توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409340
تشبیه عجیبی که قاضی‌پور درباره برادران لاریجانی کرد /انتقادات از رئیس جمهور
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۶
نماینده مردم ارومیه از تأخیر رئیس جمهور در جلسه علنی امروز مجلس انتقاد کرد و گفت که بخشی از سخنان حسن روحانی خارج از موضوع بوده است.

به گزارش ایسنا، نادر قاضی‌پور در تذکری در جلسه علنی بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) مجلس، اظهار کرد: انضباط جلسات مجلس به عهده رئیس ولایتمدار مجلس است. ابتدای مجلس محضر رهبر رفتیم و ایشان حکم دادند که نظم در مجلس حاکم شود.

وی افزود: ایشان مثالی زدند، گفتند در رژیم گذشته دو برادر بودند که برادر بزرگ مثل شما رئیس مجلس بود و برادر دیگر رئیس دولت بود. پنج دقیقه دیر آمد و برادرش او را راه نداد.

نماینده مردم ارومیه اضافه کرد: شما با چه مجوزی آقای روحانی را که نیم ساعت دیر به مجلس آمد راه دادید و اجازه دادید 47 دقیقه خارج از موضوع صحبت کند و تذکر هم ندادید در حالی که شما به این نامه سوگند یاد کرده‌اید.

رئیس مجلس یادآور شد: البته از نظر آیین‌نامه‌ای تخلفی صورت نگرفت، ایشان دیرآمدند، ما وارد موضوع دوم شدیم و رأی گرفتیم و بعداً موضوع رأی اعتماد را مطرح کردیم.

لاریجانی اضافه کرد: اینکه رئیس جمهور در موضوع صحبت کرده یا نه طبق آیین‌نامه ایشان می‌تواند در مورد برنامه صحبت کند. حالا سلیقه شما این بود که بیشتر راجع به سه وزیر صحبت کنند، خلافی صورت نگرفته است.
۱۳۹۵/۰۸/۱۷ ۰۸:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۵ ۱۰:۳۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۲ ۰۹:۱۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۶:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۶:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۶:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۶:۰۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۴:۱۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۲:۱۸
 
 
کلمات کلیدی : جلسه رای اعتماد + وزرای پیشنهادی دولت + مجلس + قاضی‌پور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.