توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 374321
مجله آمریکایی: ترامپ یک بُزدل است/پال رایان به حزبش خیانت کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۷
یک مجله اینترنتی آمریکایی در مطلبی نوشت رئیس مجلس نمایندگان این کشور با حمایت از ترامپ به حزب جمهوری‌خواه خیانت کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجله اینترنتی آمریکایی «اِسلِیت» با انتشار گزارشی نوشت: «پال رایان،» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، در سخنرانی سه‌شنبه شب خود در گردهمایی ملی حزب جمهوری‌خواه، دموکرات‌ها را به ترویج تفرقه قومی و نژادی متهم کرد.

رایان در سخنان خود گروه‌بندی‌ها و مرزبندی میان اقشار، اقوام و نژاد‌ها را در آمریکا نکوهش کرد. نکته قابل تأمل درخصوص سخنرانی سه‌شنبه شب رایان این است که وی این خطابه خارق‌العاده را در حمایت از واضح‌ترین نژادپرستی که در نیم قرن اخیر در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا نامزد شده است، ایراد کرد.

در ادامه گزارش آمده است: رئیس نمایندگان مجلس آمریکا این سخنان را با شدت و حدت خاص خود و بدون هیچ‌ شرمی بر زبان می‌آورد. تاریخ پر از ضدقهرمان‌هایی مثل ترامپ است که «نفرت» را وسیله‌ای برای به قدرت رسیدن قرار داده‌اند. ما اهمیت افراد بزدل را فراموش می‌کنیم. هر ترامپی نیاز به یک رایان دارد.

نگارنده متن در ادامه می‌افزاید: البته نمی‌توان رایان را درخصوص اینکه حزب جمهوری‌خواه در دوران ریاست وی بر مجلس نمایندگان، ترامپ را به عنوان گزینه نهایی برای رقابت در دور پایانی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا معرفی کرد، مقصر دانست. رئیس مجلس نمایندگان آمریکا برای حمایت از نامزد نژادپرست جمهوری‌خواهان بر سر دوراهی قرار داشت. وی در نهایت تصمیم گرفت از ترامپ حمایت کند، اما با این کار اشتباه بزرگی مرتکب شد و به طبیعت و ذات خودش و حزب جمهوری‌خواه خیانت کرد.

در این گزارش همچنین آمده است رایان با طرفداری از ترامپ، همزمان حامیان تبعیض نژادی را نکوهش و همچنین از آن‌ها حمایت می‌کند.
 
کلمات کلیدی : پل رایان ، ترامپ ، دونالد ترامپ ،انتخابات آمریکا ، بزدل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.