توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444828
۲ جوان داخل چاه فاضلاب جان باختند
فرماندار شهرستان کبودرآهنگ گفت: دو جوان 23 و 25 ساله داخل چاه فاضلاب در روستای اوزون دره از توابع بخش شیرین سو شهرستان کبودرآهنگ به شکل دلخراشی جان باختند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۱
احسان قنبری، فرماندار شهرستان کبودرآهنگ در گفتگو با  خبرآنلاین  با اعلام مطلب فوق افزود: پسر جوان یک خانواده اقدام به حفر چاه جذبی جدید در داخل حیاط خانه کرده و 2 نفر از دوستان وی در بالای چاه اقدام به بالا کشیدن خاک می کردند.

وی ادامه داد: ناگهان دیوار بین 2 چاه قدیمی و جدید تخریب شده و فاضلاب به درون چاه جدید وارد می شود و فرد درون چاه به علت گاز ناشی از فاضلاب خفه می شود.

قنبری اظهار داشت: یکی از دوستان برای نجات وی وارد چاه می شود ولی او نیز متاسفانه به علت گاز ناشی از فاضلاب جان خود را از دست می دهد.

فرماندار کبودرآهنگ افزود: دیگر دوست وی نیز برای نجات این 2 نفر وارد عمل شده و وارد چاه می شود که وی هم در آستانه مرگ با حضور و کمک اهالی نجات می یابد.

وی با اشاره به حضور به موقع تیم های امدادی یاد آور شد: نیروهای امدادی پس از حضور در محل دریافتند که 2 جوان 23 و 25 ساله درون چاه جذبی جان خود را از دست داده اند و نفر سوم نیز با کمک اهالی خارج شده است.

قنبری تصریح کرد: پس از انجام کارهای امدادی فرد نجات یافته به درمانگاه شیرین سو و سپس به بیمارستان امام رضا (ع)کبودراهنگ منتقل و تحت مداوا قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : حادثه+چاه فاضلاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.