولایی نیستند و یا در صورتی که ایشان را ولایی بدانیم باید گفت جای دیگر مشکل داریم که اجازه داده می شود رئیس جمهور منتخب ملت را به این آسانی تهدید کند و آب از آب تکان نخورد. (1482231) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۲۱:۰۱
ولایت با داشتن افرادی مثل الله کرم نیاز به هیچ دشمنی ندارد. او براحتی نقش دفاع بد از ولایت را بازی می کند. (1482235) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۲۱:۲۰
سلام
نویسنده گرامی به نکته خوبی اشاره فرمودند و آن این سخن رهبری بود که خطاب اهل فتنه در سال 88 فرموده بودند انتخابات برای آنست که مردم نظرات خودرا در پای صندوقهای رای مشخص کنند و نه در کف خیابانها ولی نکته ای که از آن مغفول شدند آنست که مردم حق دارند هر گاه احساس نمایند از طریق مجاری قانونی حق ایشان ادا نمی شود بصورت قانونی اعتراض خودرا حتی بصورت تظاهرات خیابانی ابراز نمایند و این به زمان گذشته و حال و آینده ربطی ندارد. (1482237) (alef-13)
 
رضا از همدان
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۲۵:۰۰
آقای حشمتی خیلی جلز و ولز می کنی! یه ... یه حرفی زده دیگه قرار نیست به بهانه انتقاد از یه نفر همه رو جاروکنی و عقده گشایی کنی
به نظرم سه سطر آخر حرفات بوی کینه از بچه ولایتی ها میده. ولی نگران نباش توی این هشت سال و هشت سالهای قبلی به همه ثابت شده اونایی که دم از ولایت می زنن فقط تا وقتی توان بسیج کردن مردمو دارند که در خط رهبری باشن و در عمل هم تابع و مطیع ولایت باشند (1482247) (alef-8)
 
!
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۲۵:۱۴
خداوند همه را به راست هدایت کناد! (1482249) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۲۶:۴۲
خیلی باید ساده انگار بود که در صداقت این آدما تردید نکرد. (1482250) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۲۷:۰۰
کاش این آقای توکلی دررقابت انتخاباتی با آقای خاتمی پیروز میشد تاببینیم دراجرا چه کارمیکند آیا ایشان می توانست گوشت ومرغ و طلا وسکه ولوبیا چیتی را ارزان کند
ولی آقای توکلی ازآنجا که هیچ محبوبیتی بین مردم ندارد با انتقاد از برنامه های دولت فقط قصد مطرح کردن خود را دارد (1482251) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۲۷:۴۵
دمت گرم مقاله نویس (1482253) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۲۸:۲۰
غلاف همون غلافه دیگه؟ (1482256) (alef-8)
 
قاضی زاده
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۲۹:۴۲
آقای الله کرم باید بداند امروز وضعیت کاملا" فرق کرده و بسیاری از شعار ها و ادعا ها اعتبار خود را از دست داده و اگر اقدام نسنجیده ای انجام دهند منزوی خواهند شد اگر ایشان آدم با هوشی باشنداین موضوع را خوب درک می کنند . (1482261) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۳۳:۳۲
شایسته دولتی چون احمدی نژاد، استادی مانند الله کرم است. همه چیزمان باید به همه چیزمان بیاید. (1482267) (alef-8)
 
كاردار بلاش
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۳۵:۳۶
خدواند شماهارا را روسياه كند كه اينچنين به حزب‌الله تهمت و افترا مي‌بندید
از خدا مي‌خواهم تا در قيامت من حقير را با حزب‌اللهياني نظير استاد بزرگوار الله كرم محشور فرمايد (1482270) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۳۶:۲۷
وای از آن روز که این پرده بر افتد/ نه تو مانی و نه من! (1482273) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۰:۱۲
حتماً سیاست اقتصاد احمدی نژاد خووب بود که حضرت الله کرم سکوت کردند. یا سمت استادی دهان ایشان را بسته بود!؟ تو از اقتصاد چی میفهمی که برای ما مدل خوب و بد تشخیص میدی؟ فقط نتیجه اقتصاد احمدی نژاد رو نگاه کن. اگه ریا و تظاهر شعاد نمیدی می تونی بفهمی چه بلایی سر کشور آورده. پس خواهشاً زور بازوتون رو توی سوریه و مقابل وهابی و تکفیری و سلفی خرج کنید اگه راست میگید. (1482279) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۱:۴۸
----

اگرچه برخی گفته های آقای الله کرم مانند توانمند شدن مردم با یارانه و سهام عدالت را قبول ندارم ولی شما هم بی انصافی کردید .

ایشون کی از اردو کشی حزب اللهی ها حرف زد ؟ گفت دوره کارگزاران فقط از تولید حمایت کردن و به مصرف بی توجه بودند و نتیجه اعتراضات مردمی بود . ولی در دوره حاضر چون از مصرف هم حمایت هایی شد مردم تحملشان بالاتر بود .

به طور واضح ایشون دارن حداقل از دید خودشون راه و کلید موفق بودن و جلوگیری از اعتراضات مردمی در مشکلات موجود رو به آقای روحانی نشون میدن که این همکاری با رقیب سیاسی نشانه هایی از ولایت مداری است . (1482282) (alef-8)
 
س
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۲:۳۲
دوره شعبون بی مخ ها گذشته !!!! رهبر ی مثل شیر مراقب حرکت های خود سر انی که به نام اسلام انقلاب خود کامگی میکنند، هستند . واجازه چنین فعالیت هایی را نخواهند داد. به امید حکومت قانون و جمهوری اسلامی. (1482283) (alef-8)
 
ali
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۵:۰۶
راستی به قول دوستان
تا اینجا ایتالیا وکره جنوبی وجلیلی را تو خاک خودشون شکست دادیم
حالا نوبت آلله کرمه؟؟؟
مگه نه؟؟؟ (1482292) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۵:۱۸
مردم نباید به حرفهایی امثال این آقا اهمیت بدن .کشور تازه روی آرامش دیده مردم هم از این آرامش راضین .حالا این وسط این آقا چی میگه/ (1482294) (alef-8)
 
معزی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۶:۵۳
جناب آقای الله کرم
از کدام مردم صحبت می کنید مردمی که با زبان بی زبانی حرف های خود را در انتخابات زدند !؟
یا افرادی که گاهاً به نام مردم درخیابان ها آورده می شود!!!؟؟ کارهای در سالهای قبل از دوران این دولت انجام می شد.
بنظر شما بهتر نیست به جای بسیج کردن و فعال نمودن این گروه های فشار آیا بهتر نیست به خواست مردم توجه کنید و اگر میلی به در دست گرفتن قدرت دارید از راههای قانونیآن مثل انتخابات استفاده کنید. باور کنید دیگر دوران ارعاب و تهدید و فشار گذشته است برادر! (1482297) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۸:۰۰
چرا مردم باید مسایل اجتماعی . فرهنگی . صنفی خودشان را در خیا بان طرح و حل کنند مگر گفتمان در محل مناسب در اختیار نداریم (1482301) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۸:۲۳
زهی تاسف به آقای الله کرم بفرمائید هاشمی در قلب ما جای دارد.
زهی تاسف که مشتی خودخواه را بنام مردم به خیابان می کشاند.
یک مجروح جنک و عضو خانواده شهدا (1482304) (alef-13)
 
س
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۸:۲۴
به ایشان بگویید زمان اختلاس 3000000000 تومانی کجا بودی؟ (1482305) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۸:۳۹
واقعا همینه مردم برای اینکه صسرنوشت کشورهایی مثل سوریه و مصر را نداشته باشیم اومدن پای صندوقها (1482307) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۸:۴۶
آقای اله کرم این توبمیریها دیگه ازاون توبمیریها نیست مطمئن باش اردو بکشی اردو میکشیم . (1482308) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۷:۵۷:۳۰
آره اینجا رو هم بکنید سوریه، عراق، مصر تا دل اونایی که برای همین کرور کرور پول خرج میکنن خنک شه (1483128) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۶:۴۹:۱۰
مطمئن باشید .... روحانی را هم نمی تونن بخورن. (1482312) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۰:۳۲
الله کرم و بعضی هافکر می کنن هنوز عقل کل وسردمدار حرکت مردم اند ولی نمی دانند که مردم در انتخابات 24 خرداد نمره ردی به آن ها دادند. و باید راه را برای جریان های مثبت ادیش تر باز گذاشت.کذابین چه تحفه ای داشتند؟ (1482332) (alef-8)
 
احسان
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۰:۴۱
مخالفت این آقایون با عث تحکیم موقعیت روحانی میشود. هر چه خشن تر بهتر (1482333) (alef-8)
 
ن
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۰:۴۳
بی توجهی و ولایت ناپذیری و حزب باد بودن این افراد در دوران احمدی نژاد که بزرگترین نافرمانی ها از ولایت صورت گرفت معلوم شد . برادر عزیز تمامی ملت پشت سر عقل و تدبیر ولایت صف کشیده است و عربده کش و شعبان بی مخ نمی خواهد . (1482334) (alef-13)
 
کوروش
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۱:۲۴
بسیار زیبا بود
آقای الله کرم دیگه بهتره شما جای خود را به جونترها بدید (1482336) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۱:۲۷
آ؛قای الله کرم بیخیال شو بذار زندگیمونو بکنیم تو این سالها کجا بودی جایی که زندگی میکردی تورمش چند درصد بوده یا اینکه سرکوچه تون همه چیز ؟آروم بوده استاد به درس بچه ها برس ... (1482337) (alef-8)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۱:۳۵
تجمع مسالمت آمیز بر طبق قانون اساسی مجاز می باشد اما مشکل اینجاست که این بنده خدا هیچکاری رو مسالمت آمیز بلد نیست (1482338) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۲:۰۱
قصه نباف الف!
طبق اصول مصرح قانون اساسی تظاهرات بر ضد دولت و سایر نهاد ها آزاد است و نیاز به هیچ چیزی هم ندارد ... و چون هیچ دولت و نهادی عین اسلام نیست پس فقط کافی است تظاهرات مسلحانه نباشد.

حق مردم را پاس بداریم. همه ی مردم! خواهیم آمد مثل برادران و خواهرانمان در استانبول، قاهره، ریو، مادرید ... زنده باد

شما هم بیا حسین آقا ببینیم کدوم ور خط می ایستی؟ (1482339) (alef-8)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۳:۱۴
مردم خوب بلدن جواب اردو کشی رو بدهند 9 دی یادت باشه آقای الله کرم! (1482344) (alef-8)
 
قادر
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۳:۳۰
اقای اله کرم کسی باشما بازی نخواهد کرد حتی اگه برنده شوید (1482345) (alef-8)
 
بدون نام
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۳:۵۵
آفرین خیلی خوب بود (1482347) (alef-8)
 
داریوش
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۵:۳۰
الله کرم جان دوره عقلایت وخردهست دوره اردوکشی خیابانی به پایان رسیده است (1482351) (alef-8)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۶:۴۰
الف خیلی خوب کردی این رو تذکر دادی ولی به نظر من این کمه باید بیشتر به این نیرو های افراطی پرداخت و به جامعه در بارشون اگاهی داد (1482354) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۸:۱۳
تهدید به جایی بود. (1482357) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۱۱:۲۰
بیخود کرده (1482363) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۱۱:۲۹
بله این برادران ید طولایی در به راه اندازی تظاهرات خودجوش مردمی دارند! همین پارسال بود که به فیلمهای مجوز گرفته از ارشاد هم اعتراض کردند و به صورت کاملا مردمی و خودجوش مقابل سینماها شعار میدادند! (1482364) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۱۲:۱۴
يعني خدا وكيلي از اين آقا بيش از اين انتظار داريد ، طفلك دانشگاه اين كشور !!! (1482365) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۱۲:۳۷
دوران اين حرفها گذشته است / فقط اطاعت از رهبرى ملاك است / چرا اين اقايان الله كرم و سايرين در اين دوران كه پدر مردم در امد ساكت بودند / نكند جيره و موجبشان ميرسيد كه ساكت بودند / و يا براى رضاى خدا ساكت بودند / اين اقا گوشش كر بود كه چند روز پيش حضرت اقا فرمودند از اين دولت بايد پشتيبانى و حمايت كرد / اينها وابسته به كجا هستند / و از كجا خط ميگيرند و از كجا نان ميخورند !!!!!؟؟؟؟؟ خدا كند يكبار براى هميشه معلوم شود . (1482366) (alef-13)
 
1360
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۱۵:۱۷
شما نمایندتون با دارا بودن کلی پشتوانه 3.5 ملیون بیشتر رای نیاورد چرا کاری میکنی مردم به مبانی نظام شکاک بشن شما
چرا زمانیکه دارو و دلار 3 برابر شد تظاهرات نکردی بس بابا رهبری دلش از شما خون شد (1482371) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۱۷:۰۷
ماشالله. حزب الله (1482374) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۱۸:۲۹
اتفاقا این دفعه کفن پوشان محترم حواسشونو جمع کنن
اگه خواستن بیخودی بازی دربیارن با مردم طرفن
مردم دیگه نمیذارن تجربه تلخ اردوکشی خیابونی این افراد تحت عنوان تقلبی "تظاهرات مردمی" تکرار بشه
و لطفا ببینید چه کسانی شروع کننده هستن وآتیش بیار معرکه!!
فکر میکنم همه موافق باشن که اقدام جدی علیه این نوع تهدید ها بشه و به قول نویسنده شمشیرها پیش از بیرون آمدن غلاف بشه و این حرکات در نطفه خفه بشه
امیدوارم بذارن کشور و مردم آرامش رو حس کنن

جواب هم مشخصه که چرا این 8 سال هیچکس جیک نزد؟ نه استاد؟ (1482379) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۱۹:۰۳
تاریخ ما تا بوده فراوان بوده از این شبان بی مخ ها . یکی نیست به این اقا بگه زمانی که اختلاس های میلیاردی شد چرا مردم را به خیابان دعوت نکردی ؟ چرا زمانی که 600 میلیارد در آمد نفتی داشتیم و میزان بیکاریمان طی 8 سال ثابت ماند چرا مردم را به خیابون دعوت نکردی؟ وای به دانشجویی که استادش امثال شما باشند... (1482381) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۲۲:۲۸
احتمالا با دوباره کفن پوشانی که معلوم نیست تو این 8 سال کجا بودند و چرا وقتی که اینهمه جریان انحرافی اسلام و مهدویت رو بازچه خود قرار داد ، دم نزدند، یاز به میخوان به هر بهانه بیرون بریزند و باز انصار حزب الله شلوغ کنند ودی الان دیگه دوره اصلاحات نیست و باید این پنبه رو از گوششون دربیارند.مردم به روحانی رای دادند که ارامش داشته باشند. (1482389) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۲۳:۲۲
عالی بود.اعتراض به حسن روحانی یعنی دشمنی با مردم.زنده باد اعتدال (1482392) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۲۴:۱۹
کدام ولایت؟ این آقایان فقط سنگ خود را به سینه میزنند و از کیسه ولایت برای خود خرج میکنند. رهبری باید حکم صریح و علنی دهد که این ها را دستگیر کنند اگر مخالف انها است. همانطور که در مورد بقیه اینکار را میکنند. (1482393) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۳۱:۱۲
ممنون
اعتراض و اردوکشی خیابانی اولا که به فرموده رهبری کار ناپسندیه
دوم اینکه اگر این اعتراض برای مردم هست ربطی نداره که چه کسی رئیس جمهور هست.
من خواهش میکنم نظرات مخالف رو تائید کنید تا همه بدونن که امثال آقای الله کرم جایگاه مردمی نداره ، ایشون یک آدم زیاده خواه و خود بزرگ بین هست که فکر میکنه قیم مردم هست.
امثال ایشون باعث آبرو ریزی نظام هستند . در این سال ها اگر دقت کرده باشید دلیل اعتراض های مردم و رویگردانی جوانان ... همین آقای الله کرم و دارو دسته ی ایشون و افرادی مثل ایشون بودند.
من فکر میکنم بعد از 35 سال نظام باید به چنا رشد و بالندگی رسیده باشه که به شعبان بیمخ ها نیازی نداشته باشه. (1482399) (alef-8)
 
ابوالفضل
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۳۴:۴۱
آقای الله کرم با پستی که در دولت احمدی نژاد گرفتند قیمت خود را مشخص کردند. و در مقابل تمام مشکلاتی که بوجود آمد هیچ صدایی از ایشان درنیامد.
ناگهان حالا دوباره احساس مسوولیت در ایشان ترکید و قصد جهاد فرمودند!

من فکر نمی کنم کسی با ذهنیت ایشان گوشش به قانون بدهکار باشد. شاید اگر آقای روحانی سمت وابسته ... در بورکینافاسو را برای 4 سال به او بدهند ما در وطن از دست ایشان راحت باشیم. (1482407) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۳۵:۳۷
خدا به همه ما رحم كند از دست افراط و تفريط اينها (1482410) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۳۶:۰۷
مدتی در حاشیه امن رفت تا آبها از آسیاب افتاد و اکنون دوباره برگشته تا گذشته زشت بی قانونی لباس شخصی ها را زنده کند (1482411) (alef-8)
 
محمود ک
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۳۸:۰۰
امیدوارم این افراد تو این 8 سال متوجه شده باشن که باید با مردم و منتخب مردم باشن! (1482414) (alef-8)
 
انصاري سابق
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۴۱:۵۹
آقاي الله كرم
اگر انتخابات با مجوز مقصود شما است كه هىچ مشكلي نداره و اگر منظور شما تظاهرات بدون مجوز است بايد بداني كه ما ديگه پشتت نيستيم چون دوران آن گذشته و اگر گرفنت مسئوليتي تا ساكت باشي با زهم بايد بداني كه زمانش گذشته (1482418) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۴۳:۱۳
سلام اقای محترم که این روزهای اغازین این دولتی را که هنوز حکم خود را از رهبری وقسم در مقابل ملت را طی نکرده تهدید میکنی چقدر خوب گفتی وچه به موقع سخن را ادا کردی اما چند نکته بسیار مهم جهت اطاع شما عرض دارم
1-فکر میکنم شما در موقعی که مقام معظم رهبری اعلان کردند من با موضوع اتفاق افتاد در رحلت امام گفتم من با این رفتارها مخلفم در ایران نبودید
2-البته چون شما در دانشگاه مشغول تدریس هستید ومدام با کتاب ودر س ودانشجو سر کار داریدددددددددددددددددددددددددددددددراین چند ساله اخیر نه سایتی را ونه روزنامهای را که مدام فریاد میزدند امار اعتیاد بالا رفته وسن اعتیاد پایین امد امار طلاق بالا رفته وسن افراد طلاق در دوبخش مهم یک فردی زیر بسیت سال وعمر زندگی به یک یا دوسال رسیده وامار فحشابسیار رو به افزایش است بیکار بیداد میکند سرقت در روز روشن وسن افراد خلافکار وخودکشی در جوانان ورفتارهای خلاف شونات اسلامی واخلاقی توسط زنان متحل ساختن مواد شیشه در اشپزخانها منازل ومصرف با لای مواد مخدر در نوجوانان وجوانان ودختران خود فروشی زنان ایرانی در کشورهای همسایه وفقر در اکثریت افراد جامعه فساد اداری رانتخواری را ملاحظه نفرموده اید
3-فساد در دستگاهای اداری .اختلاس در میزان باور نکردنی .مفقود شدن میلیاردها دلار از بودجه
4-گوش فرا ندادن به فرمایشات مقام معظم رهبری توسط مسولین رده یک کشور وخون به دل ایشان کردند
5-سجاده خالی برای امام زمان بشقاب غذا برای امام زمان بی حرمتی به مراجع تقلید بی اعتبار کردن ایران وایرانی با سخنان خلاف فرهنگ دینی وملی ما
6-اعلان خط قرمز در مقابل با رهبری ومردم وقانون
-7هزاران هزار درد که در دلهای همه در این چند سال جا پیدا کرده
شما کجا بودی چرا یک بار تهدید لسانی ولشگر کشی خیابانی از شما ملاحظه نشد وبه این روشها روی نیاوردی واحساس تکلیف در مقابل اینهمه سند برای از بین بردن اسلام وایران در خود احساس نکردی هیچ اشکالی ندارد خود را عزاب نده این مردم خدا دارند که من تو باضربین هم دیده نمی شویم البته بی تدبیر بیدینی باعث خسارتهای فراوانی میشود اما یک خواهش
لطف بفرمایدااعلان فرماید شما به خاطر چه چیز وبرای چه کس کار میکنید تا شاید ما غافلان روشن شویم ورا خود راانتخاب نمایم وبین بهشت شما وجهنم خودمان یکی را انتخاب کنیم حداقل هم شما تکلیف خود را پیدا میکنید وهم انان که با شما هم سو میشوند با درایت از شما پیروی میکنند .
وامید وارم این خبر خوب راکه خیلیها دوست دارنداز شما بشنوند (1482419) (alef-13)
 
آرمين
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۴۶:۱۰
بذار بيايند ببينيم چند نفرن اگر بيشتر از 100 نفر بودن همه شام دعوتن خونه ما (1482424) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۴۷:۳۱
اقای الف لطفا اینرا هم بنویس و خعواهشاپیکیری کنید در این هشت سال هیجی که معلوم و روشن برای مردم نشده باشد این روشن شده است که ما در این هشت سال کفن پوش ندیدیم. پس از رییس جمهور منتخب عواهش نی کنیم حداقل کلید این مورد را از اصولگرایان دولت نهم و دهم بگیند و انرا خواهشا نتنها باز نکنند بلکه س قفلش بکنند. به خدا قفل کردن این قفل از اب و نون برا ایرانیها واجب تر است چون به اسم دین ابرپی هر چه مسلمان و ایرانی است را می برن. (1482425) (alef-8)
 
رسول مشهدی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۴۷:۵۷
قبل از اینکه سرو کله ایشان و دوستان حرفه ای کفن پوش ایشان در خیابانها پیدا شود لطفا به این سوال جواب بدهند که دراین هشت سال کجا بودند.
اینهمه مشکلات اقتصادی مردم به کنار ولی بعضی از حرفهای آقای رحیم مشایی را زیرسبیلی رد کردند.درحالی که در زمان اصلاحات کفن پوش روز در میان در خیاباتها بودند. (1482426) (alef-8)
 
علي
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۴۸:۰۰
چرا اين آقايون در زمان احمدي كه مردم زير فشاز اقتصادي خورد شدن رگ گردنشون بالا نيامد.باج سبيلشون داره قطع ميشه؟؟؟ (1482427) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۷:۵۴:۳۰
با عرض سلام و تشكر از سايت الف كه اين مسئله اقاى الله كرم را باز كرد ! اين اقايان بدانند
مردم فريب غوغا و جنجال ها را كه معمولا هم از بيرون از مرزها فرمانش مى ايد را نميخورند !
يك رهبر داريم مثل شير و از او اطاعت ميكنيم و گوش بفرمان ايشان هستيم نيازى به كفن پوش ها و الله كرمها نيست اينها اگر درستكار و صادق بودند در اين ٨ سال يك انتقاد از اوضاع ميكردند ، يك هشدار براى گرفتاريها و گرانيها ميدادند !! ما ميدانيم درد اين اقايان چيست (1482435) (alef-8)
 
علا
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۰۰:۳۳
من فکر می کنم دوره شعبان بی مخها تمام شده باشد ومجموعه نظام .رهبری ومردم دریافته اند که این قبیل افراد جز ضررو ایجاد تنش توام با هزینه های بالا برای جامعه هیچ سودی نداشته وندارند متاسفانه باتوجه به عناوین ایشان باعث وهم وآسیب به قشری می شوند که خالصانه در دوران دفاع مقدس با نثار خونشان در گمنامی رفتند ویا در گمنامی استخوان در گلو از اعمال این طیف دارند ذره ذره آب می شوندواینها از عنوان ومزایای اجتماعی با پا گذاشتن برروی عقائد گذشته بدنبال نام ونان به قیمت هرج ومرج در جامعه هستندوتنها راه بی اعتنائی اجتماعی به عملکرداین قبیل افراد وسرکردههای آنها می باشد (1482439) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۰۲:۱۶
زنده باد حزب الله (1482442) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۰۲:۵۸
اینها نانشان در آشوب و بلوا و تحریم و گرانی و بدبختی مردم است . (1482443) (alef-8)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۰۳:۵۷
به نظر بنده بهترین شعار مرگ بر انگلیس است (1482445) (alef-8)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۱۷:۴۶
چرا قوه قضاييه يك بار براي هميشه قاطعانه و عادلانه با اين جماعت خودسر كه تا امروز هم هزينه هاي بسيار سنگيني بر كشور و نظام و انقلاب و رهبري و مردم تحميل كرده اند برخورد نمي كند؟! (1482466) (alef-8)
 
سعید57
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۱۸:۳۴
با سلام
اتفاقا بنده موافقم , و اگه بجای دولت منتخب باشم حتی برای اینا مجوز هم صادر میکنم تا اینایی که رای شان معلوم شد یکبار هم بیان کف خیابان تا تعدادشون هم معلوم بشه بلکه دست از این بازی ها بردارند. (1482469) (alef-8)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۲۲:۱۲
من فکر می کنم شما باز هم می خواهید آب را گل آلود کنید و سپس شروع به ماهی گیری کنید. فکر کنم اول باید این چنین تفرق افکنی را ریش کن کرد! (1482476) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۲۶:۰۲
خدا هم کسانی که 88 خیابان ریختند و هم اینایی که میخواند چنین غلطی بکنند را شفا بدهد.

وقتی فهم و منطق نباشد نتیجه میشود این!

انگار در جنگل زندکی میکنیم... (1482487) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۲۶:۴۱
نفس کش ها سال 88 خون بدل مردم کردند (1482488) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۳۵:۱۷
اين مدت هشت ساله حكومت احمدي نژاد متاسفانه براي خيلي‌ها توهم‌هايي را به وجود آورد كه زدودنش زمان مي برد.
عده‌اي روي اراذل و اوباش بودن سرمايه‌گذاري كردند و بعد كه با به حكومت رساندن نظاير خودشان به مدارجي رسيدند و حتي به دانشگاه رفتند يك فروند مدرك اسم و رسم دار هم گرفتند و متاسفانه استاد شدند. اينها نمي خواهند نتيجه سرمايه‌گذاري‌شان را با يك پاي صندوق رفتن مردم بر باد رفته ببينند و بنابراين متاسفانه دوباره باز خواهند گشت. اما اين بار يك فرق اساسي دارد و آن اين كه دوره ديگر دوره اين جور فكرها نيست. زمانه و پيشرفت فكر مردم دير به اين‌ها اجازه قدرت‌نمايي نخواهد داد. ميگي نه! نگاه كن! (1482514) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۰:۴۲
اگر آقای روحانی ادعای دموکراسی و ... دارد باید به مخالفانش مجوز بدهد تا راه پیمایی کنند (1482529) (alef-8)
 
ads
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۰:۴۲
اولا به سایت الف تبریک میگم که از رسانه های اون ور آبی و ضدانقلاب هوچی گری و فحاشی به عناصر انقلابی را خوب آموخته است و همان خطی که رسانه های بیگانه دنبال می کنند یعنی بهانه تراشی برای حمله به متدینین و خطاب کردن آنها با عناوین مشمئز کننده که برازنده خودشان است به بهانه انتشار مطالبی که به برخی افراد که روزگاری با جریان حزب اللهی حشر و نشر داشته اند!!! دوما آقای توکلی و سایت مطبوع ایشان علی الظاهر علاقه بسیار وافری برای ایجاد درگیری و دمیدن در کشاندن مردم به صحنه تقابل با نظام اسلامی را دارد که از مصر و سوریه نام می برد!!! سوما آقایان محترم توجه داشته باشند که روحانی را آنقدر باد نکنند که از او یک دیکتاتور بسازند که به او نشود انتقاد کرد همان اتفاقی که در دوره هاشمی و احمدی نژاد افتاد!!!! و در نهایت در دوران آقای احمدی نژاد حزب الله تمام قد در صحنه بود از مواجهه با شبکه ابتذال ساز در سینما تا اعتراض به بدحجابی و نماد های فراماسونری در شهر. و در نهایت جریان انحرافی در دولت و از این به بعد نیز با هوشیاری و خیرخواهی فضای فرهنگی و سیاسی را رصد می کند و به وقت مقتضی در صحنه حضور پیدا می کند و از یاوه گویی های نان به نرخ روزها نمی هراسد چراکه آینده از آن حزب اللهی هاست (1482530) (alef-8)
 
نو انديش
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۱۱:۴۴
شما ديگه كي هستيد! (1482697) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۳:۴۱
این اقا که تا دیروز بدترین اهانت هارو به قالیباف می کرد.دم انتخابات برای حرص و طمع قدرت میگه: به جلیلی گفتم به نفع قالیباف بره کنار.))اصلا تو کی هستی تکلیف مشخص کنی؟؟ (1482536) (alef-8)
 
سعید خانی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۸:۴۲
برادر حزب الله بصیرت ؛بصیرت . . . (1482547) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۴۸:۴۵
جناب اقای الله کرم اکیدا شما را از این حرکات بر حذر میدارم جامعه تاب و تحمل اینگونه کارها را ندارد به نظر من مردم این بار به شدت باهاتون برخورد قاطع می کنند.
تست نکنید (1482548) (alef-8)
 
بزرگان نیا
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۴:۵۵
قرآن کریم و پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) در اینکه هم کیشان و غیر هم کیشان که در محیطی مسالمت آمیز باهم زندگی می کنند ضرورت دارد به دور از تنش و هیاهو و خشونت و انگ و برچسب و تهمت و افترا با محبت و الفت و برقراری گفتمان نیکو مسائل روزمره و مشکلات و اختلافات را تا رسیدن به نتیجه مطلوب میان هم به بحث و مشورت و حل و فصل بگذارند همگی باهم هم صدا هستند و هیچ اثری از این منابع دینی مقدس وجود ندارد که انسانها را برای حل اختلافات زندگی حتی با غیر همکیشان به توسل به زور و خشونت وتهدید و ارعاب دعوت کرده باشد .
مشخص نیست چرا و طبق دستور کدام شخص و کدام گروه و بنفع چه کسانی بر خلاف نظر و خواست رهبر معظم انقلاب عده ای که به داشتن نام حزب الله افتخار می کنند هنوز هیچ اختلافی با همکیشان و هم مذهبان دگر اندیش خود پیدا نکرده برخلاف رویه دینی و برخلاف خواست خدا جرئت کرده این هم کیشان و هم مذهبان را به اعمال خشونت تهدید می نمایند و مردم کشور خود را به بازگرداندن آشوب و اضطراب وپیامدهای ناگوار آن نوید می دهند !!! (1482563) (alef-8)
 
جزا
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۴:۵۹
نه که شمه به لباس کفش راه رفتن احمدی نزاد کار نداشتید چیزی که عوض داره گله ندار عزیز (1482564) (alef-8)
 
دوست
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۵:۱۵
تظاهرات مردمی در اعتراض به سیاست های اقتصادی آقای روحانی!!!!!!!!!!!
ایشون فراموش کردند که 18 میلیون به آقای روحانی رای دادند ، احتمالاً می فرمایند که این 18 میلیون مردم ایران نیستند و خس و خاشاک هستند.
بله آقای الله کرم ، تظاهراتتون شاید تو کل ایران به 4 میلیون برسه که به ایده هاتون رای دادن. ولی همون جایی که تشریف دارید تظاهرات مردمی تون! به چند تا می رسه. 278,452 در مقابل مردم چه کار می کنی.
این روش ها تاریخ انقضا داره که اونم 8 ساله ازش گذشته. (1482566) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۶:۰۳
این ها فقط خودشون را به ولایت چسبانده اند. و اگر مردم بدانند که ولایت چقدر از آن ها فاصله دارد حسابشون دستشون می آمد.بدترین شیوه ی دفاع از رهبری شیوه ی چماقی است. مردم خودشون طرز زندگی و انتخاب را می دونند لازم نیست افرادی بخواهند ولایت را با چماق به مردم معرفی کنند مردم خودشون ولایت مدار هستند. (1482567) (alef-8)
 
سید محسن
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۷:۱۷
بعنوان یک ایثارگر منتظرم که دارودسته حسین آفا بیایند بیرون تا ببیند جه خبر است واقعا منتظرم (1482571) (alef-8)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۹:۲۵
آقاي سعيد قاسمي گفتند خانم فائزه هاشمي از رانت پدرش برخوردار است و حتي يك روز نيز زندان نمي رود.
آقاي سعيد قاسمي . ديديد كه خانم هاشمي نه يك روز بلكه 6 ماه رفت زندان..
در دين اسلام داريم به وعده هايتان عمل كنيد. اكنون وقت آن است به وعده تان عمل كنيد و ريشتان را بتراشيد. وگرنه شما نيز فريبكاري از قماش يار غارتان آقاي الله كرم هستيد. (1482576) (alef-8)
 
حميد
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۰۰:۵۲
اين جماعت به شدت مخالف رهنمودهاي ولايت فقيه و رهبري معظم رفتار مي كنند. گرچه در ظاهر و در زبان مي گويند ولايتمدارند اما در برخي مواقع كه منافعشان در خطر بيفتد به راحتي به ولايت و رهبري پشت مي كنند و بي اعتنا هستند. بارها و بارها اين را ثابت كرده اند. (1482580) (alef-8)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۰۲:۲۳
این ها فکر می کنند بصیرت در سر چماق است بصیرت در دل است. رهبری فرمودند همه به دولت کمک کنند. این شخص مصداق فتنه و انحراف است. نمی دانیم تا کی باید این ها از آبروی رهبری برای خواسته های جناحی و شخصی استفاده کنند. مگر رهبری نگفتند رای به هر نامزدی رای به نظام است. چرا ایشون 11 روز ساکت نشستند. حالا که دولت اعتدال او مده می خواهند از اعتدال خارجش کنند/ (1482586) (alef-8)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۱۱:۳۶
به نظر من هر گروهی حق داره طبق قانون اساسی، تجمع برگزار کنه، الله کرم و دوستان هم از این قاعده مستثنا نیستن، فقط دوست دارم فرداش هم به ما مجوز برگزاری تجمع بدن ... (1482595) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۱۷:۵۸
بیخود او را به احمدی نژاد نسبت ندهید خود شما هستید که وقتی بر علیه احمدی نژاد صحبت میکرد با آب وتاب نقل میکردی خیلی فراموشکارید (1482600) (alef-8)
 
پیراسته فر
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۳۳:۵۸
آقای الله کرم آدم معتبرومحترمی است و دردفاع مقدس خیلی جانفشانی کرده است واجرش باخداست ولی نمیدانم که این سردار محترم چرا خیال میکنه همه گمراه هستندغیر از خودش وچندنفردیگر که ازانگشت دستانش هم تجاوزنمیکنه 1 واینگه خیال میکنه هنوز درمنطقه جنگی است که همه دشمنند وهمیشه باید دست به ماشه باشه (1482628) (alef-6)
 
قاسم
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۳۴:۵۳
هر کسی کو دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش (1482630) (alef-10)
 
بي غرض
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۳۵:۱۲
مطمين باشيد اگر اينان مملكت را به اشوب بكشند از مزدوران انگليس و امريكا هستند نه ازپيروان مولا علي وولايت (1482632) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۴۱:۲۶
اين جماعت متاسفانه هميشه حرفشان را با زور چماق نشان مي دهند چون منطق
ندارند. و در ثاني مگر بقيه مردم حزب شيطان هستند كه ايشان خود را از سران ارشد حزب الله معرفي مي كند اگر اردوكشي خياباني درست بود 4 سال قبل مقام معظم رهبري آن را نهي نمي فرمودند. (1482641) (alef-6)
 
امین
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۴۶:۵۶
هر شخصی با هر لباسی روحانی ، رزمنده ، بسیجی ، دکتر ، مهندس ، دانشجو ، طلبه ، ولایت مدار ، مخالف ولی دوست دار ایران و همه همه آگر در کنار مردم بودند حال باهر عقیده و تفکری که داشتند آدم های دل پاکی هستند ولی اگر مردم رو اونم مردم ایران روبه خاطر عقاید و منافع خودش کنار گذاشت ناپاک ترین آدم است و نمونه اش حسين الله كرم و حسین شریعتمداری (1482650) (alef-6)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۵۸:۲۰
ما پیرو رهبریم اقای الله کرم انوقت که اقای احمدی نزاد روبروی رهبر ایستاد چرا صدات در نیامد فکر می کنی سیاست های اقتصادی هاشمی بهتر بود یا احمدی نزاد اگر از مردم می پرسی جوابت را در انتخابات دادند پس به عنوان یک اپوسیوزیون در اقلیتی پس ساکت.... (1482677) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۹:۵۹:۵۹
جناب الله اکرم..طلب چه چیزی را می کنی..جنگ رفته ای.انقلاب را نگه داشته ای..ما هم جنگ رفتیم وما هم پا به پای این انقلاب زخم خودیم..ولی ادعایی نداریم..وظیفه همه بوده..اگر هر کسی که حنگ رفته باشه طلبی کند باید همه به جان هم بیافتیم......متاسفانه کسانی که در زمان جنگ ما حتی اسشمی از آنها نمی شنویدیم شده اند پرچمدار و کسانی که خدمت خالصانه داشته اند شده اند گوشه نشین...دوران این طلب خواهی تمام شده..به فکر سازندگی باشیم.. (1482682) (alef-13)
 
قلاوند
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۰۰:۱۹
تا ریخ مصر ف کرم الله ها تمام شده .. (1482684) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۰۹:۲۳
دوره شعبون بی مخ ها گذشته !!!! رهبر ی مثل شیر مراقب حرکت های خود سر انی که به نام اسلام انقلاب خود کامگی میکنند، هستند . واجازه چنین فعالیت هایی را نخواهند داد. به امید حکومت قانون و جمهوری اسلامی.
, ين جماعت به شدت مخالف رهنمودهاي ولايت فقيه و رهبري معظم رفتار مي كنند. گرچه در ظاهر و در زبان مي گويند ولايتمدارند اما در برخي مواقع كه منافعشان در خطر بيفتد به راحتي به ولايت و رهبري پشت مي كنند و بي اعتنا هستند. بارها و بارها اين را ثابت كرده اند
قرآن کریم و پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) در اینکه هم کیشان و غیر هم کیشان که در محیطی مسالمت آمیز باهم زندگی می کنند ضرورت دارد به دور از تنش و هیاهو و خشونت و انگ و برچسب و تهمت و افترا با محبت و الفت و برقراری گفتمان نیکو مسائل روزمره و مشکلات و اختلافات را تا رسیدن به نتیجه مطلوب میان هم به بحث و مشورت و حل و فصل بگذارند همگی باهم هم صدا هستند و هیچ اثری از این منابع دینی مقدس وجود ندارد که انسانها را برای حل اختلافات زندگی حتی با غیر همکیشان به توسل به زور و خشونت وتهدید و ارعاب دعوت کرده باشد .
مشخص نیست چرا و طبق دستور کدام شخص و کدام گروه و بنفع چه کسانی بر خلاف نظر و خواست رهبر معظم انقلاب عده ای که به داشتن نام حزب الله افتخار می کنند هنوز هیچ اختلافی با همکیشان و هم مذهبان دگر اندیش خود پیدا نکرده برخلاف رویه دینی و برخلاف خواست خدا جرئت کرده این هم کیشان و هم مذهبان را به اعمال خشونت تهدید می نمایند و مردم کشور خود را به بازگرداندن آشوب و اضطراب وپیامدهای ناگوار آن نوید می دهند (1482694) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۱۶:۱۰
عدم صداقت و قدرت طلبي و انحصارطلبي و دنياطلبي و فريبكاري اين جماعت كه نقابي دروغين از دين و ارزشها و شهدا و ... بر چهره دارند همين بس كه در 8 سال گذشته حتي يك بار هم بر ضد گراني كمرشكن و مشكلات سخت معيشتي مردم تجمع نكردند.
همين بس كه براي كاغذپاره شدن پول ملي تجمع نكردند.
همين بس كه بيكار شدن كارگران كارخانجات و عقب افتادن 6 ماهه و يك ساله حقوق كارگران برخي كارخانجات تجمع نكردند.
براي خط قرمز ناميدن كابينه تجمع نكردند.
براي فساد عظيم بانكي تجمع نكردند.
براي تخلفات متعدد دولت از قانون تجمع نكردند.
با تاسف عميق اعتقادات ديني و مذهبي مردم ابزاري شده است براي سوءاستفاده اين جماعت از احساسات پاك مذهبي مردم و بالا رفتن از نردبانهاي قدرت.. كاري كه با تاسف عميق در 8 سال اخير تا حدي موفق به انجام آن شدند و البته نتايج تاريك و خسارت بار آن را در زندگي مردم و حوزه هاي مختلف اداره كشور از اقتصاد و سياست داخلي تا فرهنگ و محيط زيست و .... مي بينيم... (1482700) (alef-13)
 
رازینه
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۲۰:۵۴
چرا آقای الله کرم و طرفدارانشان و یا کسانی که مورد اشاره ایشان هستند، از حقّ مصرّحشان در اصل 27 قانون اساسی محروم باشند؟

چه زمانی قرار است این حقّ ملّت به رسمیت شناخته شود و تابع سلیقۀ سایت الف یا وزارت کشور یا هر نهاد و مرجع دیگری نباشد ؟

سایت الف با چه جرئت و جسارتی، اعمال اصل 27 قانون اساسی را منع می کند؟ (1482706) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۳:۳۷:۰۸
چرا از حق مصرحشان در این هشت سال استفاده نکردند؟ آیا وضع حجاب خوب بود یا مشکل اقتصادی نبود یا روسا با زنان دست ندادند یا تابوت چاورز را نبوسیدند یا به علما توهین نکردند یا .....؟؟؟؟ (1483063) (alef-6)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۲۹:۴۶
اشکال نداره کفن پوش بشن ما جوابشون رو خواهیم داد! (1482715) (alef-13)
 
slm
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۳۵:۵۳
مسلما دوستاني كه هميشه سعي داشتند از خود چهره اي ولايي به نمايش بگذارند، كساني كه تا ديروز مدعي بودند كه يك اشارت رهبري برايشان كفايت مي‌كنند،... این آقایون فقط آنجایی که به سودشان است ادعای ولایی بودن میکنند .. همه میدانیم دل رهبری از امثال الله کرمها خون است و ضربه ای که امثال اینها به انقلاب زده اند هیچ ضد انقلابی نزده امیدوارم رهبری با درایت خود ریشه ی این بد اخلاقی ها را در کشور بزند.. (1482722) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۳۶:۲۵
راهنمایی دوستانه خوبی بوبد (1482723) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۱:۰۴:۳۸
خداروشکر که کشور قانون داره
و حضرت آقا گفتن که تن دادن به قانون بد از بی قانونی بهتره
افتخار میکنم به مردم کشورم که انقدر شعورشون بالاس
اگه از مرد عقب افتادید اشکال نداره کف خیابونو کثیف کنید تا قانون بزنه تو دهنتون (1482742) (alef-13)
 
ه
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۱:۱۳:۴۶
نگفته خودشون میان اعتراض میکنن
گفته در صورت اجرای سیاست های ... مردم که همیشه هوشیارند اعتراض میکنن
سایت الف هم از فرصت استفاده کرده و در جهت تخریب الله کرم مطلب نوشته که خودشون میان!!!!!!!
انصاف و تقوا چیز خوبی هستند (1482750) (alef-13)
 
کیومرث
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۸:۵۳:۵۸
وقتی تو و رئیست می گین مردم ملت حساب کار دستشون میاد. انصاف و تقوا چیز خوبی هست که اونم شما و رئیست دارین!!!! (1483261) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۱:۲۹:۰۶
اینها وقتی با منطق رهیری عزیز روبرو شدند، خودشان خفه خواهند شد. این فرقه در مقابل اراده رهبر معظم انقلاب و مردم عزیز، عددی نیستند. (1482764) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۳:۰۹:۵۹
کسانی که چهار سال پیش رای ملت رو حاشا کردن و او ن بلا رو سر مملکت آوردند ظاهرا حاشیه امنیت دارند ولی تا الله کرم یه حرفی زده هیچی نشده فحش و بد و بیراه نثارش می کنید؟ دوستان تهدید به تظاهرات که جرم نیست؟! البته کلا رویه الله کرم رو قبول ندارم ولی یعنی باید دهن اینها رو بست؟ پس "مثلا روشنفکرها "چه فرقی با دیگران دارند؟ (1482861) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۳:۱۵:۲۰
الف جان ! خوب مدافع روحانی شدی ها !
منظور ایشون اردوکشی خیابانی نبوده ، منظورش تجمعات و تظاهراتی نظیر آنهایی که در همین سال ها هم شاهد بودیم (مثلا در مورد اکران فیلم ها بوده ..) که با اردوکشی غیرقانونی 88 در مقابل رای مردم تفاوت دارد . شما که مثلا مدافع آزادی بیان هستی ی چرا ؟!!
دوستی می گفت در مشهد بعد از اعلام پیروزی روحانی یکی از خیابان های اصلی را بستند و حسابی می زدند و می رقصیدند و شادی می کردند ! کاری به سد معبر و مزاحمت برای مردمش ندارم ، می گفت من که رسیدم بینشان از روی قیافه ام گفتند این به جلیلی رای داده ؟! آنقدر روی ماشین بالا و پایین پریدند و چراغهایش را شکستند و ... و خلاصه حسابی عقده گشایی کردند ! کلا این جماعت فقط می خواهند خودشان آزاد باشند و البته هرکاری می خواهند بکنند . (1482865) (alef-6)
 
ياسر
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۳:۳۹:۲۵
اتفاقا حضور اين اقا براى مقابله با خواست اكثريت جامعه نويد اينده روشنى است براى كسانى كه دوست دارند منطق و عقلانيت بر اين كشور حاكم باشد (1482890) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۰:۱۱:۴۵
اطمینان داشته باشید دوران الله کرم ها گذشته راستی ایشان در این 8 سال که این همه مصیبت برای اسلام و مراجع ایجاد کردند کجا بود ؟ (1482922) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۰:۱۷:۱۳
منافع آقايون به خطر افتاده ميخوان اردوكشي خياباني كنند. (1482930) (alef-6)
 
دکتر شیبانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۰:۳۷:۱۶
نه آقای الله کرم نه هیچ کس دیگه نمی تونه امید را از مردم بگیره زمان سو استفاده به نام جبهه و جنگ گذشت جانباز 70 درصد همراه مردم (1482962) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۰:۵۵:۴۲
احمدی نژاد بی قانونی به روش قانونی و با شعار های اعتقادی
الله کرم بی قانونی به روش بی قانونی و با چماق در فرم لباس شخصی (1482979) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۱:۲۵:۵۹
کسی می دونه "تشویش اذهان عمومی" و "اقدام علیه امنیت ملی" معنیش چیه؟ (1483004) (alef-6)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۱:۵۴:۴۶
رفتارالله کرم ودارودسته اش به امنیت ووجهه کشور لطمه زیادزده ازخبرگزاری معتبر پارس بعیدبود که باامثال این اقا که منطق رادرچماق می داندمصاحبه کند (1483030) (alef-6)
 
بهنام
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۲:۰۹:۲۹
هیچ کسی حق بر هم زدن آرامش مردم را ندارد. یه عده سیاستمدار منفی همیشه به مردم و کشور صدمه زده اند. اینا بدانند اینجا مصر و ترکیه نیست و وقت اینجور چیزا گذشته است. حالا یه جناحی در انتخابات موفق نشده نباید شلوغ کاری کند. (1483043) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۳:۳۵:۳۱
ظاهرا از الان احساس کرده اند در اینده نزدیک بیکار می شوند. ماموریت ارزی در بالکان و نیز به اصطلاح استادی پایان یافته به فکر شغل جدید برای خود هستند. ای کاش یکبار در طول این هشت سال و وضع بی حجابی- دوستی با مردم اسرائیل- تورم کمرشکن- دست دادن با زنان - بوسیدن تابوت یک مسیحی و ... فقط اندکی همت و غیرت خود را نشان میدادند تا الان بتوانیم صداقت ایشان را اندکی- تنها اندکی -باور کنیم (1483061) (alef-6)
 
محمد امامی
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۷:۲۵:۴۹
سلام : آیا مخالفان دولت فعلی اگر اعتراضات خیابانی کنند ضمانت می دهند که به اموال دولتی ومردم آسیب نرسد؟ در سال 88 دیدیم که آنها نمی توانند ضمانت بدهند . ولی مردم حزب الهی می توانند ضمانت بدهند همانطور که وقتی آقای روحانی پیروز شد به او تبریک گفتند و به خیابانها نریختند و اموال مردم را آتش نزدندو فهم وشعور سیاسی خود را نشان دادند آیا اصلاح طلبها می تواند چنین کار کنند فکر نکنم؟ (1483095) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۷:۵۱:۰۲
اینها باید بدونند دوره عربده کشی های خیابانی تمام شده ، حرفی و نقدی داری با منطق بگو . مهم نیست کی رییس جمهوره مهم اینه که ما باید بتونیم خواسته مون رو به شکل مدنی بیان کنیم . نه از رانت قدرت برای مقابله با دولت استفاده کنیم .
هنوز مردم یادمون هست که بعد انتخابات مجلس ششم اون فرد که از همین آقایون بود حجاریان رو ترور کرد . ترور به هر شکلش محکومه و اگه با رفتار سیاسی کسی هم مشکل داری باید اعتراض مدنی کنی نه از همین رانت های دائمی قدرت استفاده کرده ترور کنی و بعدش هم قوه قضائیه حداقل جرم رو برات تعیین کنه ولی چهار نفر که از زور نداری زورگیری کردند رو اعدام کنه . قانون قانونه و بدون کم و کاست باید برای همه اجرا بشه . (1483117) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۷:۵۶:۴۵
اقای الله کرم دست از سراین ملت بردارین . تو این 8 سال به خواب زمستانی رفته بودین . حالا که منافع یه عده (2درصد جامعه ) به خطر افتاده دوباره عرض اندام میکنید . برادر دیگه تموم شد . (1483124) (alef-6)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۸:۳۲:۳۳
دیگر دوران لات بازی با لباس دین بسر آمده !
مردم فهیم دیگر جلو آشوب طلب ها سکوت نمیکنن و نمیگذارن مصر و سوریه تکرار بشه. (1483200) (alef-6)
 
احمد رضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۸:۴۷:۱۲
دوباره کفن گران میشه ..چرا این حضرات دوباره سرو صداشون در امد 8سال به این مردم چه گذشت هیچ صدایی در نیامد ..با چه زبانی این ملت بگوید امثال این اقا را نمیخواهند (1483239) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۸:۴۹:۲۷
ای ی ی ی و ا ا ا ا ی ی ی یه بار دیگه کفن به تن ها ی خود جوش برگشتند!!!
امیدوارم کلید آقای روحانی بتونه این معضل رو هم حل کنه (1483245) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۸:۵۶:۵۳
شما و گروه طرفدارتان انحصار طلب هستید و واژگونه اصطلاح اصلاح طلب را برگزیده اید.
اگر در انتخابات رای بیاورید ان انتخابات را سالم و بی نظیر می نامید و اگر در انتخاباتی رای نیاورید همه را متهم به تقلب کرده و هر چه می خواهید می کنید.
هنوز هیجی نشده مقاله می دهید و فضای صدا شکنی بر جامعه تحمیل می کنید .
چطور است که در این هشت سال و حتی در این روزهای پایانی دولت جاری هر چه خواسته اید گفته اید و می گوئید ولکن از گل نازک تر را تحمل ندارید .
من نه طرفدار احمدی نژادم و نه طرفدار روحانیچرا که هر دو عزیز را گرفتار مشتی اطرافیان وهوادار فرصتطلب می شناسم .
برای ایجاد فضای سیاسی مترقی تنا و تنها آزادی در انتقاد آزادی در بیان و آزادی در اطلاع رسانی و افشای هر جز و کلی از انحراف بایستی حاکم باشد .
تا موقعی که در قبال هر صدائی پاشنه تهدید و ارعاب و هیچ کس حرف نزند که آقا را خوش نیاید بر رفتاترمان جاری است نه احمدی نژاد و نه روحانی و امثالهم قادر به عمل به ماده به ماده منشور ملت که همان قانون اساسی است نخواهند بود.
شما اگر به راستی طالب آزادی و هوادار شعارهای روحانی هستید بجای این جبهه گیری های نا سالم عمل به قانون اساسی را ترویج کنید و از هر سه قوه بنا به وظائفشان اجرای قانون اساسی را طلب کنی و بی جهت از هر صدائی صحنه ارعاب نسازید.
توصیه به اصلاح طلبان: لطفا از مصادره کسی که خودش به صراحت اعلام می کند که وامدار کسی نیست و آمده است تا میثاق ملی یعنی قانون اساسی را پاس دارد خوداری کرده و قانون مداری پیشه کنید و از بینش نوک بینی فراتر روید شاید در مقدمه اصلاح طلبی خویشتنتان را بتوانید با جامع اندیشی اصلاح کنید. (1483271) (alef-6)
 
داود گ
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۸:۵۹:۰۲
لام
آقاي الله كرم شما توي اين 8 سال كه مردم در بدبختيو فلاكت زندگي كردند كجا بودي؟ اين چه مسلكي كه شما داريد تا مردم در فلاكتند خبري ازتون نيست ولي تا كسي قرار بياد و آرامشو به مردم برگردونه سرو كلتون براي آشوبو چوب لاي چرخ گذاشتن پيداتون ميشه؟ جناب آقاي الله كرم ما هنوز يادمون نرفته كه چه بلاهايي سر دولت خاتمي آورديد.باز آمدي با دوستانتون فضاي مملكتو بهم بريزيد. ما اگه نخواهيم شما دلسوزي كنيد بايد كيو ببينيم. بابا مردم از امثاله شماها خسته شده اند. بسه ديگه بابا ... (1483275) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۹:۱۲:۴۲
الان اگه شعبان بی مخ هم زنده بود حتماً به کسوت استادی در آمده بود!!!! روحش شاد که ظاهراً راهش ادامه دارد!!! (1483303) (alef-6)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۹:۱۳:۵۰
آقای اله کرم ودوستانش در این هشت سال از حاتم بخشی های دولت حسابی بهره مند شدند از پست ومقام گرفته تا پول و کارخانه ومعدن و...لذا نیازی به سردادن شعار وااسلاما وکفن پوشی و با چوب وچماق حمله کردن به دولت نداشتند ،دردولت جدید اگر مانند دولت قبلی برخوردار گردند که اوضاع آرام خواهد بود اما اگر ذره ای از منافعشان کم گردد ،دوباره به یاد اسلام ورهبری می افتند . (1483307) (alef-6)
 
امير ميانجي
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۹:۲۳:۴۰
آقاي الله كرم بايد بداند كه براي فعاليت سياسي بايد قانون را رعايت كند يعني اول حزبي تاسيس كند و سپس براي تجمعات حزبش مجوز بگيرد و بعد تجمع راه بياندازد . بايد بداند كه دوران اصلاحات و سركشي هاي عده اي بنام حزب الله تمام شده و اگر اينبار بخواهد بي قانون و قاعده عمل كند ما هم درست مثل خودش عمل مي كنم راهپيمايي در مقابل راهپيمايي يعني دور از انتظار نبايد باشد كه مثل اينروزهاي مصر مخالف و موافق كف خيابان باشند . به اقاي الله كرم ربطي ندارد كه روحاني چه سياستي را درپيش مي گيرد مگر ايشان به اقاي روحاني راي داده اند كه طلبكار باشند و تعيين تكليف كنند . انتقاد بعد از شروع بكار دولت از عملكرد انهم در رسانه ها آزاد است اما عمليات خياباني را اينبار با عمليات خياباني پاسخ خواهيم داد .
نا گفته نماند كه من هم مثل حسين الله كرم رزمنده و جانباز و سردار هستم . (1483334) (alef-6)