نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 336044
روایتی از سفر ساده فرزند رهبر معظم انقلاب به مشهد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۱
پرواز که نشست منتظر بودیم درهای هواپیما باز شود میان مردم حاج آقا مجتبی پسر آقا را دیدم که آقای بروجردی هم کنارشان بودند. میان مردم پیاده شدند فکر کنم خیلی ها کنجکاو بودند ببینند که آیا ایشان با خودروی اختصاصی پاویون می روند یا نه.

به گزارش تسنیم ، محمد سعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان در کانال تلگرامی خویش روایتی از سفر ساده فرزند مقام معظم رهبری به مشهد برای عیادت از آیت الله واعظ طبسی به شرح ذیل نوشته است:

پرواز که نشست منتظر بودیم درهای هواپیما باز شود میان مردم حاج آقا مجتبی پسر آقا را دیدم که آقای بروجردی هم کنارشان بودند. میان مردم پیاده شدند فکر کنم خیلی ها کنجکاو بودند ببینند که آیا ایشان با خودروی اختصاصی پاویون می روند یا نه. با شناختی که داشتم می دانستم جوابش چیست اما چون فاصله داشتیم این جواب را شخصا ندیدم.

درهای اتوبوس که باز شد تا پیاده شویم من و خیلی های دیگر جواب را دیدیم ایشان هم بین مردم از اتوبوس پیاده شدند. حالا دیگر من هم کنجکاو شده بودم ببینم ایشان کجا و با چه خودرویی سوار می شود. به پائین پله ها که رسیدند آقای بروجردی از ایشان جدا شد چون خودروی پلاک قرمز وی پایین پله ها منتظر بود. از نظر من طبیعی بود که حاج آقا مجتبی هم همانجا سوار خودرو شود یعنی اگر من جای ایشان بودم چنین عمل می کردم اما دیدم ایشان رفت سمت جایی که خودروهای عادی می آیند مسافران شان را پیاده می کنند و مردم سوار تاکسی می شوند.

فردی که کنار ایشان بود و من فکر می کردم محافظ است با علاقه و شوری ویژه در حالیکه مصافحه می کرد از ایشان خداحافظی کرد تازه فهمیدم شخصی از مردم است که فرصت را غنیمت دانسته و خیلی راحت هم کلام فرزند رهبر انقلاب شده.

حاج آقا مجتبی بعد از خداحافظی با وی جایی که همه مسافرانشان را پیاده و سوار می کنند، سوار خودروی پژو ۴۰۵ بدون شیشه دودی شد و رفت و من با خود گفتم بیخود نیست که هیچ کس برای مردم، "آقا" نمی شود چون هیچ کس مثل "آقا" و تربیت شدگان توسط ایشان مردمی نمی شود.
 
سید علی حجازی
۱۳۹۴-۱۲-۱۲ ۱۳:۵۹:۳۱
خیلی وقتها پیش وقتی که هنوز دشمن وقاحت حالا را نداشت و خود گم کردگان دروغگویی چون مخملباف روایت های دروغین را جهت عرض ارادت به محضر ضد انقلابهای خارج نشین مطرح نکرده بود نداز دوستی شنیدم اینکه یک موتور سوار چند روزی در یک مسیر یک روحانی را سوار کرده و به مقصد رسانده بود و بعدا فهمیده بود که ایشان حاج آقا مجتبی فرزند رهبر ی است و ایضا ساده زیستی ایشان وبرادرانش را در حوزه هم شنیده بودم انوقت ها به این مهم افتخار می کردم و الان هم به این راه و رویه افتخار می کنم هرجند که دوست دارم ایشان با توجه به شرایط از وسایل نقلیه ایمن استفاده کند و سلامت خویش را که سبب آسودگی خاطر رهبر عزیز می گردد مواظب باشد و از ایرادات و انتظارت معدود کسانی که خوی و خصلت قوم بنی اسراییلی دارند هراسی به دل راه ندهند (3582172) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۲-۱۲ ۱۴:۱۴:۲۱
احسنت به این همه مردمی بودن و ساده زیستن که البته از فرزندان گرانقدر رهبر معظم انقلاب جز این نیز انتظار نمی رود و ما باید همواره پیرو و پشتیبان رهبر عزیزمان باشیم. (3582224) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۲ ۱۴:۲۴:۲۸
سلام و درود بر رهبر فرزانه انقلاب و فرزندان ایشان . خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خامنه ای را نگهدار (3582263) (alef-11)
 
محمد تقی
۱۳۹۴-۱۲-۱۲ ۱۴:۲۵:۰۳
سلام برای همین جور کارهاست که ما مگیم ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند (3582267) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۲ ۱۵:۵۳:۴۰
خداوند ایشان را برای نظام و مردم و اسلام حفظ نماید ودرود بر پدر بزرگوار ایشان (3582534) (alef-11)
 
فرزند ایران
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۰۶:۲۱:۴۵
خدایا شکرت که به ما نعمت رهبری دادی کمکمان کن مطیع بی چون وچرای این مرد الهی باشیم (3583886) (alef-3)
 
حسین
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۰۸:۳۵:۵۶
از واقع تعریف شده و کامنت های دوستان بسیار متاثرشدم و بغض گلویم را گرفته و اشک در چشمانم به حرکت درآمده .واقعاًدر مقابل و موازات این فرزندان بزرگان نظام فرزندان دیگری از بزرگان نظام هستند که خود را مالک کل نظام دانسته و چه رفتارهای بی ملاحظه ای از خود سر می دهند . هر فرزند نشان از صاحب فرزند یعنی پدر می دهد . رهبر فرزانه انقلاب دارای اوج عرفان و متانت هستند و این متانت به فرزتدان ایشان به ارث برده شده است . ما باید به افراد افتخار کنیم و از آن فرزندان قدرت ومال صفت تبری بجوئیم . برای سلامتی همه خانواده رهبر بالاخص خود رهبر معظم انقلاب سلامتی و عمر طولانی مسئلت می نمایم. (3584052) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.