نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461027
روحانی: اگر تلاش دولت نبود، همه شبکه های اجتماعی را قربانی کرده بودند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
رییس جمهور در قسمت پایانی نشست خبری خود در پاسخ به پرسشی در خصوص اقدامات فرهنگی دولت یازدهم و ارزیابی آن،‌گفت: باید از اصحاب فرهنگ پرسید که چقدر از اقدامات فرهنگی دولت رضایت دارند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی  با بیان این مطلب، افزود: ما تلاش کردیم که خانه های انجمنی که بسته شده بودند باز شوند،‌ مجوز کتاب و فیلم راحت تر داده شود، یارانه اصحاب فرهنگ طبق وعده داده شده واریز شود،‌ مجوز روزنامه و مجله راحت تر صادر شود و در دانشگاه ها فضای بازتری ایجاد شود که در مراسم های 16 آذر این فضای باز مشهود بود و در عین حال تلاش کردیم دانشجوی ستاره دار به تاریخ بپیوندد.

رئیس جمهور کشورمان خاطر نشان کرد: حتما که در این راستا صد در صد موفق نبودیم اما به مقدار قابل توجهی موفقیت هایی داشتیم که دانشجویان، اساتید،‌ اصحاب فرهنگ،‌موسیقی و سینما باید بگویند که چه مقدار رفاه و آزادی داشتند. من به طور متوسط رضایت دارم چون همه امور دست ما نبود و در برخی موارد تلاشمان به ثمر نمی نشست.

روحانی تاکید کرد: مردم در مسائلی که می بینند مورد رضایت آنها نیست  یا با آزادی فکر آنها منطبق نیست باید با صدای رسا بگویند که ناراضی اند چون مردم صاحب کشور و حکومت اند و مسائل امنیتی و اقتصادی هر چه که باشد برای مردم است. ما با هیچ ابرقدرتی پیمانی نداریم و سرمایه ما مردم است.  این که بخواهند فلان شبکه اجتماعی را ببندند مردم عصبانی می شوند که در این زمینه ها نیز تلاش بیشتری کردیم که اگر این تلاش ها نبود شبکه اجتماعی نمی دیدید و همه را قربانی کرده بودند.

به گزارش ایسنا، حسن روحانی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص نحوه اقدام و برنامه ایران پس از حمله آمریکا به سوریه گفت: ما در مساله سوریه راه حل اساسی و نهایی را راه حل سیاسی می دانیم و معتقدیم مذاکرات صلح باید پیشرفت داشته باشد تا به راه حل های نهایی نزدیک شویم.

وی افزود: کاری که آمریکا انجام داد به مذاکرات صلح صدمه وارد کرد و تروریست ها در مذاکرات می خواهند تقاضای بیشتر و بالاتری داشته باشند.

رئیس جمهور کشورمان تاکید کرد: در زمینه مساله سوریه در حال حاضر یک همکاری بین ایران،‌ روسیه و ترکیه تحت عنوان نشست آستانه وجود دارد و یک همکاری نیز بین ایران، روسیه و سوریه در زمینه عملیات و مبارزه با تروریست ها است که در گذشته روابط و هماهنگی خوبی بوده و در سفر به مسکو نیز در این زمینه بحث کردیم و هماهنگی های بیشتری به وجود آمد. در تماس تلفنی دیروز با آقای پوتین نیز بر هماهنگی بیشتر تاکید شد.

روحانی در پایان گفت: هدف نهایی این است که در مذاکرات به توافقی برسیم که در راستای مبارزه با داعش و جبهه النصره است.
 
کلمات کلیدی : حسن روحانی + شبکه‌های اجتماعی + فضای مجازی + تلگرام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۳:۲۳:۳۳
کی می خواست تعطیل کنه و شما نگذاشتی؟!! (4244446) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۴:۲۲:۵۳
انصافا میزان اختلالات اینترنتی در این دوره به نسبت چند سال قبل و دوره انتخابات قبلی کمتر شده . خیلی کمتر شده (4244702) (alef-11)
 
جلیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۸:۵۳:۵۰
قیمت اینترنت خیلی زیاده شده کلا دو برابر شد در کیفیت اینترنت هم چیزی مشاهده نکردیم (4253538) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.