توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465023
روستاآزاد: تصمیم جمنا درباره حضور یک یا دو کاندیدا پس از مناظره دوم اعلام می‌شود
بخش خبری الف؛ 3 اردیبهشت96
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از اعلام یک یا دو کاندیدا از سوی جمنا خبر داد و گفت: پس از مناظره دوم که در روز بیست و سوم ماه جاری برگزار می‌شود، در روز بیست و چهارم نظرسنجی کشوری مورد بررسی قرار گیرد و در روز بعد از آن تصمیم‌گیری جمنا در خصوص حضور یک یا دو کاندیدا در انتخابات به‌طور رسمی اعلام می‌شود.

به گزارش  ایسنا، رضا روستاآزاد در همایش حماسه حضور حامیان ولایت که  در مصلای نماز جمعه آبادان برگزار شد، سیاست و اجتماع را وابسته به هم دانست و عنوان کرد: برخی از راه اجتماع به سیاست می‌رسند و برخی از  سیاست به اجتماع که هدف ما رسیدن از راه سیاست به اجتماع و خدمت کردن به مردم است.

وی با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، گفت: با توجه به در پیش بودن انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه برخی می‌خواهند، فضای کشور را امنیتی و آرامش قبل از انتخابات را از کشور سلب کنند.

روستاآزاد افزود: یگان‌هایی از داعش در منطقه فعال شدند تا از این فضا استفاده کنند و سناریوهای فتنه 88 را دوباره در کشور راه بیاندازند.

دبیر کمیته اقشار جمنا اظهار داشت: فردی  علی‌رغم تاکید رهبری که فرمودند به صلاح نیست ثبت‌نام کند برای حضور در انتخابات ثبت‌نام کرد.

روستاآزاد اعلام وزارت کشور علت پخش نشدن زنده مناظره‌ها را بحث امنیتی دانست و گفت: دولت نیز آمادگی حضور در مناظره زنده را ندارد و به همین خاطر معاون رییس‌جمهور به‌عنوان کسی که بتواند در مناظره‌ها دولت را کمک کند، برای حضور در انتخابات ثبت‌نام کرد.

وی بر واهمه دولت از مناظره‌های زنده تاکید و ادعا کرد: صداوسیما نیز به این دلیل که بودجه آن از سوی دولت گروگان گرفته ‌شده است، به تبلیغات از دولت می‌پردازد.

این عضو ستاد مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: سؤال اینجاست که انتخابات یک مرحله‌ای و یا دو مرحله‌ای خواهد شد که نظرسنجی‌ها تاکنون بیانگر این است که انتخابات دو مرحله‌ای خواهد بود و در دور اول رای غالب نداریم.

وی به اعلام یک یا دو کاندیدا از سوی جمنا اشاره کرد و افزود: در جمنا به این نتیجه رسیدیم که با توجه به نظرسنجی‌ ها پس از مناظره دوم که در روز بیست و سوم  ماه جاری برگزار می‌شود، در روز بیست و چهارم نظرسنجی کشوری مورد بررسی قرار گیرد و در روز بعد از آن تصمیم‌گیری جمنا در خصوص حضور یک یا دو کاندیدا در انتخابات به‌ طور رسمی اعلام می‌شود.

این عضو ستاد مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آزمایش بزرگ‌ترین بمب غیرهسته‌ای آمریکا در افغانستان و حمله این کشور به پایگاه هوایی سوریه، تصریح کرد: این امر برای ما تازگی ندارد که می‌خواهند ما را بترسانند و در فضای سیاسی کسانی بیایند و بگویند اگر دیگری روی کار آید، جنگ می‌ شود و اگر ما بیاییم جنگ نمی‌شود.

روستاآزاد اظهار داشت: عمده تبلیغات شبکه‌های ماهواره‌ای به سمت کسانی است که نسبت به آمریکا و استکبار ضعف دارند و می‌خواهند سرکار بیایند و این دقیقاً همان موضوعی است که رهبر انقلاب در دیدار با فرماندهان ارتش مطرح کردند و گفتند اگر کسانی می‌خواهند بترسند از قول خود بترسند، نه از قول مردم.

وی با بیان اینکه نباید سناریوی اول در انتخابات کشور شکل بگیرد، گفت: اگر انتخابات با بصیرت و مدیریت برگزار شود و گزینه آن‌ها سرکار نیاید، سناریوی دوم را ما می‌خواهیم رقم بزنیم و آن اینکه فردی شجاع، ساده‌زیست، مردم‌ دوست و کارآمد که اشرافی نباشد و زندگی خود را وقف مردم کند، سرکار بیاید.
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۷:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۴:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۱:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۲۱:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۱۹:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۱۱:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۰:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ۱۲:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ۲۲:۱۰
 
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی انقلاب اسلامی+انتخابات96+نامزد ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.