توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501545
نظرکمیسیون اجتماعی درباره۴ وزیر پیشنهادی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به حضور ۴ وزیر پیشنهادی در جلسه امروز این کمیسیون از اعلام حمایت یکپارچه اعضای کمیسیون از وزیر پیشنهادی کار خبر داد و در عین حال گفت: وزرای پیشنهادی کار، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و دادگستری پاسخگوی سوالات بودند و کمیسیون اجتماعی نیز درمجموع به نظری نسبتاً مثبت درباره همه این وزرا رسید

مسعود رضایی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به حضور ۴ نفر از وزرای پیشنهادی در جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد: بنابر برنامه‌ریزی صورت گرفته امروز آقایان ربیعی وزیر پیشنهادی کار، رفاه و تعاون اجتماعی، سلطانی‌فر گزینه معرفی شده برای وزارت ورزش و جوانان، آوایی وزیر پیشنهادی دادگستری و همچنین بطحایی وزیر معرفی شده برای تصدی آموزش و پرورش در کمیسیون حاضر شدند. 

او گفت: بر این اساس هر یک از وزرای حاضر در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی حدود یک‌ساعت به تشریح برنامه‌های خود و پاسخگویی به سوالات نمایندگان پرداختند. 

نماینده اصلاح‌طلب مردم شیراز با اشاره به پاسخگویی مناسبت هر ۴ وزیر پیشنهادی در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی گفت: در ‌‌نهایت وزرای پیشنهادی تاحدودی پاسخگوی سوالات بودند و کمیسیون اجتماعی نیز درمجموع به نظری نسبتاً مثبت درباره همه این وزرا رسید و قرار شد آن‌ها نیز تلاش خود را برای کسب رای‌اعتماد نمایندگان در صحن به‌کار ببندند. 

واکنش منفی کمیسیون اجتماعی به انتشار شایعات نگران‌کننده درباره ربیعی

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در پاسخ به سوالی درباره علت بیان برخی انتقاد‌ها درمورد وزیر پیشنهادی کار طی روزهای گذشته و کاهش سطح این انتقادات طی یکی، دو روز گذشته، تصریح کرد: متاسفانه در مورد آقای ربیعی ابهامات و حتی شایعاتی منتشر شده بود و بعضاً موجب نگرانی عمیق درمیان نمایندگان شده بود اما با تحقیقاتی که تعدادی از نمایندگان مخصوصاً در کمیسیون اجتماعی انجام دادند، متوجه شدند که عمده این مسائل شایعه بوده است. 

او گفت: در این جلسه نیز برخی نمایندگان درباره برخی کم‌کاری‌ها در هلدینگ‌های وابسته به شستا اظهارنظر کرده و آقای ربیعی نیز به سوالات و ابهامات پاسخ داد. 

رضایی در پایان خاطرنشان کرد: بر این اساس کمیسیون اجتماعی پس از استماع توضیحات وزیر پیشنهادی کار، رفاه و تعاون اجتماعی، به‌صورت یکپارچه از حضور ربیعی در این وزارتخانه اعلام حمایت کردند.
 
کلمات کلیدی : کمیسیون اجتماعی+رای اعتماد به وزرا+مجلس+رای اعتماد+دولت دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.