نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 361848
خبر خوش برای مستمری‌بگیران تامین اجتماعی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۷
مدیرکل امور فنی مستمری‌های سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت افزایش حقوق مستمری‌بگیران این سازمان در ١٣ اداره کل این سازمان از ٢٤ خرداد خبر داد.

به گزارش ایسنا، منصور آتشی در این باره اظهار داشت: هیأت وزیران در تاریخ ١٦ خرداد افزایش حقوق مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی را تصویب کرد و در این سازمان اقدامات لازم برای اجرای این مصوبه صورت گرفت و نرم افزارهای مربوطه تهیه شد.

وی با بیان اینکه مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی از ٢٠ لغایت ٢٧ هر ماه به حساب آنان واریز می‌شود، گفت: افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در ٢٠ استان کشور از ٢٠ خرداد و همزمان با حقوق خردادماه درحال پرداخت است.

آتشی ادامه داد: متاسفانه در ١٣ اداره کل به دلیل اجرای برنامه پرداخت متمرکز، بروز نقص فنی در نرم افزار مربوطه منجر به چهار روز تأخیر در اِعمال افزایش حقوق بازنشستگان شد که بابت این موضوع از بازنشستگان و مستمری بگیران محترم پوزش می‌طلبیم.

مدیرکل امور فنی مستمری‌های سازمان تأمین اجتماعی گفت: بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در سراسر کشور که تاریخ دریافت مستمری آنان از ٢٤ لغایت ٢٧ هر ماه است؛ حقوق خرداد ماه را بر اساس افزایش اعمال شده برای سال جاری دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: در ١٣ اداره کل که برنامه پرداخت متمرکز درحال اجراست نیز؛ مستمری بگیرانی که از ٢٠ لغایت ٢٣ هر ماه حقوق دریافت می‌کنند، حقوق خرداد ماه را مطابق روال گذشته و بر اساس حقوق سال ٩٤ دریافت کرده‌اند که مابه التفاوت حقوق خرداد این عزیزان نیز در روز ٢٤ خرداد به حساب آنان واریز می‌شود.

براساس گزارش سایت تامین اجتماعی، ١٣ اداره کل مورد اشاره عبارتند از ادارات کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ، شرق تهران بزرگ، بوشهر، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، فارس، اصفهان، کرمان، هرمزگان، همدان، مازندران و البرز.
 
کلمات کلیدی : مستمری بگیران+تامین اجتماعی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۴ ۰۱:۰۴:۵۲
خبرخوشش چیه ؟ رفتیم حقوق گرفتیم دیدم یازده درصدحقوقمون اضافه شده نه چهارده درصد .دروغگوها (3755929) (alef-13)
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۴ ۰۱:۲۰:۳۹
واااااااای چه خبر خوشی.الان سکته میکنم از خوشحالی.حقوق ما رو هشتم هر ماه میدادن سه روز سه روز کشیدن جلو الان بیست و پنجم پرداخت میکنن یکی هم نیست بگه تکلیف اون ۱۷ روز مستمری ما چی شده الان بعد از گذشت سه ماه از سال تو بوق و کرنا میکنن که افزایش حقوق رو پرداخت میکنیم (3755937) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.