توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450344
سید محمدحسینی: همان دلایل رد صلاحیت رحیم مشایی در رابطه با بقایی نیز صدق می‌کند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۸
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همان دلایلی که برای رد صلاحیت رحیم مشایی مطرح بود، در رابطه با بقایی نیز صدق می‌کند.

سید محمدحسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، در رابطه با اعلام کاندیداتوری حمید بقایی، معاون رئیس جمهور سابق اظهار داشت: بقایی جزء 21 نامزد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات 96 نیست و نمی‌تواند به تنهایی عامل تقسیم آرا و انشقاق در اردوگاه اصولگرایان شود.

وی با تاکید بر اینکه در تأیید صلاحیت بقایی برای انتخابات ریاست جمهوری تردید جدی وجود دارد، ادامه داد: همان دلایلی که برای رد صلاحیت رحیم مشایی مطرح بود، در رابطه با بقایی نیز کم و بیش صدق می‌کند و بعید است صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان تأیید شود.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به اعلامیه اخیر صادر شده از سوی احمدی‌نژاد مبنی بر اینکه هيچ برنامه‌ای برای حمايت از جريان و شخصی در انتخابات سال آينده ندارد، متذکر شد: این اطلاعیه نشان می‌دهد که بقایی به صورت مستقل وارد انتخابات شده است.

حسینی با بیان اینکه اگر بقایی مورد حمایت احمدی‌نژاد بود شاید شرایطش فرق می‌کرد، گفت: احمدی‌نژاد از پایگاه مردمی قابل توجهی برخوردار است اما به صراحت اعلام کرده که از هیچ فردی حتی از نزدیکانش در انتخابات 96 حمایت نمی‌کند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با صحبت‌های رحیم مشایی مبنی بر اینکه بقایی به احمدی‌نژاد شبیه و ادامه دهنده راه او است، اظهار داشت: این‌ها مطالبی است که آنان مطرح می‌کنند اما احمدی‌نژاد رسما موضعش را مطرح کرده و بقایی نمی‌تواند از وجاهت و پایگاه احمدی‌نژاد بهره ببرد.
 
 
کلمات کلیدی : سید محمدحسینی + کاندیداتوری بقایی + انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته