نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463944
کوهکن: شورای نگهبان کسانی که رفتار و گفتارشان عدم پایبندی را نشان می‌دهد، رد کند
بخش سیاسی الف، 30 فروردین 96
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی از شورای نگهبان خواست بدون رودربایستی مر قانون را اجرا کند و هر آن کسی را که رفتار و گفتارش عدم پایبندی را نشان می‌دهد، رد صلاحیت کند.

به گزارش ایسنا، محسن کوهکن در نطق میان دستور خود در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس اظهار کرد: من حرف دوست همکارم را نمی زنم که اگر فلان آقا را در انتخابات ریاست جمهوری تایید کنیم استعفا می دهم بلکه از شورای نگهبان می خواهم مر قانون را اجرا کند و هر آن کسی که مطابق قانون صلاحیت ندارد را رد کند، هیچ اتفاقی در مملکت نخواهد افتاد.

وی افزود: ما در کشور تجربه کردیم فردی که رئیس جمهور بود،‌ ارتش و نظام را در زمان جنگ تا مدتی فرماندهی می کرد، مجلس عدم کفایت سیاسی او را تصویب کرد و او از کشور فرار کرد، لذا خواهش ما از شورای نگهبان این است که همچون سابق بدون رودربایستی مر قانون را اجرا کند و هر آن کسی را که رفتارش و گفتارش عدم پایبندی را نشان می دهد رد کند.

این نماینده اصولگرای مجلس خطاب به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: کسی که خود را برای در اختیار گرفتن سکان اجرایی کشور آماده می کند، تراز کلام او باید تراز این جایگاه باشد. نباید به نوعی صحبت کند که شنوندگان فکر کنند اگر او انتخاب شود تمام مشکلات مملکت را یک شبه حل می کند. این خیانت به باورهای مردم است. نباید اساس را بر تخریب دیگران گذاشت. کِی قرار است فرهنگ گفتمان خودمان را در این مملکت اصلاح کنیم.

وی ادامه داد: برادری که امروز کاندیدا شده در پایان دولت قبل می گفت این دولت یک کار خوب انجام نداده است. حالا تحویل بگیرید مقابل شما هم می گویند این دولت یک کار خوب انجام نداده است. هم حرف شما غلط بود و هم حرف کسی که امروز این حرف را می زند.

کوهکن خطاب به معاون اول رئیس جمهور گفت: بسیار خب شما کاندیدا شدید و می خواهید به آقای رئیس جمهور کمک کنید اشکالی ندارد، پس از تایید صلاحیت این کار را بکنید اما از شما انتظار است فضای کشور را از سمت و سوی آرامش خارج نکنید و نگویید کاندیدا شدم که بگویم دولت را با چه فسادی تحویل گرفتیم. به آن برادر هم می گویم نرو در غرب کشور و نگو دولت قرار است بعد از انتخابات اعلام کند بانک های کشور ورشکسته هستند. می دانی این حرف یعنی چه؟ و اگر اعتماد مرد سلب شود و پولهایشان را از بانک ها بیرون بکشند چه اتفاقی می افتد؟ بانک هایی که سپرده ها و وام ها را 18 درصد می گیرند با هزینه های سه چهار درصدی و جرایم ورشکست نمی شوند، لذا برای مردم نگرانی به وجود نیاورید.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ انتخابات ریاست‌جمهوری + کوهکن + شورای نگهبان
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۲۱:۱۰:۲۲
شورای نگهبان خودش می دونه چیکار کنه . بهتر جناب نماینده به فکر وظایفشون باشن نه دستور دادن به شورای نگهبان (4269574) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.