توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504029
رئیس تشکیلات خودگردان: هرگونه کمک مالی به نواره غزه را قطع می‌کنیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تهدید کرد که هرگونه کمک مالی به نوار غزه را متوقف خواهد کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، محمود عباس روز گذشته در جریان استقبال از هیاتی از حزب اسرائیلی میرتس به ریاست زهاوا گلون اظهار داشت که تاکنون یک چهارم کمک های مالی به نوار غزه را متوقف کرده ایم و به زودی این کمک ها به طور 100 درصد قطع خواهد شد.

با این حال، زهاوا گلون رئیس حزب اسرائیلی میرتس اظهار داشت که مجازات فلسطینیان ساکن نوار غزه اقدامی غیر صحیح و نامشروع است.

لازم به ذکر است که عباس بارها تهدید به مجازات ساکنان نوار غزه کرده و تاکنون تصمیمات ظالمانه زیادی را نیز در حق آنان اتخاذ کرده است از جمله ممانعت از اعزام بیماران نوار غزه به خارج برای درمان، قطع حقوق شمار زیادی از کارمندان غزه و غیره. در شرایطی که وضعیت نوار غزه در بدترین شرایط ممکن به ویژه از نظر سلامت و پزشکی قرار دارد و ساکنان این باریکه به سبب مجازات های او و اقدامات دشمن صهیونیستی اجازه اعزام به خارج را ندارند و تاکنون 24 نفر از آن ها نیز جان خود را از دست داده اند، وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان روز گذشته از ارسال چندین محموله دارویی به ونزوئلا خبر داد.
 
 
کلمات کلیدی : حماس + محمود عباس + فلسطین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.