نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450623
تیم احمدی نژاد پشت سر بقایی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲
متن استعفای دکتر شیخ الاسلامی، دکتر ذبیحی، دکتر موسوی و علی اکبر جوانفکر از شورای مرکزی تبیین مبانی انقلاب و بازخوانی آرمانهای امام(ره)

 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد+بقایی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۲ ۱۹:۳۱:۲۶
بازيهاى سياسى شروع شد و خدا نكنه اينها حتى بتوانند كانديد شوند مملكت را ٥٠ سال عقب بردند ٥٠ سال ديگر هم خواهند برد اينها نتوانستند با نفت ١٢٠ دلارى و ٨٠٠ - ٩٠٠ ميليارد دلار
رفاه و اقتصاد سالم را به كشور عرضه كنند و ان رفاه و اسايش دوران رييس جمهور قبل را نيز بر باد دادند و بزرگترين اختلاس ها و مفاسد اقتصادى در دولت مثلا پاكشان اتفاق افتاد كه هنوز كه
هنوز است زواياى ان براى مردم شفاف و عيان نشده . (4183413) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۲ ۲۰:۴۱:۵۴
سلام
متاسفانه برخی از هموطنان انصاف را رعایت نمی کنند. نفت 120 دلاری به قول شما با دلار هزار تومانی 6 سال تمام مبادله میشد و اگر گشتی به سراسر کشور بزنید هزاران پروژه در کشور افتتاح شده برای مثال در زمینه ورزشی ساخت هزاران سالن ورزشی در بسیاری از روستاهای کشور. گاز کشی تقریبا به 95 درصد در کشور. افتتاح هزاران کیلومتر بزرگ راه. مسکن مهر. و بسیاری از پروژه های صنعتی در استانهای مخلف. توسعه کمی و کیفی عسلویه. و......... اولین دولت توزیع سهام عدالت به 50 میلیون ایرانی و پرداخت یارانه به 80 میلیون ایرانی. دوستان لطفا منصفانه قضاوت کنید. چشم ها را باید شست.
فرهنگی از تهران (4183475) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۲ ۲۱:۱۵:۴۰
نترسید نترسید شما همه با هم هستید. (4183500) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۲ ۲۱:۴۶:۲۰
سلام. دکتر توکلی ادعای عدالت می کند اما سایتش متاسفانه صداقت نداره وبه همین خاطر نتوانست حتی رای اصولگرایان را داشته باشد. تخریب جریان دکتر احمدی نژاد نتیجه معکوسی برای دکتر توکلی دارد. (4183535) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۲ ۲۱:۴۹:۳۴
اینها فکر می کنند اینجا روسیه است که مدودیف رو کردن؟ (4183539) (alef-13)
 
رضا
Moldova, Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۰۰:۴۲:۱۷
تایید صلاحیت بقایی بسیار بعید است حتی اگر پرونده ای ایشان در نظر نگیریم ایشان نه رجل سیاسی است و نه مدیر و مدبر ونه سابق اجرایی موثر.پشت ایشان جربان انحرافی است. ولی اگر تایید شدودر اتخابات شرکت کرد با صحبتها بقایی که خود را احمدی نژاد میپندارد وزن جناب آقای احمدی نژاد هم مشخص میگردد. یکبار برای همیشه با رای مردم تکلیف این گروه متوهم مشخص میشد (4183661) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.