نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 344144
پرویز مظلومی: سپاهان آمده بود نبازد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۲
سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی تیمش برابر سپاهان گفت: حیف شد که نتوانستیم گل بزنیم.

پرویز مظلومی در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر سپاهان گفت: بازی خوبی بود و حیف شد گلی نداشت. سپاهان آمده بود نبازد و بسیار بسته بازی می کرد. حساسیت بازی خیلی بالا بود و بازیکنان ما بیشتر به دنبال بازی بعدی بودند. شرمنده هواداران شدیم که نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم. در کل سرعت بازی خیلی بالا بود.

به گزارش ایسنا وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به داربی چیست، گفت: آن بازی شرایط خودش را دارد. ما امتیازهای بدی را از دست داده‌ایم و بدشانسی‌هایی هم داشته‌ایم. هواداران نگران داربی نباشند و مطمئن باشید بازی خوبی را ارائه می‌دهیم و نتیجه خوبی را به دست می آوریم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که چرا تیمش موقعیت صد در صدی برابر سپاهان نداشت، اظهار کرد: ما کمی محتاط بودیم و در فشردگی‌ای که تیم سپاهان ایجاد کرده بود، موقعیت‌ها کم می شود. یک موقعیت خوب هم داشتیم که احمدی خوب دفعش کرد. هواداران هم مطمئن باشند که شکل کارمان در داربی فرق می‌کند.

او در پاسخ به این سوال که چرا تیمش برابر تیم‌هایی که بسته بازی می‌کنند، کاری از پیش نمی برد، اظهار کرد: من با شما موافقم که نیمه دوم کمی سنگین بودیم و کارایی ما کم شده بود. باید این مسئله بررسی شود تا ببینیم چرا این مشکل وجود داشت. در کل ما در تمرینات کار می‌کنیم و در ضربات ایستگاهی هم کار می‌کنیم ولی امروز از آنها استفاده نکردیم. ارسال هایمان خوب نبود و این درحالی بود که روی این مسئله کار شده بود. در هر صورت امروز موقعیت‌سازی ما کم بود و این مسئله را قبول دارم.

مظلومی در پاسخ به این سوال که چرا از تیمش با وجود صدرنشینی انتقاد می شود و آیا دلیل این مسئله حضور صالح به عنوان مربی در کادرفنی استقلال است، گفت: من از برخی صحبت‌ها تعجب می‌کنم. تیمی که ۲۴ هفته صدرنشین است، نمی دانم چرا باید به او حمله شود؟ ما فینالیست حذفی هستیم و مدعی لیگ هم هستیم. مطمئن باشید صدر جدول را دوباره پس می‌گیریم. دوست ندارم به این انتقادات جوابی دهم و جالب است که این انتقادات از سوی دوستان استقلالی است. می گویند استقلال زیبا بازی نمی‌کند و کسی به این توجه نمی‌کند که برابر استقلال خوزستان چقدر خوب بازی کردیم. رقیب ما به هر شکلی می‌برد در عین اینکه زیبا بازی نکرده ولی کسی به آن توجه ندارد و چیزی در این باره نمی‌گوید.
 
کلمات کلیدی : پرویز مظلومی+استقلال
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۲ ۲۲:۵۹:۰۴
7 موقعيت رو سپاهان گل نكرد
اومده بود نبازه؟؟
اقاي مظلومي چي ميگي
ادمين بچاپ لطفا (3640006) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۲ ۲۳:۳۳:۲۷
سپاهان بسته بازي ميكرد خوبه مردم بازي را ديدند و يا فقط شما ديديد (3640036) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.