نظر منتشر شده
۱۳۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467724
صبحانه انتخاباتی الف
دختر قاچاقچی وزیر/ دهان کارگر را خرد کنید/ رقابت ساعت مچی و کلید/ 23 درصد رای طلایی
بخش سیاسی الف، 12 اردیبهشت ۹۶
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
ساعت مچی نماد شد
شب گذشته قالیباف در برنامه ویژه خبری سخنان خود را اینطور پایان داد که ای مردم من به شما تعهد می دهم که همه وعده هایم را عمل کنم. یک عمر مثل ساعت کار کردم. مهمترین نیاز امروز ما توجه به زمان است.

همین هم باعث شد بالافاصله شبکه های وابسته به قالیباف ساعت را به عنوان نماد انتخاباتی معرفی کنند؛ انتشار عکس ساعت مچی با این زیر نویس که ساعت خودتان را تنظیم کنید.

نمادها در انتخابات امر مرسومی است. روحانی در سال 92 با کلید و نماد رنگ بنفش آمد و موسوی سال 88 با نماد سبز. استفاده از رنگ های انتخاباتی پیش از این در کشورهای آسیای مرکزی و اروپای شرقی مرسوم بود. مردم خیلی خاطره خوبی از نماد سبز و بعد هم کلید ندارند. سبز به جهت آشوب ها و کلید بجهت موفق نبودن. امیدواریم ساعت تبدیل به جک رایج مردم نشود.
 
خرد کردن دهان کارگر
روز گذشته در همایش تجلیل از کارگران با حضور رئیس جمهور، وقتی کارگران شروع به شعار دادن کردند مجری برنامه با بیان تهدید آمیزی گفت که بزودی دهان این کارگران شعاردهنده خرد خواهد شد. همین کلام اهانت آمیز به سرعت در شبکه های اجتماعی توزیع شد و واکنش های بسیاری را در میان گروه های مختلف مردمی ایجاد کرد.
برخی از توئیت مخاطبین اینگونه بود؛

کارگری که باید دستش را بوسید می خواهند دهانش را خرد کنند.
خرد کردن دهان کارگر همان منطق بی شعور خواندن خبرنگار است.
دهان کارگر را خرد کنید بدتر از شرمندگی سفره خالی اش نیست.
میگن تا عرق کارگر خشک نشده بزن دهانش را خرد کن
بیائید دهان همه منتقدان را خرد کنید
روز عزا وقتی بود که صدر تا ذیل وزارت کار دست نیروهای امنیتی افتاد.  دیروز ملت را داخل گونی می کرد و امروز می خواهد دهان کارگر گرسنه را خرد کند.
 
 دختر قاچاقچی وزیر

چند روز پیش سخنگوی دستگاه قضایی در جمع خبرنگاران از کشف کالای قاچاق در خانه یکی از نزدیکان وزیر در دولت روحانی خبر داد. دیشب اما قالیباف در مصاحبه تلویزیونی خود گفت که من جای رئیس دولت بودم وقتی در خانه دختر وزیرم کالای قاچاق پیدا می کنم میامدم و عذرخواهی می کردم. 4 درصدی همین ها هستند. دولت هنوز هیچ واکنشی به این اخبار نشان نداده است. اما به نظر می رسد این خبر برای دولت بسیار پرهزینه بوده است.
 
23 درصد رای طلائی
نظرسنجی منسوب به یک نهاد رسانه ای و ملی است اینطور گزارش می دهد؛
34.3 درصد حسن روحانی
22.4 محمدباقر قالیباف
15 درصد ابراهیم رئیسی
3 درصد جهانگیری
1.2 درصد میرسلیم
0.8 درصد هاشمی طبا
23 درصد نیز هنوز تصمیم نگرفته اند.

با این وضعیت این روزها همه نامزدها و ستادهای انتخاباتی در فکر جذب این 20 تا 25 درصد آرای مردد یا تصمیم نگرفته اند. باید دید کدام نامزد در جذب این آرای طلایی موفق ترست. سرنوشت انتخابات را این آرا مشخص می کند. نکته مهم این است که این آرا سیاسی نیستند و بر اساس معیشت شان تصمیم می گیرند.
کلمات کلیدی : صبحانه انتخاباتی انتخابات96 کلید ساعت مچی دختر وزیر قاچاق چی 4 درصدی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۴۲:۱۷
دولت روحانی در این ۴ سال دروغ بودن ادعای ازادی بیان اصلاح طلبان را ثابت کرد و از این بابت « روحانی مچکریم». (4305362) (alef-13)
 
عزیزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۲۴:۵۸
میشه با مصداق صحبت کنید؟ (4306099) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۷:۲۸
شما بابت پلاسکو از مردم عذرخواهی نکردی آقای قالیباف الان داری شعار میدی که اگه خونه وزیرم کالای قاچاق دیدم اونو عزل میکنم و عذرخواهی میکنم؟ (4306182) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۴۱:۱۳
چرا فرافکنی میکنید (4307001) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۵۷:۴۲
🔸احمد حکیمی‌پور عضو فعلی شورای شهر تهران با انتشار تصویر نامه‌ای از زد و بندهای پشت پرده در شورای شهر رونمایی کرده است که حکایت از نفوذ عوامل شهرداری در میان اعضای شورای شهر دارد.

🔺آنچه در این پست توییتری آمده نشان از آن دارد که در جلسه ۲۲ تیرماه سال گذشته در جلسه علنی شورای شهر، ۲۲ نفر پای طرح کاهش اختیارت مالی شهرداری را امضا کردند.

🔹طرح کاهش اختیارات مالی شهردار برای آن مطرح شد که به گفته اعضای شورا: در حال حاضر شهردار و معاونانش بیش از قانون اختیارات دارند و به دنبال کنترل عملکرد مالی آنها هستیم چراکه شفافیتی در این حوزه وجود ندارد که قطعا این موضوع باید پیگیری باید شود.

🔸برای مثال تا پیش از انقلاب اسلامی اختیارات شهردار به میزان ۱۰ هزار تومان بود که این مبلغ پس از انقلاب به ۲۰ میلیون تومان و بعدها به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد اما در حال حاضر سقف این اختیار بسیار بالا رفته و شهردار تهران در حد یک وزیر اختیار دارد. متاسفانه در برخی معاملات شهرداری تهران شورا مطلع نمی‌شود به طوری که یک زمین سه هکتاری در کنار میدان بهمن که سردخانه سابق تهران بود، فروخته شده است و تاسیسات آن نیز در حال انتقال است.

🔹حکیمی‌پور همان زمان گفته بود: «نمی‌توانیم اطمینان حاصل پیدا کنیم که در بخش‌های مالی حسن انجام وجود دارد به همین دلیل به دنبال تجدید نظر اختیارات شهرداری هستیم و باید معاملات به شورا آورده شود تا اعضای شورا در جریان معاملات انجام شده قرار بگیرند.»

📌 اما فقط پنج روز کافی بود که لابی‌های سنگین شهرداری ۱۱ امضا را از پای طرح بردارد. در جلسه غیرعلنی مورخ ۲۷ تیرماه ۹۵ یازده نفر امضای خود را از پای طرح برداشتند و نتیجه آن شد که طرح کاهش اختیارات شهردار تهران رأی نیاورد.

📌 این همان کاری بود که عوامل شهرداری با طرح تحقیق و تفحص از شهرداری در مجلس انجام دادند. نتیجه روزها لابی کردن آن شد که ناگهان در میان بهت طرح از دستور کار مجلس خارج شد و محمدباقر قالیباف در نامه‌ای از مجلس و لاریجانی تشکر کرد.

🔸او به تنهایی این ضرب‌المثل قدیمی را زیر سوال برد که آن کس که حساب پاک است از محاسبه چه باک است.

⬅️ جالب‌تر آن که قالیباف این روزها پرچم درصدی بالا برده و از شفافیتی سخن می‌گوید که به نظر می‌رسد هیچ تصوری از معنای کلمه آن ندارد. (4307036) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۲۰:۰۳:۴۴
دیگه همه میدونن کیا این برنامه ها رو تو حرم امام سازماندهی میکنن.
دست تندروها برای مردم رو شده (4307279) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۸:۱۸
توهین به رییس جمهور در حرم امام (ره) نمی‌تواند خودجوش باشد

علی محمد نمازی، با بیان اینکه اتفاقی که در حرم امام رخ داد نمی‌تواند خود جوش باشد،‌ گفت: اگر این جریان از سوی جناح خاصی نباشد سران آن جناح این حرکت را باید محکوم کنند.

این نوع رفتارهای تخریبی از اساس اشتباه است مخصوصاً در جایی مانند حرم امام (ره) که برای همه ما محترم است. سیاسیون ما باید به این مساله دقت کنند که حرم حضرت امام یک مکان محترم و مورد توجه برای ما است که باید حرمت آن حفظ شود. قبلاً طرفداران احمدی نژاد بودند که در این مکان حرمت نوه امام را نگه نداشتند که این کار بسیار نادرست بودکه مسئولان آن باید مورد مؤاخذه قرار بگیرند.

حتما می‌توان عوامل پشت پرده حرمت شکنی امروز در حرم امام (ره) را شناسایی کرد و با آن‌ها باید برخورد شود، نباید اجازه داد حرم امام به اینگونه مسائل آغشته شود. (4306186) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۶:۴۰:۲۵
سال88داره تکرار میشه (4306877) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۴۴:۵۳
به نظر من اصلاح طلبها برای عبور از روحانی این کار را کردند (4307009) (alef-13)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۴۸:۰۲
مگه حرم امام جای میتینگ تبلیغاتیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (4307013) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۴۳:۰۰
کابینه اشرافی تاجر ها را ۲۰ روز دیگر بازنشسته خواهیم کرد. (4305368) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۸:۲۸
وقتی مخالفان هیچ استدالالی ندارند باید هم به حرفهای شعاری یک مجری برنامه رسمی (و نه مجری ستاد انتخاباتی) چنگ بزنند. بعد اینکه لحن و جمله بندی مجری طوری بود که کاملا نشون می داد «دهانشان به زودی خرد خواهد شد» استعاری به کار رفته، به معنای رأی نیاوردن اربابانشان که تحریکشون کردند. در مجموع نیز هرچند توی چند دهه گذشته این لحن صحبت کردن معمول بوده (به ویژه در دولت مهرورزی!)، اما خب درست نیست و مجری هم اشتباه کرده. (4306187) (alef-13)
 
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۴۸:۴۰
یعنی شما فکر میکنین روحانی برنده انتخابات نیست؟برو تو خیابون از مردم عادی بپرس به کی رای میدند. افرادی که در نماز جمعه هستند رایشان مشخصه (4307014) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۴۴:۴۱
شماها با رنگ سبز و کلید مشکل دارید. همه مردم شماها نیستید (4305376) (alef-13)
 
majid r
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۴۵:۲۳
اگر كارگر بودند در پي برهم ريختن جلسه سخنراني نمي بودند.
كارگر جلسه به هم نمي ريزد. جلو سخنراني مقام مسئول را نمي گيرد (4305380) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۴۶:۱۷
کارگر دهانش خرد میشود، آماده شلاق خوردن میشود (کارگرهای معدن در دولت روحانی) ولی اعتراض نمیکند (4307010) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۲۰:۰۵:۱۱
مشکل اینه شما کارگر نیستی و به جای کارگران حرف میزنی. وقتی با حقوق 860 تومتنی زندگی کردی میفهمی سختی یعنی چه (4307283) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۴۵:۳۳
بعید نیست مشاوران تندرو روحانی برای مظلوم نمایی ، اعتراضاتی را دیروز ساماندهی کرده بودند ، به همین دلیل مراسم روز کارگر را در حرم امام برگزار کردند. (4305381) (alef-13)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۴۶:۲۸
" بزودی دهان این کارگران شعاردهنده خرد خواهد شد"

پدر من که یک کارگر شرکت خودروسازی است در این تجمع حضور داشت و به من گفت چنین چیزی را نشنیده است.

الف جان. به خدا قدرت دو روز دنیا ارزش فروختن شرافت و صداقت را ندارد. (4305388) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۶:۳۵
فیلمش هست . پدر شما نشنیده اند (4306180) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۱۳:۴۲:۵۴
شماهم عینک بزن (4311697) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۵۰:۱۲
یک سمعک نیاز دارن. (4307020) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۱۳:۴۴:۰۹
عینک بزن خوب ببینی که کارگر نبودند و چه کسی گفت " دهان این کارگران خُرد خواهد شد"!؟؟ هرکسی میکروفون دستش بود که عضو کمپین انتخاباتی رئیس جمهور نیست!!! عزیز دل برادر (4311700) (alef-13)
 
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۴۶:۳۱
احتمالا خوب به صحبتهای مجری گوش نکرده اید. مجری نگفت دهان این کارگران. گفت: دهان کسانی که باعث تحریک عده ای شدند را خورد می کنیم. لطفاً موجب تشویش اذهان عمومی نگردید.

الف لطفا پخش کن... (4305389) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۶:۰۶
از بزرگانتون یاد گرفتید هر وقت یه حرفی زدید بعد واسه انکار کردنش برید کلمات رو واکاوی کنید بعد هم به نتیجه برسید که حق باشماست!!!اون چیزی که ما از فیلمش برداشت کردیم این بود که مجری خیلی با قلدری و انگار که پشتش به جایی گرم باشه تهدید کرد. (4306175) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۴۶:۴۹
طرفداران روحانی که با این وزرای میلیاردی و حقوق های نجومی و..، می خواهند به او رای دهند ، معلوم است اصلا دغدغه معیشت ندارند. (4305393) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۴۸:۱۷
امروز بعضی ها مثل کرباسچی و تاج زاده و..، در ستادهای چه کسانی هستند.؟ امثال کرباسچی و ..،دغدغه کارگر دارند. (4305397) (alef-13)
 
پیرمرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۶:۴۵:۴۰
ازکرد میهن که بهترن. (4306888) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۵۱:۱۱
روحانی وعده داد نبندیم دهان ها را ، اما نگفت خرد نمی کنیم دهان ها را. باز سایت های دلواپس ، بعدا نگویند که ایشان وعده داده بود. فیلمش هست. ایشان فقط گفت دهان ها را نمی بندیم. (4305405) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۵۲:۳۶
آقای قالیباف چنان از عذرخواهی صحبت ميکنند، که انگار ایشان و دوستانشان در بنیاد مستضعفان برای فضاحت پلاسکو عذرخواهی کردند. اتفاقا این دولت و وزرا، هرجا اشتباه کردند عذرخواهی کردند. این شماييد که برای زبانتان برای عذرخواهی از مردم نمی چرخد. (4305407) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۴۹:۴۳
طبق گزارش کارشناسی شده کمیته حقیقت یاب دولت مقصر شهرداری نبوده و چند ارگان دولتی مقصر حادثه پلاسکو بودند
در باب قطار سمنان عذرخواهی کردند؟؟؟ (4307018) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۵۲:۰۸
مثل اینکه خیلی ترسیدین . این همه دروغ و تهمت نسبت به اقای قالیباف چه خبره تونه (4307022) (alef-13)
 
بنده خدا . اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۵۴:۴۱
اگر اصولگراها تمایل ندارند که روحانی در انتخابات شرکت کند میتوانستند این موضوع را صادقانه با خودش در میان بگذارند. اما اینکه از رسانه ملی گرفته تا رسانه های متعلق به آنها این همه هجمه به روحانی وارد کنند نه اخلاقی است نه جوانمردانه!!
براساس عکسهای توزیع شده در تلگرام تحریک کنندگان معترضان روز کارگر از عوامل شهرداری در سدمعبر بوده اند. یعنی درست همان کاری که احمدی نزاد در حرم امام با سیدحسن خمینی انجام داد.
این کارها انسان را بیاد فیلمی بنام کمیسر متهم میکند میاندازد که چگونه گروه مشت آهنین با آزادیخواهان رفتار غیرانسانی داشتند.
قبلا هم نوشتم و شما هم منتشر کردید. قالیباف راهی را میرود که قبلا امثال احمدی نزاد رفته اند.
اگر قالیباف میخواهد در انتخابات پیروز شود راهش تند روی نیست او میتواند با تسخیر قلبهای مردم بیشترین رای را بیاورد. اما راه پرخاش و تندروی و ستیزه جویی را انتخاب کرده است و تاریخ این سرزمین نشان میدهد مردم به چنین افرادی اعتماد ندارند چون نگران آینده خود خواهندبود.
بدون شک ادامه این روش ازسوی قالیباف هر روز شاهد این خواهیم بود که مردم بیشتر از روحانی که مورد طلم قرارگرفته است حمایت کنند. (4305412) (alef-13)
 
ج.ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۵۴:۴۷
واقعآواسه کاندیداها متاسفم که واسه جمع کردن رای و ریاست چه کارها که نمیکنن الآن سی و چند ساله که هر کی میخواد ریسس بشه شعارهای فراتر از عمل میده که حتی یک هزارم اون و نمیتونه انجام بده چون اینقدر تو اطرافیان خود کسایی رو دارن باید به اونا برسن دیگه وقت واسه مردم نمیتونن بزارن الف جان شما هم دیگه کاندیدای مورد علاقه ات و اینقدر بالا بالا نبر از سال 82 تا 92 دوستان مورد حمایت شمار و دیدیم الان هم 4 ساله این گروه و دیدیم همه تون فقط و فقط واسه خودتون زور میزنین ما ملت سر کاریم.
والسلام (4305413) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۵۳:۳۳
اگه منظورت 84 تا 92 است، خودت خوب میدونی احمدی نژاد پدیده ایی بود و خودش هم گفت اصول گرا نیستم
بعدش هم اگه قرار به دیدن باشه 24 سال حکومت اصلاح طلبها (میرحسین، هاشمی، خاتمی) دیدیم و روحانی هم 4 سال با وعده های بیشتر و فراتر از عمل 4 سال رئیس جمهور شد بسه دیگه حالا بزار یکی دیگه بیاد که نگه از اول نمیشه... 4 سال پیش با کلی وعده و وعید اومد هیچ کار نکرد حالا که با نمیشه و نمیتونیم میخواد بیاد ... وای به حال ما فکر کنم دیگه بشینه روی همون مبل گرانقیمتش تکون هم نخوره
الف یکم نظرات ماهم پخش کن (4307027) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۵۶:۵۳
رای ما فقط روحانی است به این شایعات شما عادت کردیم (4305421) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۸:۵۷:۰۱
دختر_قاچاقچی_وزیر
دختر_صراف_کاسب_تحریم (4305423) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۰۲:۵۳
اولا که متاسفانه باز هم دروغ نوشته اید. هرکس که فیلم مراسم کارگر رو دیده باشه متوجه میشه که منظور مجری چی بوده و قطعا جمله "بزودی دهان این کارگران شعاردهنده خرد خواهد شد" در آن وجود ندارد. از شعارهای برخی کاندیداها تا نقش سخنگوی دستگاه قضا که میاد مصاحبه میکنه یک محموله مظنون به قاچاق در خانه یکی از وزرا پیدا شده. آیا وقتی محموله، مظنون به قاچاق است و هنوز چیزی مشخص نیست باید جزئیات آن اعلام شود؟ به ویژه در موسم تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری! (4305443) (alef-13)
 
سیدمحمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۰۹:۳۶
رای من اصلاحات (4305454) (alef-3)
 
محموت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۲۳:۱۴
دوبار از یه سوراخ گزیده نمیشم. (4305682) (alef-13)
 
حامد
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۳۹:۱۲
به جریان رای نده، به شخص رای بده. (4305746) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۲۹:۴۶
به شخص رای نده، به جریان رای بده (4306116) (alef-13)
 
Ukraine
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۳۱:۴۳
فکر کنم خودت نفهمیدی چی نوشتی! احتمالا منظورت بر عکس بوده چون تو همه دنیا به حزب با همون جریان رای می دهند (4306124) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۱:۱۵
اتفاقا باید به تفکر جمعی رای داد! آن سری که به کاپشن رای دادید، مگر دست آورد چه بود! (4306155) (alef-13)
 
اهورا
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۱۵:۵۴
حالمون ديگه داره از اين اصلاحات به هم ميخوره .
ما اصلاحات نميخوايم.
لطفا اول بريد خودتونو اصلاح كنيد... (4306071) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۵۷:۰۵
28 سال (میرحسین نخست وزیر، هاشمی، خاتمی، روحانی) کشور دستتون بوده این وضع اقتصاده شانس آوردیم که یه چند سالی احمدی نژاد وقفه انداخت تا مردم بفهمم اصطلاح طلبها با کشور چه کار میکنند (4307034) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۶:۱۷:۳۶
جدیدا اینو یاد گرفتین؟ (4309556) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۱۱:۳۶
وقتی مخالفان هیچ استدالالی ندارند باید هم به حرفهای شعاری یک مجری برنامه رسمی (و نه مجری ستاد انتخاباتی) چنگ بزنند. بعد اینکه لحن و جمله بندی مجری طوری بود که کاملا نشون می داد «دهانشان به زودی خرد خواهد شد» استعاری به کار رفته، به معنای رأی نیاوردن اربابانشان که تحریکشون کردند. در مجموع نیز هرچند توی چند دهه گذشته این لحن صحبت کردن معمول بوده (به ویژه در دولت مهرورزی!)، اما خب درست نیست و مجری هم اشتباه کرده. (4305462) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۰:۴۷
آخه چقدر سفسطه مي كنيد. اينم مثل جمله " اگر... " (4306153) (alef-13)
 
ما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۱۶:۴۵
به دولت صرافان و دلالان پایان دهیم (4305484) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۳۶:۲۲
خوابی عمو؟ دولت صرافان ۹۲ تموم شده که . کلا چقدر دلار بالا رفت این ۴ سال ؟ (4306987) (alef-13)
 
رضا زندیگان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۲۰:۵۱
✅آقای رئیس جمهور....
کارنامه ای را که امروز، پس از سه سال و اندی تلاشِ، در برابرِ نگاهِ منصف ملت نجیب ایران نگاه داشته اید، کارنامه ی شایسته و قابل دفاعی است هرچند هنوز کارهای ناتمام و وعده های به منزل نرسیده ای هست که تحقق هرکدام شان، کامِ مردمان خسته، اما صبور ایران را شیرین می کند.
کدام ناظرِ منصفی را می توان یافت که به تلاش شما، برای کاستن از مرارت ها شهادت ندهد؟ چه باک از کسانی که باید ببینند و اذعان کنند، ولی نمی بینند و کتمان نیز میکنند؟ او که باید ببیند این ملت است که می بیند و او که باید بداند بازهم این ملت است، که می داند....
متن فوق برگرفته از مطلبی میباشد که در یک کانال تلگرامی توسط یک هموطن با امضای (( مشهدالرضا - نوزدهم اسفندماه ۹۵ امیر شهلا )) گذاشته شده بود. (4305498) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۲۳:۱۸
قالیباف زیادی زور میزنه
به جایی نمیرسه الکی خودشو خسته میکنه (4305508) (alef-3)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۲۹:۳۵
تو هر خونه ایرانی بری کالای قاچاق هست چون خود منم نمی دونم جنسی که می خرم قاچاق هست یا نه و مصرف کالای قاچاق هم جرم نیست (حتی اگه بدونید قاچاق هست )، مهم اینه که کی این کالاهای قاچاق رو وارد می کنه نه کی مصرف می کنه . اگه می خواین تکلیف قاچاق معلوم بشه ، لطفا از اسکله های نامشخص و که در دست 4% های قالیباف شروع کنید. (4305520) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۳۲:۰۸
شایعه ای را رسانه نزدیک به قالیباف ساخته خودش هم باور کرده. (4305525) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۲۵:۰۶
بهتر به سایت ها یک سری بزنید، رو هوا هیچ موقع حرف نزنید. قوه قضائیه ورود کرده وگفته پرونده در حال بررسیه.
البته این خبر برای روحانی ودولتش خیلی گرون تموم میشه. (4305688) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۳۰:۱۴
واقعا شکی دارین تو فساد بعضی از وزرا؟!! (4305711) (alef-13)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۴۳:۱۱
نه عزیزم دقت میکردی آقای اژه ای مطرح کردن تو خونه وزیر قاچاق پیدا شده! (4305762) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۰۲:۱۷
آهان
یعنی جناب آقای اژه ای تحت تاثیر قرار میگیرند؟! (4305820) (alef-13)
 
سلما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۲۱:۱۸
متاسفم برای دولت4درصدها که دختر وزیرش قاچاقچی است
این است دولت راستگویان (4305872) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۰:۵۷
اگه شايعه بود دولت سريعا اعلام موضع مي كرد و تكذيبش مي كرد (4306154) (alef-13)
 
سیدمحمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۳۳:۱۶
ساعتش از کار افتاده!!!!!!!! (4305526) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۳۵:۲۹
حتی اگه در خانه خود روحانی هم جنس قاچاق پیدا بشه باز هم اصلاح طلبان منفعت شخصی خودشون رو به منفعت کشور ترجیح میدن و باز هم به روحانی رای میدن! (4305535) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۳۸:۳۸
از کدوم مردم حرف می زنید؟که خاطره خوشی از کلید و نماد سبز ندارند؟ (4305545) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۳۸:۵۲
مردم خیلی خاطره خوبی از نماد سبز و بعد هم کلید ندارند
مردم ؟!!! (4305548) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۴۳:۰۶
خلایق هرچه لایق.... شرط میبندم اکثرهمین کارگران به روحانی رای داده بودند و ایشان کرامت کارگران را باخردکردن دهانشان حفظ مینمایند.....وزیرقاچاقچی نداشتیم ک اونم پیداشد مبارکه والا (4305555) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۵۳:۱۵
انشااله که قالیباف اول بشه (4305583) (alef-13)
 
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۵۶:۱۳
متاسفانه الف در نشر اخبار يك رسانه بيطرف نيست و به وضوح طرف قاليباف و رئيسي را ميگيرد نحوه نشر اخبار و در مواردى حتى خبرهاى تاييد نشده و غلط به زيان آقا روحانى اثبات كننده اين نظر است. (4305595) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۰:۱۵
این که چیزی نیست برادر! الف یک رسانه خصوصی است و این حق را دارد.
باید فریاد را بر سر رسانه های حکومتی که با پول بیت المال اداره می شوند، مانند فارس، مهر ، تسنیم، رجا و امثلهم زد که همگی وابسته به ارگانها هستند و از ابتدای شروع دولت روحانی شروع به تخریب کردند و همچنان با حدت و شدت ادامه می دهند و از زمان شروع تبلیغات انتخاباتی از یک سو به شدت از قالیباف و رئیسی و شعار های عوام فریبانه آنها حمایت می کنند و از طرف دیگر هم برای تخریب حداکثری دولت شمشیر را از رو بسته اند. (4306152) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۵۶:۲۸
قاليباف بخاطر پلاسكو عذر خواهي نكرد، (4305596) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۵۹:۲۲
واقعا چه افرادی میخواهند مجددا به اینها رای دهند، آیا بجز 4 درصدی های مرفه و نجومی بگیر که دغدغه آنها فقط رفع حصر و آزادی در توهین به مقدسات و یا آزادیهای جنسی برای جوانان و نوجوانان است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (4305606) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۰۱:۳۴
آقا فرض مي كنيم در خانه دختر وزير اجناس قاچاق كشف شده (كه طبق گفته 3 روز پيش سخنگوي محترم قوه قضاييه مقداري البسه بوده است) حالا شما مي گوييد رييس جمهور بايد براي كاري كه دختر يكي از وزرا كرده بيايد عذرخواهي كند! آقاجون خدا پدرتو بيامرزه شما تو موضوع املاك نجومي با دست مبارك خودت ميليارد ميليارد اموال مردمو به دور و وريات دادي. با دست خودت. حالا ميگي چرا رييس جمهور براي لباسهايي كه دختر وزير جمع كرده نمياد عذرخواهي كنه؟ (4305618) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۶:۳۶
خوبه خود آقای اژه ای گفتند مظنون به قاچاق. چطور قبل از قطعیت و روشن شدن موضوع اون رو مطرح کردن؟ (4306181) (alef-13)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۰۵:۳۷
اشتباه استراتژیک اصولگرایان همین است

آن 23 درصد رأی های خاکستری شاید گاهی به اصلاح طلبان رأی بدهند و گاهی هم رأی ندهند اما هرگز به اصولگرایان رأی نخواهند داد. آن 23 درصد، قشری هستند که حتی اصلاح طلبان نیز خواسته های آنها را در مورد آزادی های اجتماعی و مدنی و بسیاری موارد دیگر برآورده نمیکنند و در واقع متاسفانه شاید به طور کل از نظام نا امید شده باشند.

برای همین است که سبد رأی اصولگرایان ثابت است. هر چقدر هم که آقای قالیباف حمله و توهین کند باز هم در مقدار رأی او تغییری ایجاد نخواهد شد (4305626) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۰۹:۵۰
در شرايط فعلي جهان و اوضاع داخلي بهترين فرد براي رياست جمهوري اقاي روحاني است (4305637) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۱۳:۱۸
هرکس غیر از روحانی حتی هاشمی طبا (4305648) (alef-13)
 
کارگر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۱۳:۴۲
انشاء الله این دولت اشرافی کنار می رود و یک دولت کاری وانقلابی تشکیل می شود . دولت یازدهم دولت اشرافی ودهان خرد کن کارگران است !! (4305651) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۱۶:۱۳
ملت ایران در این 4 سال به این شایعات عادت کرده اند
رای ما فقط روحانی است (4305663) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۱۸:۴۵
واقعیت اینه که هرکس بخواهد به آقای روحانی و یا جهانگیری رای بدهد وضعیتش مشخص هست و نیاز به فکر کردن نداره.
این 23 درصد قریب به اتفاقشون به دنبال نه به وضعیت موجود هستند پس سهم رقبای روحانی خواهد شد. (4305675) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۵۲:۲۲
سواد سیاسیتون ...... اینها مخالفان نظامند . به اقای رییسی یا قالیباف رای میدن؟ (4307024) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۲۲:۳۲
رای انقلابیون رئیسی یا قالیباف (4305681) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۲۳:۵۵
اونم همینجوری گفته خورد می کنم دهان کارگران را .هنوز که خورد نکرده? (4305686) (alef-13)
 
روح الله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۲۶:۱۴
فقط قاليباف (4305695) (alef-13)
 
طاها
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۲۸:۲۹
اون کارگرایی که شعار میدن رو همه میشناسیم.
تو همه سخنرانیها هم هستن،
وقتای بیکاری هم دور و بر سفارتخونه ها رویت میشن. (4305702) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۵۳:۲۰
هم زمان هم کارگرن هم دانشجو هم .... (4307026) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۳۳:۲۹
سبک نوشتاری و انتشار خبر الف هم واقعا جالبه.
آقای دکتر توکلی نشان دادند که در بسیاری از موارد اشتباه تصمیم میگیرند و اشتباه تحلیل میکنند. اما هنوز هم بر این رویه اصرار دارند.
البته اینبار با شکل نامحسوستر (ادبیات بند اول را توجه کنید)

در موضوع آقای موسویان، در موضوع آقای هاشمی، در موضوع آقای موسوی و احمدی نژاد (دوبار رای دادن به احمدی نژاد و تقدیر از فعالیتها و شعارهای وی بخصوص در دوره اول) و....

اینبار نیز مشخصا جانب ابراهیم رییسی را گرفته اند... (4305722) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۳۴:۰۹
یه عمر خودتونو با کلمه اصلاحات گول زدید برید درست تحقیق کنید بعد رای بدید
چقدر بعضیا دهن بین و بی منطق هستن؟ (4305726) (alef-13)
 
مبهوت-نگاه
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۳۶:۳۸
نماد ساعت یک بدی هم داره و اونهم اینه که بعضی وقتها همه چیزش عین ساعته ، ولی البته ساعتی که باطریش از کار افتاده و متوقف مونده !!!!!! ؛ (4305737) (alef-13)
 
محمد قاسمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۳۶:۵۹
دهان کارگر را خرد میکنند
بعد با قاچاق جنس خارجی او را بیکار کن تا بفهمد با چه کسی طرف است (4305739) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۳۹:۵۰
قالیباف مرد مبارزه و جهاد است و عملکردی خوبی داشته است و البته کار هیجکس صددرصد نیست ولی از دولت بهتر کارکرده . چرا باید به دولتی رای دهیم که خودشان قاجاقجی هستند و مفسد را به جای تحویل دادن به قانون حمایت میکنند و قوه قضاییه هم مخفف اسم اینها را می گوید . اگر دولت خودش این وزیر متخلف که هنوز مهر صدارتش خشک نشده را معرفی کند آبرو مندانه تراست (4305750) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۳۹:۵۹
املاک مردم را با چه حقی به آن چهار در صد بخشیدی؟ (4305751) (alef-13)
 
محمد جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۴۴:۵۷
آراء روحانی زیر 30٪ برسد با ائتلاف اصولگرایان در همین دور اول شکست می خورد در غیر اینصورت در دور دوم مزه شکست را در اثر بی عملی اشرافیگری ودولت چهار درصدی ها راخواهد چشید (4305769) (alef-13)
 
محمد جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۵۰:۱۸
ساعت خودتان را تنظیم کنید افول وسقوط کسانی که با بی تدبیری تمام؛ و امید به بیگانه؛ مصالح 96٪ مردم را در برجام به بیگانگان باختند نزدیک است (4305786) (alef-13)
 
بی شناسنامه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۲۲:۵۲
پیشنهاد اکید بنده به دوستان مستندات مستند فروشنده را ببینید... (4306094) (alef-13)
 
Estonia
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۲۸:۱۸
به همین خیال باش.روحانی کارش خالی از اشکال نیست ولی خدا پیغمبری زحمت کشیده و مملکت رو به آرامش رسونده.اینایی که قول الکی به مردم میدن عوامفریبی میکنن. (4306112) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۵۴:۰۳
قالیباف ، بایستی اول اشتباهات گذشته اشو توضیح بده به مردم به صورت شفاف بعد بیاد ادعاهای جدید کنه (4305792) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۰:۵۵:۰۳
اتفاقا نماد سبز وکلید رو مردم خیلی قبول دارند ، از خودتان بگویید. (4305795) (alef-13)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۲۱:۱۲
تو نماینده مردمی؟ (4306090) (alef-13)
 
رضا
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۰۳:۳۰
نه تو نماینده مردمی (4306927) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۰۲:۰۳
مناظره دوم در مورد مباحث سیاسی .فکر نکنم کسی حریف روحانی و جهانگیری بشه .بعد مناظره دوم ارای روحانی قطعا بیشتر هم میشه (4305819) (alef-13)
 
Sri Lanka
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۰۵:۵۳
کی گفته این آرا سیاس نیستند و بر اساس معیشت شان تصمیم می گیرند چه هدفی در طرح این مسئله دارید ؟ چه چیزی را دنبال می کنید ؟ یک تفسیر می توان کرد که عده ای از این ها که مورد سوال قزار گرفته اند به دلیل احتیاط نام کاندیدای که از سوی برخی متهم می شود که دشمن و بیگانه برای او تبلیغ می کند را نمی برند که بعدا برایشان درد سر نشود (4305827) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۱۰:۱۵
نباید احساساتی حرف زد 4سال عملکرد این دولت رادیدیم پس آزمودن راآزمون
خطاست به دنبال شخص دیگر باشید (4305844) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۶:۴۹:۰۴
و فقط هشت سال فاجعه بار زمان احمدی نژاد رو به یاد بیارید (4306898) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۱۳:۱۸
كسى كه تا به حال تصميم نگرفته كه رأى بده اگر هم تصميم بگيره كه اين كار را بكنه مطمئن باشيد
انتخابش روحانى خواهد بود (4305850) (alef-13)
 
علی
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۱۶:۲۵
من بک سوال ساده دارم واقعا کسانی که دایما می گویند فقط آقای روحانی دلیلی هم دارند (4305856) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۲۴:۱۵
آقای قالیباف بهتربودبرنامه ارایه میکرد دم دم انتخابات حنای فحش واتهام برای مردمی که تجربه این صحنه هارا دارندرنگ می بازد...روحانی وجهانگیری عاقلانه به حریف میدان داده واورابه دنبال سرزمین سوخته می کشانندوسرداردفاع مقدس هم همینطورمیآیدتاسقوطکند...مطمینم ریس جمهورومعاونش درمناظره دوم بجای مفاسد چیزهای دیگری خواهندگفت که اگرقالیباف به همین حرفها مشغول باشدازهمین الآن باخته... (4305883) (alef-13)
 
yasin
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۲۹:۲۴
باید دهان آن مجری مزدور را خورد کرد نه کارگر بی پناه در همه دوران را. (4305899) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۳۰:۳۸
در بدبینانه ترین حالت و با پذیرفتن همین اعداد سایت الف هم روحانی و جهانگیری رای بیش از پنجاه درصد شرکت کنندگان را دارا هستند. (4305902) (alef-13)
 
saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۳۱:۱۴
فقط امیدوارم اگه بر فرض محال اصولگرایان برنده شدند و مملکت دوباره 4 سال درجا زد(به فرض اینکه 40 سال به عقب نره) الف مثل دفه قبل نگه "کی بود کی بود من نبودم" و گردن بگیره!!! (4305905) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۳۲:۰۸
رای من قالیباف (4305909) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۳۵:۵۹
"خرد کردن دهان کارگر"
پناه بر خدا اینا دیگه چه موجوداتی هستن (4305920) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۳۶:۱۸
قالیباف فقط شعارهای پوپولیستی احمدی نژادی. یک روش بیان نکرد که چگونه 5 میلیون شغل ایجاد می کند. یک روش نگفت که چطور ریز گرد حذف می شود. محل اوردن پول برای افزایش یارانه و کارانه را نگفت. بهتر است ایشان به صحبتهای اخیر آقای لاریجانی رئیس مجلس که اصول گرا است توجه کند. فحش دادن به دولت برای شما برنامه نمی شود. (4305921) (alef-13)
 
بهزاد از کرمانشاه
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۴۳:۲۲
بعنوان کسی که با مردم فقیر در استان کرمانشاه درارتباطم با بگم که احتمال یک دوره ای شدن دولت دکتر روحانی بسیار زیاده. دغدغه الی بدنه اجتماعی وفقیزجامعه معیشت است. (4305947) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۴۳:۳۸
وقتی آقایان لاریجانی ، نوری و باهنر و... از آقای روحانی حمایت کردند، مشخص نیست آقای قالیباف با این همه افترا و عوام فریبی دنبال به قدرت رسیدن کدوم جناحه؟ (4305948) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۰۸:۲۳
آخه کی لاریجانی و نوری و باهنر رو قبول داره؟؟؟؟ (4306940) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۴۵:۲۷
آقای اژه ای گفته ایشان نماینده قانونی شرکت خارجی و قاچاق بودن لباس تایید نکرد آقای قالیباف از کجا یقین کرد که کالا قاچاق وارد کشور شده (4305953) (alef-13)
 
هادی
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۴۶:۰۴
اما تاریخ می گوید ساعت دروغ نمی گوید (4305955) (alef-13)
 
عبداله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۵۲:۴۶
فقط قالیباف (4305979) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۵۳:۱۶
از بس کالای قاچاق وارد میکنند توی همه خونه ها کالای قاچاق هست (4305983) (alef-13)
 
عماد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۵۳:۳۵
دولت نفس قاچاق کالا را بریده . این رو همه دارند به عینه میبینند. همان قاچاقی که در زمان تصدی گری حناب قالیباف شکوفا شد و تا زمان تصدی این دولت همیشه رشد داشته.چرا انصاف نمیکنید. (4305986) (alef-13)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۰:۴۵
آقای قالیباف

شما هرررر وقت بابت املاک مد نظر معذرت خواستی... معذرت روحانی هم درخواست کن

هم آقای توکلی تایید انجام خطا را اعلام کردن
هم قوه قضاییه (4306018) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۱:۵۱
پای صندوق رای خواهیم دید
مردم خاموش هستند و بشددت مردد هستند که به دولت پولدارها و ... رای دهند
بنابراین اگر نامزهای دیگر کمی جنم نشان دهند، روحانی و باند پیرامون آن به تاریخ خواهند پیوست (4306025) (alef-13)
 
محمد علی
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۳:۱۰
سلام
کاملا معلومه قالیباف حسابی اعصاب اصلاح و اعتدال را خرد کرده است طرفداران و حامیانشون هم فکر می کنند کشور حتما مال اوناست، کارگر ها را مزدور می دانند، مردم را بی عقل، دانشجویان را اجیر شده، مذهبیون را افراطی، سنتی ها را امل،یه تعداد خواص روشنفکر که در لایه های زندگی ، کار و علمی خود مطمئناً سکولار هستند، اصلاح طلب هایی که خود به کمک کد خداد امنیت ایران را زیر سئوال می برند تا دل کارگر، مردم، مذهبیون و دانشجویان را از جنگ بر علیه ایران بترسانند، هر کسی مخالف نظام است به ما اصلاح طلب ها رای بدهد، هر کس با شبکه های فارسی زبان معاند همراه است به ما رای دهد، سلام بر خاتمی می گویند، خاتمی های کشور به من رای دهید و...........
بیکاری، تورم، تعطیلی کارخانه ها، فساد اداری و مالی، آقا زاده پروری، برادر پروری، کشف حجاب، لاییک شدن، سینه چاکی برای وهابیت،مخالفت با راه امام راحل(ره)، گدا پروری، انحصارگری، ترویج مصرف گرایی مطمئناً بدبختی به بار نمی آورد، هر کسی می خواهد با این موارد رای جمع کند مخالف اصلاح طلب ها می باشند.
بدبختی جامعه ما می دانید چیست؟ اعتماد سوزی است که در جامعه همه گیر شده است، آیا این اعتماد سوزی با مردم بوده است یا با مسئولین بی دین، اختلاس، رشوه، برادر پروری و دل به ذخایر قلابی نظام دادن اعتماد سوز است.
آنهای که اعتماد سوزی را در جامعه رواج می دهند، مطمئناً دین و اعتقادات را نشانه رفته اند، مشکلات اقتصادی عمدی نیست؟اعتیاد گریبانگیر جامعه عمدی نیست؟ فساد و بی و بند وباری عمدی نیست؟آقا زاده پروری و انحصارگری عمدی نیست؟عدم توجه به مشکل جوانان، بیکاری و تورم ،رکود و آسیب های اجتماعی عمدی نیستند؟
گروهی که نظام مقدس و خانواده مردمانشان را نشانه رفته اند، عمدی نیستند؟
وهابیت و استکبار دوستی عمدی نیست؟
مسئولین و مدیرانی که در گذشته مسئولیت داشتند الان اپوزیسیون شده اند، رفاه دارند ، کارخانه دارند، ثروت دارند، ویلا دارند، حساب بانکی دارند، شده اند مخالف نظام، آیا این بدبختی نیست ما کورکورانه حامی تمامی غلطهای آنها باشیم.
پرده ایی از دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، شهدا،ایثارگران ، آزادگان جانشان را بر کف گذاشتند برای امنیت و حفظ ناموس و نظام ماندند و از درس خواندن در دانشگاه های ایران و دنیا جا ماندند و افتخار درس خوانده ها، آقازاده های فراری آن دوران سهم خواهی صد در صدی از نظام و مردم است.
اینک نیز موشک ، دفاع از مظلوم، مدافعین حرم امنیت برای کشور به ارمغان می آورند اما عده ایی کبک صفت تعامل غلط خود با صهیونیست و استکبار را دوری از جنگ می دانند و می فرمایند امنیت برای کشور به ارمغان می آورد و آبروی اصلاح طلبان را می برند،
اصلاح طلب و اصولگرایی که به مردم ، نظام و اسلام خیانت می کنند لیاقت رای دادن ندارند. (4306032) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۴:۰۰
درود بر روحانی (4306034) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۶:۱۶
چرا جرمی ک هنوز اثبات نشده و یک اتهامه رو باید سخنگوی قوه قضاییه رسانه ای کنه اونم شب انتخابات، ولی در مورد اونهمه پرونده اقتصادی دولت قبل چیزی نمیگه؟ الف داری به کجا میری؟
آدمِ منصف با دیدن این بی انصافی ها خیلی چیزا دستگیرش میشه.
بی طرفی داوران مملکتم آرزوست (4306038) (alef-13)
 
بی شناسنامه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۲۰:۲۹
الف تقریباً از هر صدتا نظر من یکیشو منتشر می کنه!!
طوری نیست ولی یه سوال
سخنگوی قوه قضائیه یه مطلبی رو گفته شما بهش شک دارید و استناد نمیکنید که خوب منطقیه تا مطمئن نشیم چیزی رو قبول نکنیم.
ولی یه مشت اتهامی که ثابت نشده و خیلی هاش ار روی غیظ بوده رو دائماً مطرح می کنید پشت سر هم.
ضمن اینکه مردم دارند وزرای 4 درصدی ها رو می بینن.
ناموس مردم میکروفون به دست مورد اهانت(نگفتم ضرب و جرح!) قرار می گیره.
فرماندار خودشون بی شعوره.
وقتی با بعضی ها صحبت می کنی انگار داری با بشقاب حرف می زنی و هزار تا نمونه دیگه
هنوز بعضی ها به خاطر دنیای دیگران، آخرت خودشون رو خراب می کنند!! (4306087) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۸:۵۳
از سایت وزین و متین " الف " انتظار دامن زدن به شایعات و حرف های تحریک کننده را نداشتیم ، دوستان لطفا" شرایط جامعه را درک کنید و برای به در کردن حریف ، از حرکت های پوپولیستی اجتناب کنید. خدا خیرتان بدهد. (4306049) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۱۱:۳۸
برنده شدن و رئیس جمهور شدن ارزش اینهمه سیاه نمایی و از کاهی ، کوهی ساختن را ندارد
جناب آقای سردار قالیباف ، علاوه بر خراب کردن روحانی ، دارید کل نظام را زیر سوال میبرد ، فرمایشات شما را تمام مردم جهان دارند میشنوند
اگر سیاه نمایی شما را کسی باور کند ، عقل دارد و برداشت میکند که تمام این مشکلات طی 4 سال درست نشده است ، پس چرایی انقلاب را هم زیر سوال میبرد
نقد منصفانه کنید ، با نقد منصفانه ممکن است رئیس جمهور نشوید ولی باعث اصلاح مسیر دولت بعدی شده و باعث آبادانی کشور و پایداری نظام خواهید شد
هدفی که تعداد بیشماری از جوانان پاک این کشور جان خود را در راه آن فدا کردند و شهید شدند
دولت روحانی کم و کاستی دارد ولی نقد شما منصفانه نیست (4306058) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۲۸:۴۰
ادم عاقل از یک سوراخ دوبا رگزیده نمیشود .نفت اورد سر کدام سفره .نان مردم که قوت لایموت بود وبرای تهیه ان زیاد مشگل نبود ان هم از سرسفره هابرد (4306113) (alef-13)
 
Saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۲۹:۵۳
38 سال از انقلاب گذشته و همه مردم رو درگیر بازی های حزبی کردن. پدران ما انقلاب کردن واسه چی؟ شهید دادیم واسه چی؟ واسه اینکه در هر موضوع نابهنجار در دنیا ما رتبه های اول رو داشته باشیم؟
ای کاش آقای قالیباف به جای حمله های مداوم به دولت، یه برنامه از خودش ارائه میکردن. بعد از 12 سال مدیریت ایشون در شهرداری تهران، اگه برنامه ای داشت که وضعیت تهران این نمیشد . واقعا جای تاسف داره که روز به روز مردم در این تهران آلوده دارن جون میدن سکته میکنن و هزاران بیماری دیگه بعد آقای قالیباف میاد از عدم مدیریت حرف میزنه.
باورکنید همه سیاستمدارهای ما اشکالات فراوانی در مدیریت دارن و مسائلی از قبیل فساد هیچ وقت ریشه کن نخواهد شد تا مادامیکه نظام نخواد. این دست دولتها نیست. هیچ دولتی دوست نداره که فساد در زیرمجموعش باشه ولی از ترس از دست دادن رای مردم مجبوره همه چیز رو کتمان کنه. همین کتمان و لاپوشانی باعث میشه فساد بیشتر رخ بده.
من به عنوان یک دهه شصتی میگم از وضعیت فساد در کشورم خسته شدم. واقعا خسته و ناامید شدم. مسئولین نظام باید به داد این نظام برسن. ما باید تعارف رو بذاریم کنار. باید قانون رو جایگزین مسائل کنیم. چرا آستان قدس مالیات نده؟ چرا؟ چرا در هر سازمان دولتی هزاران شرکت زیرمجموعه وجود داره که پروژه ها رو بین خودشون تقسیم میکنن؟ همین شرکتها هستن که شرکتهای خصوصی رو له میکنن.
من مسئولیتی در دولت یا نظام ندارم ولی کسانی رو که در این نظام و دولت سمت دارن و وظیفه خودشونو انجام نمیدن رو حلال نمیکنم. چون حق میلیون ها جوان این کشور رو پایمال کردن و روز به روز مردم رو به این انقلاب ناامید میکنن. (4306117) (alef-13)
 
ش.ش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۳۲:۵۸
ومتاسفانه یکی از منابع تغذیه و روحیه دادن به آصلاح طلبان این روزها همین سایت الف هست
در حالی می داند اینهمه دنبال کننده نداشته ولی این روزها از اینکه اینهمه دنبال کننده دارد که به نفع اصلاح طلبان و علیه بقیه کامنت می گذارند ولی باز آنها را مطرح می کند تا مثل دفعه قبل اثر روانی نا مطلوبی (نا امیدی از اینکه کاری برای تغییر نمی شود کرد) بر مردمی که نیازمند امید و برگشت به متن جامعه هستند بگذارند (4306130) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۰۵:۴۲
من که تصمیم دارم رای ندهم زیرا همه کاندیدا به انواع تهمت و دروغ و راست و اشتباه برای رای آوردن روی آوردهاند و به هر چیزی برای رای آوردنمتوسل میشوند آیا به نظر شما کسی برای خدمت به خلق خدا و رضایت خدا اینچنین میتازد ؟یا برای منفعت شخصی و حزبی ؟ (4306932) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۶:۲۲:۵۴
من میگم برای ریاست جمهوری قرعه کشی کنن. هر کی اسمش دراومد رییس بشه. (4309576) (alef-3)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۷:۳۴:۰۳
حداقل به قالیباف رای بدیم که قبلا رییس کمیته مبارزه با قاچاق بوده. هر کی بیاد چهار سال طول میکشه تا مبادی و سران قاچاق رو پیدا کنه (4309765) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.