نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452748
انصاری:نزدیکان روحانی موافق کاندیدای پوششی نیستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۸
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: نزدیکان آقای روحانی موافق کاندیدای پوششی در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده نیستند.

به گزارش ایلنا، غلامرضا انصاری در حاشیه مراسم ترحیم پدر محسن امین‌زاده در جمع خبرنگاران درباره برنامه اصلاح‌طلبان برای انتخابات شوراها گفت: شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شاخصه‌ها را مشخص کرده اما هنوز وارد مصادیق نشده است.

عضو شورای شهر تهران در پاسخ به سوال ایلنا در مورد سهمیه‌ زنان و جوانان در لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای شورای شهر گفت:‌ اولویت اول برای ما پاکدستی، سلامت و اصلاح‌طلبی است. پس از کسب این شرایط وارد سایر مصداق از جمله توانایی در مدیریت شهری و تخصص لازم خواهیم شد.

او درباره مفاد جلسه هفته گذشته هیات رییسه شورای عالی اصلاح‌طلبان با رییس جمهور گفت: در آن جلسه، اعضای شورا به روحانی توصیه کردند که برای حضور قوی در جریان تبلیغات انتخابات، از یک تا سه کاندیدای پوششی استفاده شود.

انصاری با تاکید براینکه اعضای هیات رییسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به روحانی اطمینان دادند که او نامزد نهایی جریان اصلاحات در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خواهد بود، گفت: برخی اطرافیان روحانی از این پیشنهاد استقبال نکرده و معتقد بودند حضور انفرادی آقای روحانی در جریان تبلیغات تاثیر مثبت و بیشتری دارد.
 
کلمات کلیدی : روحانی+انتخابات ۹۶+نامزد پوششی
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۲۰ ۰۲:۴۳:۵۳
با وزرایی غیر مردمی از بهداشت گرفته تا مسکن و صنعت و ...اصولگرا ها که هیچ حتی اصلاح طلبان و یا قشر اصلی مردم هم به روحانی رای نخواهند داد و برای اولین بار با اجازه بزرگترها اگر رای ها درست و دقیق خوانده شود رییس جمهوری تک مرحله ای خواهد شد . (4195178) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.