توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429429
ترامپ: روسیه را درباره هک رایانه‌ها سرزنش نکنید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳
رئیس‌جمهور منتخب آمریکا معتقد است سناتورهای آمریکایی به جای فکر کردن به تحریم پوتین و صحبت از نقش روسیه در هک رایانه‌ها، بهتر است دنبال زندگیشان بروند!

العالم: وب‌سایت «هافینگتن‌پست» گزارش داد؛ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در گفتگو با خبرنگاران، از افراد و سناتورهایی که روسیه را به اتهام هک رایانه‌های این کشور و مداخله احتمالی در انتخابات ریاست‌جمهوری سرزنش می‌کنند، انتقاد کرد. او رایانه‌ها و فناوری را مقصر ایجاد شرایط کنونی می‌داند.

وی در این خصوص گفت: «فکر می‌کنم باید دنبال زندگی خودمان برویم. فکر می‌کنم رایانه‌ها زندگی را به شدت پیچیده کرده اند. عصر رایانه شرایط را طوری تغییر داده که کسی نمی‌داند قرار است چه اتفاقی بیفتد. ما سرعت و خیلی چیزهای دیگر داریم؛ اما مطمئن نیستم آن امنیتی را که دوست داریم، داشته باشیم. با سناتورها صحبت نکرده ام؛ ولی به تدریج با آن‌ها حرف خواهم زد.»

سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا _سیا و اف‌بی‌آی) به وضوح روسیه و ولادیمیر پوتین را به دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا – به نفع ترامپ – از طریق هک رایانه‌های حزب دموکرات و رئیس ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون متهم می‌کنند.

دیروز «لیندسی گراهام»، سناتور حزب جمهوری‌خواه در این خصوص گفت: «به زودی تحریم‌هایی فراحزبی اعمال خواهد شد که ضربات سنگینی به روسیه، به خصوص به شخصِ پوتین خواهد زد.» اما ترامپ در واکنش به اظهارات گراهام گفت: «نمی‌دانم او دارد چه کاری انجام می‌دهد. با سناتور گراهام صحبت نکرده‌ام... همانطور که می‌دانید، او رقیب من بود.»
 
کلمات کلیدی : ترامپ، پوتین، روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.