نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493941
عبور روزانه ۱۱۰۰ پرواز از آسمان ایران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۳
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: روزانه به طور متوسط، ۱۱۰۰ پرواز عبوری و ۹۰۰ پرواز داخلی، در آسمان کشور انجام می‌شود.‌

به گزارش مهر به نقل از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی، رحمت‌الله مه‌آبادی‌ اظهار داشت: در حوزه فرودگاهی به ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری نیاز داریم و در حوزه خرید تجهیزات ناوبری، فرودگاهی، فنی و مهندسی نیز نیازمند ۲۵۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری هستیم.

وی ادامه داد: برای خرید تجهیزات ناوبری و خدمات فرودگاهی، بودجه عمومی و درآمدهای شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران جوابگو نیست و نیاز مالی ما باید از طریق سرمایه‌گذاری تامین شود.

‌رئیس هیات ‌مدیره‌ شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران افزود: ‌اکنون ۵۴ فرودگاه در کشور فعال هستند و به طور متوسط روزانه ۱۱۰۰ پرواز عبوری و ۹۰۰ پرواز داخلی در آسمان کشور انجام می‌شود.
 
کلمات کلیدی : آسمان ایران، هواپیما
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۳۰ ۰۹:۲۹:۴۵
ما باید به سرعت به تجهیزات مناسب مجهز شویم . همچنین مطمئن باشیم که نیروی انسانی مرتبط در وضعیت خوبی هستند . کافی است یک اتفاق کوچک بیفتد تا تمام این در آمد از دست برود و امکان جبران هم نخواهد بود . (4482832) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.