توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 314426
تقدیر آیت الله سیستانی از اقدامات شهردار تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۰
شهردار تهران در جريان سفر به نجف و كربلا و بازيد از خدمات ارائه شده از سوي شهرداري تهران به زائران اربعين، با آيت الله سيستاني ديدار و درخصوص خدمات ارائه شده در اين ايام و مسائل جهان اسلام گفت و گو كرد.

به گزارش شهرنوشت، آيت الله سيستاني در اين ديدار ضمن تقدير از شهرداري تهران براي برپايي هرچه بهتر اين مراسم گفت: بايد در كار كربلا و نجف اهتمام لازم صورت گيرد. من هر روز همه ابراني هاي دست اندر كار را دعا مي كنم.

ايشان افزودند: اين جهات ديني مردم و اين نظام اسلامي باعث برقراري امنيت در ايران شده و حكومت كشور را ابقا كرده و موجب ثبات ديگر كشورها نیز شده است. اين در حالي است كه استكبار توجه زيادي به شرق الاوسط بخصوص عراق و سوريه دارد، مساله عراق مساله جهان اسلام و موضوعي بين المللي است ما بايد اول ثبات سياسي داشته باشيم و تمام مسلمين با هم متحد باشند.

آيت الله سيستاني با اشاره به تلاش دشمنان براي مقابله با شيعيان تاكيد كردند: هر روز عنوان جديدي درست مي كنند، يك روز طالبان درست مي كنند، يك روز داعش و اين روند ادامه دارد. هدف اينها نابودي عراق و سوريه است كه بايد تلاش كنيم كه اين توطئه ها خنثي شود.

در ابتداي اين ديدار نيز گزارشي از فعاليت هاي شهرداري در حوزه هاي خدمات شهري، فرهنگي، حمل و نقل و درماني از سوي شهردار پايتخت ارائه شد.
 
کلمات کلیدی : آیت الله سیستانی+اربعین+قالیباف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.