نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409944
پیام 13 آبان به روایت وزیر جدید آموزش و پرورش/پیگیر رتبه بندی معلمان هستیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جان فشانی دانش آموزان در روز 13 آبان گفت: نسل امروز ما هم باید توجه داشته باشند که نسبت به کشور و جامعه مسئولیت پذیری‌شان بالا باشد.

به گزارش ایسنا، دکتر فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در مراسم راهپیمایی 13 آبان در جمع دانش آموزان و دانشجویان حضور یافت و گفت: وظیفه ما در نظام تعلیم و تربیت این است که دانش آموزی را تربیت کنیم که مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد و بتواند در مواقع حساس از نظامش دفاع کند.

وی در پاسخ به سوال ایسنا درباره پیام روز 13 آبان برای نسل امروز افزود: روز 13 آبان یادآور این است که دانش آموزان در مقطع حساسی که نظام نیاز به دفاع داشت حاضر شدند جانشان را در این راه فدا کنند و این بزرگترین ثمره ما است.

دانش آشتیانی ادامه داد: جوانان و دانش آموزان نسل امروز ما هم باید توجه داشته باشند که از همین الگو تبعیت کنند و مسئولیت پذیری‌شان نسبت به کشور و جامعه بالا باشد به طوریکه هر گاه خطری احساس کردند بتوانند ادای دین کنند.

وزیر جدید آموزش و پرورش در پاسخ به سوال دیگر ایسنا درباره موضوع رتبه بندی معلمان که پیش از این اعلام کرده بود باید مرحله جدیدی در این زمینه آغاز شود اظهار کرد: بحث پیشبرد رتبه بندی معلمان جزء برنامه‌های ماست و حتما آن را پیگیری می‌کنیم بنابراین باید در این راستا برنامه ریزی کنیم و در این جهت قدم برداریم.
 
کلمات کلیدی : فرهنگیان، معلمان
 
فرهنگی تهران
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۱۳ ۱۱:۰۵:۴۳
دکتر دانش آشتیانی عزیز. پیگیری را دوستان قبل هم می کردند اجرا آن در سریعترین زمان ممکن مهم است. باز هم وعده های توخالی شروع شده است. مثل وعده حل مشکل مردم در 100 روز. . دکتر عزیز این وعده ها را ما معلمان زیاد شنیدیم. لطفا وعده ندهید عمل کتید. (3999711) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۳ ۱۱:۰۸:۲۷
یکی به جناب وزیر بگه یه فکری به حال معلمین حق التدریس کنند. حقوق شش ماهه مهر تا اسفند 94 را در اسفند و فروردین بهشون دادند. و از اون موقع هم هیچ حقوق دیگه ای نگرفتن. از فروردین تا حالا که ابان هست. عیدی هم هنوز نگرفتن. آقای وزیر خود شما چند ماه حاضری بدون حقوق کار کنی؟ جالبه وقتی هم که اعتراض می کنن مسئولین آموزش و پرورش میگن ما که دنبال شما نیامده ایم. خودتون اینقدر جلو مجلس تحصن کردید تا قانون تصویب کردن که شما را بگیریم. (3999720) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.