نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469146
کوهکن: وزیر آموزش‌وپرورش به دلیل جریحه دار کردن اعتماد مردم استعفا دهد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در بسیاری از کشورها وقتی اتفاقی باعث ایجاد مشکل در جامعه شده و اعتماد مردم را جریحه‌دار می کند مسئول ارشد استعفا می‌دهد حتی اگر مستقیماً مقصر نباشد.

محسن کوهکن عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با «نشاط»، در واکنش به اعمال اقتصادی و تجاری وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت:‌ قطعا و یقینا کسی که وزیر می‌شود اگر بخواهد تمامی وقتش را صرف دستگاه و وزارتخانه اش کند دیگر وقتی برایش نمی‌ماند که بخواهد به موضوعات دیگر توجه کرده و به فعالیت‌های اقتصادی بپردازد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به این موضوع که وزیر فقط باید از یک منبع درآمد داشته باشد، گفت:‌ یک وزیر در منصب وزارت فقط از یک منبع می‌‌تواند حقوق بگیرد البته این موضوع به زمان قبل از وزیر شدن او ربطی ندارد اگر شخصی قبل از وزارت کارخانه یا کارگاهی داشته باشد هیچ مشکلی برایش وجود ندارد اما بعد از وزیر شدنش فقط باید یک حقوق داشته باشد.

وی ادامه داد: در این‌گونه موارد باید به‌گونه ای پاسخ بدهیم که نه حقی از کسی زایل شود و نه حقی به کسی اضافه شود و همگی باید از دستگاه‌هایی بررسی‌کننده بخواهیم که بررسی کنند و نتیجه را اعلام کنند .

محسن کوهکن در رابطه مسئولیت یک شخص در برابر افراد زیرمجموعه‌اش تصریح کرد: در بسیاری از کشورها وقتی اتفاقی باعث ایجاد مشکل در جامعه شده و اعتماد مردم را جریحه‌دار می کند مسئول ارشد استعفا می‌دهد حتی اگر مستقیماً مقصر نباشد اما به خاطر مردم کناره گیری می کند.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری خاطرنشان کرد: شاید کاری که یک مسئول انجام داده است در شأن او نبوده ، در اینجا مقام بالاتر باید با او برخورد کند و مسئولان نباید به خاطر خودشان مردم و روحیه آن‌ها را نادیده بگیرند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر یک فعالیت و کار خطا بوده باید بررسی شود، محاکمه عادلانه شود، مجازات شود و اعمال مجازات شود اگر هم کار او خلاف قانون نبوده است باید به مردم اطلاع داده شود.
 
کلمات کلیدی : کالای قاچاق + دختر وزیر + الیاس نادران + محسن کوهکن + وزیر آموزش‌وپرورش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۴:۴۲:۴۳
چقدر بی انصافی!
بارها اعلام شد فرزندش بوده قانونی هم بوده.اما گویا نام عده ای در تخریب دیگران است! مسلمانی که؟! (4318940) (alef-11)
 
حقجو
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۶:۴۸:۰۴
انهایی که با دزدیدن دهها هزار میلیارد تومان قلب مردم را چاک چاک کردند باید چکار کنند . (4319601) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.